Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pasoa
26. mar 2009

a vám zaberala? či len ako prevencia?

ukana
26. mar 2009

ahojte........lucxy mne v nemocke pred tyzdnom trhali zub, bala som sa strasne, nakoniec to bolo rychle a bezbolestne.......... 🙂 🙂 chlapi doktori trhaju lepsie 😝 😀

pepies
26. mar 2009

ahojte vsetky 😉
ukana, mna este caka trhanie posledneho zubu mudrosti v nemocnici, pojdem tam, az ked prestanem kojit, uz mi tak trhali tri, no hroza, taka som mudra, ked som ich mala vsetky styri 😉

dnes ma Jakub 7 mesacikov, juchuchú 😉

adiku
26. mar 2009

baby ked uz o zuboch mna boli teraz a uz musim ist poradte kde, netusim kam ist nemam tu totiz zubara teda nemam nikde ☹ ale uz musim trhat lebo ma otravuje cim dalej tym castejsie dik za info

pepies
26. mar 2009

polsko sme vcera zvladli super, maly ani nemrnkol, a to nam cesta tam trvala tri hodiny tam - hrozna premavka a naspat necele dve 😉

bibi sli sme tou druhou cestou, lebo ten detsky obchod je z tej strany na zaciatku vpravo, tak aby sme trafili. Bola som trosku sklamana, riadne zdvihli ceny - Chicco Multiway vysiel na 142 EUR, v Tulipe stoji myslim 140. Nakoniec sme kupili moj vysnivany Maclaren Quest za 140 EUR, jedalensku stolicku za 89 EUR, aj to mali len 2 znacky - Chicco Polly a Baby Ono. Cestovne postielky mali celkom 3 ks a najlacnejsia stala 3000 !!!! Nakupila som cumle Avent, flasky so sosakom, nejake hracky, oblecenie brutalne drahe, no hovorim, ze trosku sklamana ......

Vedla bol Auchan potraviny, tam sme nakupili asi za 200 EUR ale straaasne vela, plienky Huggies za 250 sk, Pampers nemali ☹, vyzivky po 13,- Sk, vlhcene obrusky Nivea za 80,- Sk dvojbalenie, u nas stoja okolo 100,- Sk jedno balenie !!!!

Fotky dolozim neskor, z kocika sa strasne tesim, je cierno-zeleny, krasnucky, vazi iba 5 kg a da sa prevesit cez plece 😉

pepies
26. mar 2009

adiku ja mam zubarku v Slovane, ale nic moc, chcem zmenit 🙂

adiku
26. mar 2009

a jakubkovi vsetko naj k 7 mesiacikom 😀

pepies
26. mar 2009

ozaj bibi a dialnica z Tešína na Katowice vôbec nebola preplnená, šlo sa super, aj naspäť sme išli tadiaľ, radšej sme neexperimentovali 😉

adiku
26. mar 2009

ale to nemusim mat zubara nie?? teda myslim tym ze su aj sukromni co trhaju nie???

pepies
26. mar 2009

adi dakujeme 😉 tolko sme mu nakupili, ze to nedostane ani k prvym narodeninam tak vela veci 😀 😀 😀

adiku
26. mar 2009

to je fajn deti toho potrebuju a ved urcite neostanete len pri jednom 😉

adiku
26. mar 2009

ono v kadom pripade potrebujem aj normalneho zubara tak mi please piste a ak viete o nejakom dobrom alebo takom normalnom napiste aj kontakt a tiez dajte info kde a ako Vam trhali zuby mudrosti dik dik

ukana
26. mar 2009

adiku, podla obvodu musis mat nejakeho zubara 🙂 ...ta moja uz neberie, ma plno 😔 v meste na pesej je sukromna,Edlova,nezmluvna, tam ale platis aj za to, ze otvoris usta 😲 😀 ale vraj je dobra 😉

zuzu13
26. mar 2009

hello...zubarku mam v byv. generalnom...a som max. spokojna....MUDr.Mikulova...
oslavencovi vsetko naj...

pepies
26. mar 2009

zub mudrosti mi trhali v nemocnici, Tvoja zubarka by Ti mala napisat vymenny listok a ides sa tam objednat. Ja som to mala po znamosti, tak som len prisla, chvilu ma vytrapil a bolo, brrrrrrrrrrr ☹

lucxy
26. mar 2009

caute uz som tu,,,,bola som tam od pol 8mej a domov som prisla o 3tej,,,,,robili mi to na operacnej sale ,,,,,mi to tam vybrusovali a este aj zasivali,,,na buduci tyzden idem na vybratie stichov,,,,,fuj bolo to hnusne no a teraz ledva pijem ,,,,ani rozpravat sa mi neda,,,,,

bibinka
26. mar 2009

juj lucxy- tak ti prajem rýchlu regeneráciu a bezkomplikačné hojenie. 😔 keď sa dáš dokopy, poriešime ako si dôjdem pre ten parfém, ju?

lucxy
26. mar 2009

dobre bibi ved v pondelok sa mozme stretnut,,,,zavolaj mi ok?

ikulka
26. mar 2009

ahojky
adi no ja roooooky chodím k chromemu na starej ladovni a som spokojná na 500% i ked vždy po návšteve u neho ma vždy beru mdloby z tej sumy čo platím ale k inému by osm nešla už ani za nič.....

lucxy
27. mar 2009

dobre ranko,,,no som vedela ze tie stavy este len pridu,,,,dneska sa mi vobec neda rozpravat a najhorsie je ze mala sa ma vkuse vypytuje,,,,,a ked aj nieco zoseba dostanem tak mi nerozumie
pojdem si kupit dake stavy a taky drink co nahradza stravu 🙂

ukana
27. mar 2009

lucxy, ☹ nic moc, ked ta to tak boli........to ti robili resekciu zuba, ked ti to sili ☹ kup si v lekarni Corsodyl, to je na kloktanie a hojenie ran v ustach, je vyborny 😉 skore uzdravenie 😉

lucxy
27. mar 2009

dobre ukana kupim si to,,,,najhorsie je to fakt smalou vkuse trucuje a ja nemozem byt v klude

lucxy
27. mar 2009

ukana a tebe to robili? ja len tak ze ako dlho trva takyto stav ze ako dlho sa to hoji

adiku
27. mar 2009

ahojte dik za info tak najprv si musim najst asi zubara kdeze zuzu pises ze Mikulova je fajn hod mi tu na nu t.c. a skusim jej asi cinknut aj ked mozno by sa mi hodil zubar niekde blizsie ku Ladovni no neviem

a musim to rychlo riesit lebo ma to dost boliiiiiiiiiiii

ukana
27. mar 2009

lucxy, mne to nerobili, mne iba vytrhol zub, ale vraj sa to hoji individualne 😒 3-5 dni........ale kolegyna na tom bola a poobede uz jedla chipsy 😅 😅 ty si asi iny pripad ☹ a repikovy caj si kup, hlavne nech ti to nezahnisa 😉

ja som len teraz kloktala ten Corsodyl, ani ma rana nebolela 😕
http://www.docsimon.sk/tovar/corsodyl-roztok-30...

ukana
27. mar 2009

adiku ☹ ☹ , viem, ake je to neprijemne ☹ ......rychlo nejaku zubarku pohladaj 😎 vcera bol muz aj so synom u zubarky na preventivke, uz mu idu stolicky a vypadli mu dolne zubky 🙂 🙂 ked mu vyjdu cele stolicky, ideme zapecatit 🙂

pepies
27. mar 2009

adiku teraz ma napadlo, ze Tebe to nemusia robit chirurgicky, to Ti povie zubar, ci Ti to vytrhne normalne alebo to bude treba robit chirurgicky. Mne dva vytrhla moja zubarka normalne u nej, dalsi mi robil chirugicky, lebo ze si nato netrufa a este posledny ma caka tiez chirurgicky.
Inac vysolila som zato dobre prachy, za kazdy zub tisicku 😉

pepies
27. mar 2009

lucxy, drzim Ti palce, nech sa rychlo zotavis, mne ked prestala ucinkovat injekcia, dosla som domov a normalne som sa od bolesti rozrevala, co to bolo take neunosne, tak drzim palce, nech Ti to rychlo prejde !!!! 😉

ukana
27. mar 2009

pepies, ahoj
adiku, ved mozno ti len povytahuje nervy zo zuba a nemusis hned ist na trhanie ☹ 😅

pepies
27. mar 2009

ukana ajoj,
mne zubarka tvrdila, ze najlepsie je tie zuby vytrhnut, bo skor ci neskor aj tak pojdu von, lebo sa zvyknu rychlo kazit.
naco to rasie, ked to nemusi, vsak??? !!!!!! 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre