Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
21. apr 2009

to som aj mala minulý rok same katalogy doma a nakoniec som dovolenkovala s bibi 😀 a odporúčam

bibinka
21. apr 2009

matica- 😀 😀 😀 😀
ja ostanem aj toto leto riaditeľkou vápenky, more je v nedohľadne,ale ak by náhodou motyka vystrelila, tak určite Korfu. Ale myslím, že tá motyka vystrelí najskôr o 2-3 roky, keď budú Alexík aj Fifko schopní aspoň chvíľu sedieť na zadkoch lebo si dosť dobre neviem predstaviť letieť s dvomi blchami v lietadle. 😀 😀

ale za dedinu by som sa šla opaľuvať.....

matica2
21. apr 2009

no vidiš a ikulka sa čertí na tom opalovaní

ikulka
21. apr 2009

bibi korfu odporučam užasná dovolenka..... 🙂
no ved sa príd opaľuvať tak ťa opálime..... 😀 🤐 😵

bibinka
21. apr 2009

Korfu je moja láska, už nič iné nechcem vidieť 😀 😀, normálne by som tam vedela aj žiť 😉

ikulka- a čím ma chceš opáliť? 😲 😅 😀 😀 😀 😀

matica2
21. apr 2009

bibi latou 😅

ikulka
21. apr 2009

bibi matica😀 🙂 neboj bibi ja som tvor mierumilovný ja by som ťa len paličkou 😀 😅

saskarisko
21. apr 2009

ja som na Korfu teda este nebola,a ani v Grecku, ale raz ... 😀

Baby, radte ako mam to moje dieta prinutit alebo lepsie naucit, aby zaspaval vo svojej velkej posteli a stale mi z nej nevyliezal. uz ma chyta zufalstvo 😕 🙄

matica2
21. apr 2009

saskarasko to ho casom prejde(aj nase tak behali) alebo mu kup niakeho plysaka že na spanie a možno sa motivuje

matica2
21. apr 2009

😀 prepac som ta schomolila

saskarisko
21. apr 2009

Matica - od narodenia ma svojho zajka, toho vlaci zo sebou vsade (vsak aj tak uz vyzera 😅 ), aj oblubeny vankusik ma, dnes dostal ako bonus svetielko do izby, ale ani to nezabralo.

ikulka
21. apr 2009

saši ja ti neporadím my spávame všetci traja spolu máme 3 postele v spálni a saška spí so mnou natisnutá na mna alebo v mojej posteli takže ja by osm bola asi zlý radca 🙄

matica2
21. apr 2009

saska tak si ho nevšímaj asi chce len vašu pozornost 🙂

zuzu13
22. apr 2009

dobréééé ráááánko 🙂

zuzu13
22. apr 2009

sasi, ani ja neporadim...my tiež spíme spolu... 😅

majkomajka
22. apr 2009

Breee raaanko,

Sasi, tak ja este nemozem radit co sa tyka skusenosti s mimi, ale ja som kazdu noc chodila k nasim do postele do asi siedmych rokov 😀 Som Ta nepotesila, co? 😀 Ale aspon som zaspala na svojej posteli. 😀

majkomajka
22. apr 2009

A tie dovolenky Vas straaasne zavidim. Hned by som niekam sla, ale s takym malym mimi to asi bude mozne najskor o rok. Ozaj, kolko mali Vasi krpci ked ste s nimi sli prvykrat na dovolenku?

pepies
22. apr 2009

ahojte,

Ikulka aj ostatne babulky, od juna robim v cestovke na polovicny, teda ak to vyjde, takze rada poradim kazdej ........

Na Korfu je pekne, bola som v septembri, fukal tam stale vietor, ako na kazdom ostrove v septembri, jedine to mi vadilo ............
Ak chcete ist letecky s takym malym dietatom, tak odporucam Taliansko, Grecko alebo Turecko ....... a rozhodne all inclusiv.
V Turecku som bola max. spokojna, 4 hviezdovy hotel, len strava nic moc, ale moc som toho nepojedla, skor sme popili ............ 😉 A myslim, ze Turecko je aj cenovo vyhodnejsie, lebo grecke a talianske hotely su dost drahe, hlavne all inclusiv ...............
Teraz napreduje aj Bulharsko, ale urcite by som nesla s dvojrocnym dietatom do Bulharska ............ Vela znamych bolo a deticky hnackovali ......... A more je rozhodne lepsie v Turecku, ziadni jezkovia a podobne tvory ..... 😎

Ak chcete ist autom, tak Taliansko a Chorvatsko, to je jasne ............. V Chorvatsku je super rezort:

http://www.satur.sk/zaton-holiday-resort-3/p=dG...

Tam som chcela ist, ale nakoniec zvitazilo Taliansko, chceme ist aj do Benatok ...... 😉 Muz tam este nebol ....

Co sa cestoviek tyka, rozhodne sa vyhybaj Tip Travel + Tatratour - to je jedna firma...... Su to hajzlici ....... Aj nasim som hovorila, aby cez nich nesli, a nedali si povedat, idu na Kefaloniu a teraz im prislo, ze im menia termin a pobyt budu mat o 1 den dlhsi a vyjde ich ten jeden den na 10.000 !!! Takze asi odstupia od zmluvy.
Tip Travel su vychcanci, maju v katalogu uvedene, ze 2 deti uplne uplne zadarmo, preto nasi zobrali 2 vnucence a nakoniec ich to ma vyjst na 80.000, pardon, vlastne uz teraz 90.000 !!!! V mimosezone !!!!
No nedali si odomna poradit, ze Tip Travel nie !!!!!!
Inac baby, rada poradim kazdej, som predsa profik 😀 😀 😀 😀 😀

My ideme autom do toho Talianska ..............

pepies
22. apr 2009

ty kokos som sa riadne rozpisala, sorry .... 😉

majkomajka
22. apr 2009

Pepies - a idete cez cestovku, alebo sami?

pepies
22. apr 2009

prehrabala som vsetky ponuky a nasla som super cenu cez rakusku cestovku Terra Reisen, takze zbohom slovenske cestovky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
ideme sem:

http://www.puntaspin.it/cz/camping-grado/index.php

super cena, bungalovy ****, mame 5-miestny, su tam bazeny, je to priamo na plazi, k dispozicii detska postielka a kvoli muzovi som hladala nieco s krbom, takze kazdy vecer budeme asi grilovat ............ 😉
mozno si doplatime aj ranajky, polpenzia sa nam neoplati, grill-meister by protestoval .......
aj kvoli malemu sme nechceli ist do hotela, bude mat vtedy 10 mesiacov, takze potrebuje priestor a hlavne, potrebujeme mikrovlnku a chladnicku, kedze maly este nebude papkat hotelovu stravu.

keby ste vedeli cenu, neuverite, fakt za babku a dobry termin, 27.06.-04.07. Dokonca tam budem oslavovat aj svoje meniny a 1.7. aj narodky. Okruhliaky 😉 😉 😉 😉 😉

ukana
22. apr 2009

pepies, ja by som sa toho Bulharska nebala, my sme teda nehnackovali, a hnackuje sa aj v Turecku a Egypte......ked si nedas rano jeden panacik zdravotny 😀 😀 😀

v Bulharsku je krasne a lacno 😉 .......my sme boli bez stravy v hoteli a bolo sa kde najest a super ceny 😉 😉 teraz neviem ci Tiptravel alebo Tiptour........ale s jednym sme boli vo Francuzsku a spokojnost 🙂 🙂

ten bungalov co si si vybrala....krasny 😉 😉

ukana
22. apr 2009

tak som kukla tie cestovky a bol to Tiptour, nie Tiptravel..........ten je pekne predrazeny 😠 😅

pepies
22. apr 2009

ukana jasne, ze s takym malym dietatom je to riziko aj do Grecka trebars, hlavne ked ides letecky, tie prechody z tepla do zimy - myslim klimatizovane autobusy, to nie je dobre pre ziadne dieta ...........
Segra bola minuly rok v Turecku a mala tiez ochorela, mala nejaku 3. chorobu ci co.
My ideme preto autom, dufam len, ze maly vacsinu cesty prespi ....... 😉

aj ja by som chcela ist do Bulharska, len ked bude maly vacsi.
Egypt som ani nespominala, nie je to destinacia na letne mesiace, v lete 50 stupnov, to musi byt clovek na hlavu, aby tam v lete isiel dobrovolne a za peniaze !!! 😉 Ak Egypt tak rozhodne od oktobra max. do maja. My sme boli v novembri a bolo 33 stupnov. Len sa skoro stmievalo,uz o 17tej bola tma. 😉 Sa nam vsetci smeju, ze preto som prisla odtial tehu .... he he he, ze sme nemali co po veceroch robit ...........

majkomajka
22. apr 2009

pepies - peknu dovolenku ste si vybrali. u nas tento rok nie je sanca, ale tak si ma navnadila, ze som zacala trosku surfovat (aspon si sef mysli, ze pracujem 😉 ) a zistila som, ze napr. aj Cedok ma super ceny. http://www.cedok.cz/ Tak sa mozno raz vyberieme niekam cez nich. uz aby to bolo.

pepies
22. apr 2009

majka ani my sme minuly rok neboli, to je jasne, ked som rodila v auguste............... ale tento rok chceme ist.
Cedok je dobra a solidna cestovka, take nieco ako Satur u nas ....................

julyb
22. apr 2009

Ahojte,
aká pekná téma, u nás tento rok more nehrozí, to by bola samovražda íst tak daleko, ale zvažujeme tú Nezábudku len sa bojím, že ak nevýde počko či tam budeme mať čo robiť????

pepies
22. apr 2009

july tak zoberte svokrovcov a prestriedate sa v soferovani, aspon VAM pomozu s malym na dovolenke .... 😀
cez leto ist do Tatier je riziko, su to predsa velhory a v juli a v auguste padne v Tatrach najviac zrazok, lebo casto prsi ............... tak je to fakt risk..........
ale Nezabudka je super, boli sme spokojni ............... 😉
skuste ist niekam blizsie, trebars do Madarska, su tam super kupaliska, kupele, dobre sluzby, Madari su fakt dobri v cestovnom ruchu .............. 🙂

pepies
22. apr 2009

inac som alergicka na madarov ale Budapest je krasna, chodila som tam kazdu nedelu s nemcurmi - dochodcami a raz som tam zabudla asi 90 rocnu babku, bo sa mi stratila, tak sa dotrepala vlakom do Piestan a stazovala sa na mna v cestovke ........... chi chi chi mohla sa aj na lamparni, nebola to moja vina . no riziko povolania .........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre