Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
18. feb 2009

no ved zo sportom treba opatrne 😀
ja som sa postavila pred nedávnom po 15 rokoch na korcule a tak som gustiozne ripla že aš 😅

pepies
18. feb 2009

no ikulka lenze si asi nepribrala pocas tehu 25kg ako ja - he he he 😉

anculka
18. feb 2009

cafte!
aj my dodatocne vsetko najlepsie oslavencom!

aj ja idem cvicit! 🙂 sa tesim ako male dieta na hracku! Ale ja pojdem len na KIKU.
😎 A dufam ze tam neodpadnem, lebo v piatok vecer ideme na fasiangovu zabavu! 😝

matica2
18. feb 2009

taaaak si to užite tie čo idete budem na vás mysliet 😅

kristina.ruzickova
18. feb 2009

ahojte ...

tu kika....

matica2
18. feb 2009

ahoj 😀

anculka
18. feb 2009

aj tu kika ...http://www.vii.sk/video/20dvceafu/dance-no-stres/
😀 😀 ak si chcete pozriet co je to ten dance airobic 😉

kristina.ruzickova
18. feb 2009

čo s atýka cvičenia...
prídte vyskúšať....netreba sa toho báť, sobota bude trošku o show, takže to bude možno trošku zložitejšie, ale nie je to nič čo by ste nezvládli po dvoch troch hodinách....

v stredy sa bude cvičiť pre začiatočníkov, a postupne uvidíme kam to nasmerujeme...podľa vášjho záujmu, tie hodiny budú pol na pol aeróbne, a pol hodina posilovacia....bodywork. to znamená že sa naizaj posiluje vlastnou váhou tela...nič zložité... ide o zábavu v kolektíve predovšetkým...takže žiadny stres 🙂))

čo sa týka detského kútiku, pre väčšie deti tam budú stoly na kreslenie , tabuľa, kriedy, hračky lopty......a tak rôzne...a samozrejme ak by deti chceli bude sa s nimi aj cvičiť...všetko to bude mať na starosti Claudia, je kvalifikovaná, je to učiteľka takže o deti bude postarané dobre... okrem toho sme kúpili aj bosu ( čo je cvičebná pomôcka) ale deti sa na tom vedia super vyblbnúť, skáču jak na trampolíne......
-🙂
keby ste chceli nejaké videá
http://www.vii.sk/video/8rl5ly5i16/bosu-versus-... ukážka na bosu

http://www.vii.sk/video/n7t066sgya/retro-dance/
vyzerá to zložito, ale to sú hodiny dance aerobicu, a fakt ide o spájanie záakladných krokov, tak nech vás to nevyplaší
keby ste potrebovali nejaké info...rada poskytnem...

kristina.ruzickova
18. feb 2009

anička, keď ťa tu mám..... ideš dnes na bosu...mám zatial tri kusy.. 🙂 ::? takže to vyzerá že cvičíme...dnes je to ale o siedmej ☹ asi zlý čas pre teba že?

anculka
18. feb 2009

nooo o 7 je pre mna najhorsi cas! keby 6 tak mozno a keby 8 tak urcite!

pepies
18. feb 2009

kika ja chcem urcite prist tak ako som ti pisala, dufam, ze si nasmerujem rezim tak, aby mohol byt muz s malym 😉

kristina.ruzickova
18. feb 2009

🙂) jou jou...v pondelky bude byvat o siestej....dohodneme sa... pa bežim do mesta potom ti volám, možno s aprídeme pomuchlovať s malou...vezmem aj sister..pa

anculka
18. feb 2009

ok Kika, supis Tesim sa!
Pepies no ved presne aj uz som sa konecne po veeeeeeeeeeeeeelmi dhom case odholala cvicit a chcela by som z toho spravit rutinu a proste tak ako sa chodi drahy vyblbnut na trening, tak aj ja budem mat svoje stredy a nedele! 😝 (no semtam este aj pondelok a stvrtok 😀 😝 )

julyb
18. feb 2009

no keby to bolo aspon 17:30 tak je to ideálne 😉

pepies
18. feb 2009

anculka ja sa uz musim donutit, ved nic nerobim uz vyse roka. muz tiez prestal cvicit, ale si hovorime, ze ked sa to trosku ukludni s malym, hlavne to caste kojenie, ze zacneme nieco robit............
preto mi ta sprava od Kiky padla neskutocne vhod, takze chcem ist najprv pre zaciatocnikov, nech sa do toho trosku dostanem, predsa len, nie som uz najmladsia.... 😝

pepies
18. feb 2009

july a nechces posunut kupkanie na siedmu? aspon v tu stredu. ja tiez neviem, ako to bude s malym, ale hadam sa mi podari vypadnut z domu...........

pepies
18. feb 2009

teda ja dufam, ze muz maleho okupe 😉

julyb
18. feb 2009

a kolko trvá cvičenie predpokládám že hodinu????to by som nestíhala 😒

pepies
18. feb 2009

a muz ti ho neokupe? cvicenie trva hodinu + tych 15 min na prezlecenie a cesta domov.
ty aspon nekojis, ja budem utekat kvoli kojeniu, muz mi ho v pohode okupe ale prsnik nema zial bohu 😀 😀

anculka
18. feb 2009

ano hodinu! no ale ak by sme boli vacsina, tak by sa mozno dalo dohodnut ze by sme chodili skorej!?vsak uvidime. 😨

anculka
18. feb 2009

ani moj muz nema problem s kupanim!

julyb
18. feb 2009

ak by sa dalo na 17:30 tak yb som šla, muž malého kúpe ale máme večer taký pekný rituál a cvičit môžem chodit aj do Harmónie akurát že by som mala väšiu motiváciu íst niekde kde šli aj kobylky 😀
ozaj kde je tá športová hala??? 😅

pepies
18. feb 2009

aj my mame taky ritual, kupeme ho spolu vacsinou, ale jeden den moze byt muz aj sam 😀
sportova hala je tu na Podhaji. myslim ze pri harmonii,tiez neviem presne 🙂

julyb
18. feb 2009

to tam kde sa hrá hokej?????to bude kosa nie???? 😀

julyb
18. feb 2009

to by bolo fajn mala by som to cez cestu 😀

anculka
18. feb 2009

tak tak vlastne ides popred sportovu halu, ked ides do Harmonie

pepies
18. feb 2009

nie, to je stadion, a vdaka anculke uz aj ja viem, kde to presne je, pred Harmoniou. mame to kusok, a ty to budes mat za chvilu fakt len cez cestu 🙂

julyb
18. feb 2009

aha už to by som fakt mala cez cestu len ten čas 😒

anculka
18. feb 2009

Pepies som si pozerala, Tvoj album a Tvoj manzel mi je veeeeeeeeeeeeeeeeelmo povedomi!?

pepies
18. feb 2009

anculka, heeej? tak napis radsej cez IP, he he he 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre