Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenciatko
3. sep 2010

Zuzu - tu skolu zadara zavidim tisko. ja si uz budem musiet platit 1000euro na rok. ☹ Lebo je to druha Vs. Ale tak mi treba, mala som ist na to zubne hned. 😅 VZdy ma to bavilo. A to viete, ze budem rada osetrovat deticky, hlavne ich motivovat, ze sa nemusia bat. 😉

zuzu13
3. sep 2010

@lenciatko no ved...aj muž si musí platit...takže dalšie výdaje...ja len dúfam, že to zvládne... 😀
a dufam, že to zvládnem aj ja...ved predsa bude každý týžden s mladými kočkami... 😅

abetka
3. sep 2010

@lenciatko- pojdem ti robit sestricku 😀
Ja som uz so studiom skoncila a dufam, ze na dlho.Ale Peto rozmysla nad pravom dialkovo, ale to uz ma dlho v hlave chrobaka, tak snad sa odhodla, aj ked teraz je stale na stavbe a neviem ako by to bolo so studiom 😅
Nas Tomas ma znova adaptacku v sanatoriu, lebo tak bije rano Peta, ked ho prezlieka, ze chodi do triedy len v slipoch a oblecu ho potom sestricky 😒

lenciatko
4. sep 2010

Abetka - no kludne mozes robit sestricku, len najprv si to musim vystudovat a hlavne mi to najprv musia otvorit a prijat ma...Uz ked tam budem, tak s ucenim problem nemam, bude ma to bavit. 😉

lenciatko
4. sep 2010

Zuzu - 😀 😀 😀 No mlade kocky su veru nebezpecne. 😀
A s tym studiom chapem, aj u nas to bude tak, ze budem tych 6 rokov pez prijmu. No ale co uz, dako bolo, dako bude. 😉

zuzu13
5. sep 2010

@lenciatko ešte máš vek na študovanie...ja sa mužovi smejem, že škola tretieho veku 🙂))) ... doberám si ho s nakupom šk. potrieb...mám dilemu či mu kupim peračník s hello kitty alebo s Hanou Montanou
😀 😀 😀 a hlavne som zvedavá ako sa idem učit s nimi...mm ide mat dokonca aj angl. j. čo sa v živote neučil...ale bo sa budu chlapi učit spolu 😀čo je pre mna najlepšia alternatíva

inak Lucka bola v školke 2 týždne a hádajte čo máme nové??? no predsa chorobu 😠 Lucka ráno vstala s plným nosom, začína pokašliavat....takže som nasadila homeo a celodenné ležanie v posteli...uvidíme čo bude zajtra...či si nespravíme prvý zápis do zdravotnej karty tento šk. rok

peknu nedelu

matica2
5. sep 2010

ahojte
zuzu peračník jednoznačne hanna montana xixi 😀
a adka bola v škole dva dni a už má sople 😅 😅 😅 ale leží v posteli tak uvidíme, celé prázdniny bol klud a teraz to zase začne, to je do porazenia 😠

zuzu13
5. sep 2010

@matica2 ved to...malá mi zaspala na obed bez protestu za 2 min... a to už nie je dobré...🙂 vždy to aspon okomentoavala...ale teraz sa zvalila na postel a spala...uvidíme ako vstane 🙂

liana81
5. sep 2010

ahojte kočky
pozerám, že pátrate po mamičkách z okolia Martina, tak sa pridávam...smiem? 😉

zuzu13
5. sep 2010

@liana81 vitaj, zaraď sa 🙂
začína výsluch: odkial si? 😀

liana81
5. sep 2010

Ďakujem
Ja som z Malého Čepčína .. ty si odkial? A ostatné? 🙂 🙂 🙂

nicolmt
5. sep 2010

ahojte, ked sa tak pekne rozrastame, davam do pozornosti - predavam tehu nohavice ,-) http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=71914

matica2
5. sep 2010

@liana81 vitaj v klube 😉 a máš detúrence?

abetka
5. sep 2010

ahojte
@liana, vitaj 😉

petka035
5. sep 2010

ahojte,ja po dlhej dobe nakukujem 🙂

lenciatko
5. sep 2010

No vek na studovanie neviem ci mam - 27 rokov. Ale tak ak nie teraz, tak kedy potom?
Liana - vitaj v klube.
😉

bibinka
5. sep 2010

lenciatko- čo tam po veku, veď pracovne činná budeš musieť byť pomaly do 70-tky, a prečo teda nerobiť to čo ťa baví? Držím palce 😉 😉

lenciatko
6. sep 2010

Dakujem. Ved to, pracovat sa este napracujem dost - tak si este predlzim mladost o 6 rokov, no. 😀

liana81
6. sep 2010

Ďakujem za privítanieeee
Mám dcérku. Má 15 mesiacov

abetka
7. sep 2010

@liana81-vitak v klube kobyliek 😉

matica2
8. sep 2010

tu sa už často hráme o bobríka mlčanlivosti..........kde steeee 😎

abetka
9. sep 2010

hrame sa 😀 😀 . Ale nie, fakt je tu nejako ticho, ale doseti zalozila sukromnu temu, tak snad tam budeme viac pisat 😉

ikulka
9. sep 2010

aha tak pretu tu nik nepíše všetky ste v sukromke...a man tam nik nezavolal ☹ no nič tak si aj sama pokecám 🙄

ladywitch26
9. sep 2010

@ikulka no ahoj, co nove? uz ste sa nejako dali dokopy? drobculka uz ma nejaky rezim?
my zatial kadejako, jedna noc ok, papa len 2x, ale potom dalsia noc zasa hore kazdu hodinu. a zacal mi dost vygrckavat, tak dufam, ze to bude casom ok, lebo pri stanke sme si uzili, este aj koliky kvoli tomu.
saska pomaha so sestrickou?

ikulka
9. sep 2010

@ladywitch26 ahojky no tak u nás detto ako u vás, raz tak raz tak. aj kajka začala grckať niekedy menej inokedy viac tak snád to nebude reflux, lebo so saškou sme si ho veru tiež riadne užil...no atiež má problémy s prdkaním niesuto asi vyslovene koliky ale také vetry zastavené a to kým dá vopn no hruza sa uvrtí a uplače

ladywitch26
9. sep 2010

@ikulka fabi zatial prdi ako tchorik, tak dufam,ze s tymto problem mat nebude, lebo stanka tri mesiace jacala kazdy den. sme si uzili. ale ju som zasa krmila len z flasky odstriekanym. nenormalne netrpezliva a zlostna bola, nehrozilo ju normalne kojit, musela mat okamzite, inak hysaky ako slak. fabi je aspon kludas, tak nemusime lietat ohrievat flasky. si to doslova uzivam teraz, po tych problemoch so stankou. dufam,ze to tak aj zostane

bibinka
9. sep 2010

hm,, ani mňa nikto nezavolal do privátnej témy, tak nič ☹ ☹ ☹

budem kecať asoň s tými čo tu zostali, že matica? Ako Aďka v škole? páči sa jej? už má prvý týždeň skoro za sebou 😉

vidím, že nové bábätká sa majú čulo k svetu a vy si ich obe užívate 😉 Prajem aby tie koliky už prestali a aby vám už ani jedno nevygrckávalo. Ja som u obidvoch takéto problémy nemala, ale súcitim s vami 😉

zuzu13
9. sep 2010

baby nejančite...ved sa prihláste do sukromnej temy...nie?
doseti Vás všetky nepozná 🙂

bibinka
9. sep 2010

nikto nejančí, len mi je divné, že sú dve martinské témy... 😔

saskarisko
9. sep 2010

ahojte,
baby, vsak doseti iba teraz rozposiela info o sukromnej teme, a asi este nebola na pc. mne prisla sprava o infe len vcera, a este ma tam nestihla pridat.

takze klud, pockajme, vsetky sa tam dostaneme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre