Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
23. mar 2009

hniezdo..aj my potrebujeme nove...mamina sije 😎

pepies
23. mar 2009

inac ja som sa vzdy rozculovala, ake maju v tom sekaci strasne drahe veci, minule som povedala, ze je to dost drahe, nato, ze je to z druhej ruky a ona ze to je next, lenze to asi nevie, ze libra isla dole a ja mam zato nove nextove veci priamo z UK 🙂
tak nacase, ze urobili nejaky vypredaj !!!!!!!
Nicol, da sa tam vybrat? 😉

julyb
23. mar 2009

kde je ten sekáč, majú tam aj pre chalanov, či len volániky???? 😉

nicolmt
23. mar 2009

ja tam kupujem iba ked je vypredaj 😉 vtedy su ceny primerane 😝 akoze naozaj tam mavaju kraasne veci, co nikde v mt nekupis ale s tymi cenami, no vedia nahodit, vsak konkurence ziadna ze ano 🤐
ale vybrat sa da myslim, treba si urobit cas a pohrabat sa aj v kosoch...oni tam vzdy vsetko co dovtedy viselo na vesiakoch zhodia aby mohli nove zavesit...uz zopar krat som tak vyhrabala cosi na co som uz dlho zalusk mala 😉
no a akurat dnes zhadzovali a vesaju novy tovar takze to este nebude moc prevetrane...dokonca aj ja som sa krotila 😀

netmona
23. mar 2009

ahojte dievčata ,,,dúfam že, sa nám to počasie zlepší na celom slovensku 😉

nicolmt
23. mar 2009

july na ladovni na predposlednej zastavke, ak vies kde je Slovenska restauracia tak tam, je tam viacero obchodov...a maju aj chlapcekovske velááááá ... teraz by sa dali povyberat dake nohavice a miknosky tie boli tak dost aj na nase dietky, no ale aj ineho je dost

julyb
23. mar 2009

Nicol,nejdete dnes na bábätkovo? mne malý este spí, joj ale som lenivá ked vidím to počko...

julyb
23. mar 2009

Fú, javiem akurát kde je Helios je to niekde tam? 😕

julyb
23. mar 2009

Matkovi by sa zišla jarná bundička ak teda jar bude niekedy ☹

nicolmt
23. mar 2009

vidis ja som na babatkovo uplne ze zabudla 😲 teoreticky by sme aj mohli, sara spi od druhej, takze pocitam ze o chvilu mame budicek, potom najest...este sice nie je muz s autom doma 😕 no uvidíííím 😎
ja som kupila dnes jarnu budicku..bo tu jarnu co mame jej zacinaju byt kratke rukavy a jar nikde 😝

julyb
23. mar 2009

mne by sa zišli aj nejaké hrubšie tepláky, lebo Matúškovi sa zapáčilo loziť po podlahe a strkať sa pog gauč 😀
no dietko este spí, kebyže nemusíme cvičit do kelu tak to hádam aj stihnem...

saskarisko
23. mar 2009

Peppies - ano, urob prosim Ta kuk na tie kociky. dakujem

Julyb - ja som pri Riskovi nemala hniezdo uz od nejakeho 6. mesiaca, lebo mi ho zacal rozoberat 😉 , len teraz by som chcela nejake nove

julyb
23. mar 2009

No ja hniezdo musím mat lebo so tlčie hlávku ked sa krúti jak had 😀

nicolmt
23. mar 2009

u nas je hniezdo tiez uzasna rozoberacia hracka 😀 ale uz ju to trochu preslo..co som ho taaak pripevnila a pozasuvala za madrac 😀 inak je super, len je len na polovicu postielky a potrebujem na celu uz, lebo sara velmi rada prestrkuje nohy alebo ruky pomedzi tycky ked spi a ked sa chce potom otocit tak zacne mrncat 😝 a furt ju musim napravat...a kedze je plan ze ide do izby svojej tak nebude napravacka musi byt better hniezdo 😀

pepies
23. mar 2009

no my sme iba vcera zmontovali postielku a maly bol taky stastny, ze si skoro rozmlatil hlavicku, co sa hned zacal prevracat na brusko, hned bol na styroch a pohupoval sa dopredu tak, ze keby som nedala medzi tie mreze vankus, tak by sa riadne udrel............................

taky bol vyteseny z tej postielky, ze normalne v noci mi zacal mrnkat, a ja ze mu idem strcit dudel do ust, no marne som po tme hladala nejaky otvor, pretoze som mu pchala cumel do opacnej strany hlavicky - bol na brusku, normalne sa tak prevratil v noci............... a ja som to zistila asi po minute, ze preco mi nechce cumel,ked som mu ho pchala do hlavy ....... 😉
mam taky pocit, ze keby mal v prutenom kosi viac priestoru, tak by sa prevracal a bol na styroch uz ovela skor ....

tiez si myslim, ze do toho sekaca sa oplati ist, ked maju zlavy, ona si tam strasne moc nahadzuje na tie veci, nakupi to za par supov a chce na tom neskutocne zarobit........... ale fakt tam maju niektore vecicky pekne..... da sa natrafit aj na novu vec s vysackou................ ked sme byvali este na Ladovni, tak som tam zvykla zbehnut este tehu, muz ked to videl, co odtial vlacim......................... 🙂 odvtedy som tam tusim nebola ....

lenkamt
23. mar 2009

no ja do Zywiecu idem 1x, ak nič nekúpime tak zbehneme do Bielska 😀 uvidíme na mieste, ja idem hlavne kúpiť deťom topánky a nejaké tričká. ostatok mám z jesene 😉 sebe asi nič, dodieram staré veci 😀

pepies
23. mar 2009

lenka niekto Ti to odporucil? myslis, ze sa tam da dobre nakupit?
ja idem na istotu do toho obchodu Gluck v Bielsko ....... 😉
len nemame navigacny, tak dufam, ze nezabludime, hoci som sprievodkyna CR a mam orientacny zmysel, vzdy ked idem s muzom, mame nejaku smolu a vzdy zabludime ...... 😎

lenkamt
23. mar 2009

idem s kámoškou z rk /z mk 😀 / oni tam chodievajú, ževraj je tam super obchod na topánky , ostatné môžem kúpiť aj v tescu /malo by tam byť/ to čo som kukala u nás v tescu tam vyjde o 50-100Sk lacnejšie, takže dvojmo sa mi to vyplatí. vôbec neviem čo idem, ale aspoň si spravím konečne deň bez detí 😅

pepies
23. mar 2009

jasne lenka, treba sa prevetrat...........
ja idem s manzelikom a s Jakubkom - he he he 😀

lucxy
23. mar 2009

lenka tak si uzi nakupovanie 🙂 a aj ty pepies 🙂

pepies
23. mar 2009

lucxy dakujem 🙂

lucxy
23. mar 2009

nemas zaco 🙂

lucxy
23. mar 2009

boze baby kedy zase prestane prsat? mna uz ztoho poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pepies
23. mar 2009

lucxy prsat prestane asi 1.aprila 🙂
take su prognozy pocasia, ze do konca marca ma byt takto 🙂

pepies
23. mar 2009

a kukali ste niekto link na tie Ruzbachy? planuje sa damska jazda koncom jula - zaciatkom augusta al. zaciatkom septembra.
predbezne sme 3 baby s malymi detickami ........ 😉

ukana
23. mar 2009

ahojte...........ked ste sa bavili o tom sekacina Ladovni 😠 ,podla mna nenormalne predrazene to tam mala, to fakt radsej nove.... 😒 cherokee aj lacnejsie kupim, alebo ked maju v Takku vypredaj 😎 predsa by si len mali uvedomit, ze je to uz nosene 😠

inak u nas nic nove, doliecujeme zapal priedusiek 🙄

pepies
23. mar 2009

uka...... tak sa liecte !!!!!!!!!!!!!!

ukana
23. mar 2009

pepies, dik, uz dobral ATB, ale este nie je 100% zdravy, este soplikuje a dnes ho pobolievalo usko...tak kvapkame kvapky 🙄 kmita cela rodina, dnes bol u segry, zajtra so mnou, v stredu s ockom,stvrtok mame pol na pol ocko+ babka 😀 😀 😀 normalne harmonogram 😀 😀 😀 v piatok ho uz asi supnem do skolky, mame volne miesto v harmonograme a nema ho kto vyplnit 😀 😀 😅

zuzu13
23. mar 2009

hello
hlasim prichod...a asi aj odchod..ale aspon som si vas precitala...vy nakupovacie maniacky 😀 😀 😀
Lucka je uz u nasich...a idem pobalit synatora...jaj...jaj...
ukana, veru pestro mate...ani my sa nenudime...no co uz...

idem povesat pradlo...pobalit mladeho...a mozno este kuknem...

pepies
23. mar 2009

kde iní začínajú, my končíme ...
prajem dobrú nocku, čaká ma kojenie, spanie, kojenie, snívanie, kojenie, bdenie, kojenie, kojenie ..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre