Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
7. mar 2009

🙂 čauteeeeeeee...anculka, dík, že si ma tu postrádala..
boli sme týždeň jarných prázdnin stráviť na snehu, lyžovali sme v zuberci a na zverovke spálenej, kto má záujem cez ip, úžasnééééééé ubytko, chodíme tam stále, krásny drevodomček pri potoku s poidlahovým vykurovaním a krbom, dve spálne, dve kúpelne...
bolo snehuuuuuuuuuu, sme vymákli presne do bodky, okúpali v oraviciach a kopeeec zážitkov..
a včera sme to zabili nakupovaním v poľskom krakow-e, ešte teraz som v šoku z galérie, čo je na 3 poschodiach 270 značkových obchodov.... 😵 😵

lucxy
8. mar 2009

dobre ranko,,,,no teda vonku je uplne fakt uzasne 😠
abetka dufam, ze uz je lepsie malemu
boc tak ste sa mali vyborne 🙂 pridaj foto

matica2
8. mar 2009

dobré ránko
boc tak super bolo a aj chlapci lyžujú?

bibinka
8. mar 2009

dobré ránko-počko-úžasné, už nekomentujem, len sa už neviem dočkať kedy budú dni bez tlakovej níže lebo už odmietam piť galóny kávy

lenkamt- u nás probiotiká majú presne opačný účinok- ešte viac sa deti rozkakajú. Alexovi som napriek tomu dala nutrolin a teda už nikdy viac. Ja mu dávam každý deň aktiviu, takže niečo navyše má presne opačný účinok. 🙄

abetka- od pondelka berie Alexík amoksiklav, mal angínu, lenže od piatku má zrejem ešte naviac nejakú črevnú virozu, lebo kakčí na zeleno-papká len cestoviny a moje mlieko(možno je to práve tá hladná stolica),čert sa v tom vyzná...

bocmanka- tak to ste mali úžasné prázdniny..... a ako dokážeš nakupovať s tromi deťmi? 😀 😀 😀 obdivuhodné....a čo si si kúpila?

matica- a čo, ty nelyžuješ? 😀 😀

matica2
8. mar 2009

bibi jááááááááá a lyžovat 😀 😀 😀 ved by som brala všekých čo by som stretla na svahu 😎 ale baby by sme chceli naucit tada ocko nech učí a kym oni budú lyžovat ja budem na kávičke v teplúčku na nich čakat 😅

bibinka
8. mar 2009

a mužíček vie lyžovať? vy tam máte celkom dobrý vlek, nie? tak by ste to mali blízko. My k tomu nemáme vôbec vzťah, obaja síce zlezieme zo svahu,ale nič nám to nehovorí. Takže detičky k tomu nebudeme tiež nútiť, jedine, žeby chceli samé. ja som mala z lyžovačky najradšej ten čaj s rumom teda rum s čajom🙂) (- hore na Magure )

matica2
8. mar 2009

mm vie lyžovat. ale už dlho nebol 😉 . ja baby tiež nebudem nútit ale skúsit možu. tento rok sme adku učili korčulovat. ja zimu nemám rada tak ani zimné šoprty mi nič nehovoria 😅 .

matica2
8. mar 2009

😎 kde ste čo oslavujete MDŽ 😀

zuzu13
8. mar 2009

ahojte papulky...bibinka, abetka, tak siesta choroba...hmm...Lucka ju mala v 1O mes. a skoncili sme tyz. v nemocnici na infuzkach....takze ziadna sranda...teplotovala jedna radost...najvyssia bola 41,8 st....a to uz som kolabovala ja.... 😢

bocmanka, super ste si uzili... 😉

k MDZ prajem vsetkym vsetko naj... 😉

bibinka
8. mar 2009

zuzu ,ešte že ťa máme,
teraz mi muž blahoželal k mdž 😀 , keďže som mu to celý deň "nepripomenula",ale pani v správach 😀 😀 😀

abetka
8. mar 2009

no tomino bol dnes uz celkom fajn, aj nieco spapal , ale je taky zavislak na mne, ze sa nesmiem nikam od neho vzdialit, este aj na WC ide somnou 😝 . A ked mam ine dieta na rukach des. Ani smeti nemozem ist vysypat.

bibinka
8. mar 2009

abetka- to poznám, Alex mi dnes zase celý deň visel na cicke 😝 ,zaspal teraz(taký nezvyk),ale už dnes zjedol "až" biely jogurt a nevygercal ho. a hnačka bola "iba" 3x. 😒

ozaj keď vám deti majú užívať aj v noci antibiotiká(á 8h), tak s tým nemáte problémy? Lebo Alexík je v noci neprebudný,a tak to nočné vynechávam 😕 - minulú noc a asi aj túto 😔

abetka
8. mar 2009

no bibinka, nam dava dokina á 12 hod, ale na pohotovosti nam dali á8 a budila som ho. 🙄

bocmanka
8. mar 2009

😎 😎 nie je tu ksicht s kvietkom, tak ale aj tak pekné mdž...
matica..áno obaja synovia lyžujú v lyžiarskom klube, len matej mal týždeň pred prázdninami pád na martinkách, mal na kolene mierny výron, tak sme lyžovačku v talianskych dolomitoch vymenili za lyžovačku na zverovke-spálenej na orave, v zuberci..
a nakupovali sme bibinka iba v trojke, ja manžel a romy, chlapci boli od štvrtka večera na prázdninách u babky...
a poľsko odporúčam fakt, naši obchodníci sa môžu schovať, tam sú iné ceny... 🙂

bibinka
8. mar 2009

boc- to viem veľmi dobre, že naši podnikatelia s handrami sú nenažraní jak hladní psi 😠 😠 😠. ja som sa tiež práve dnes vybláznila na internete 😉 a muž hovoril, že to mám na celý rok 😀 😀 😀 😀, že už žiadne nákupy.... ale ja ho hádam ešte na nejaké výpredaje nahovorííííím 😉

inak, ja si viem predstaviť supiš nakupovanie len ja sama, lebo ako sa poznám, furt by som sa obzerala po deťoch, či nerobia neplechu 😀 😀 😀

ukana
9. mar 2009

dobre.ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 to som prva??? 😕

bocmanka
9. mar 2009

prvá ukana, prvá
ja druhá..
dala som prvé fotos
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pepies
9. mar 2009

ja som tu kukala od rana ale ked sa nic nedialo, tak som ani nepisala ...........

bocmanka tak ste sa super vyvetrali na Orave, perfis.............
my sme sa vcera vratili z Tatrov, vsetko bolo super az na pocasie - piatok lialo na strbskom ako z krhly, v sobotu bola hmla a vcera snezilo.................................... ale inac bolo super..............................

chcem sa Ta spytat, kde ste boli v Krakowe konkretne na nakupoch? potrebujem kupit kocik malemu a chceme tiez niekam ist, no neviem kam a teraz sa oplati, bo je dobry kurz, tak napis please 😀

ukana
9. mar 2009

bocmanka, krasne foto, vidno, ze ste si to uzili 😎 ja by som si dala teraz hlavne ten bazen s teplou vodou, uz sa chystame do teplic sa trochu prehriat 😎

bibinka
9. mar 2009

bocmanka- pekné fotky 🙂

pepies- ja mám info, že v Bialsko-Biale sa dá veľmi dobre nakúpiť lacný značkový tovar. Boli sme tam keď som bola tehu a teda sú tam krásne obchody. A je to celkom blízko.

ukana- ja by som tiež šla....len neviem či som za tú dobu nezabudla plávať 😀 😀

pepies
9. mar 2009

bibi takze Bialsko-Biale pokukam, skusim najst na nete, ci je tam nejaky obchod s kocikmi ....
ja som objednala cez net teraz - cez polsky e-shop, ale navysili tam cenu na ten kocik, co som chcela + kurier + bankovy prevod, takze radsej pojdem osobne .......... aspon si spravime vylet .......
poliaci su riadne vychcani, ale presne som vedela, ze navysia ceny, ked uvidia, ako slovaci saleju po ich tovare, kvoli vyhodnemu kurzu .....

bocmanka
9. mar 2009

poľský krakow,známe obchodné centrum krakowská galéria, 270 značkových obchodov, tovaru do aleluja..
a tiež bielsko biala....
ale potraviny stačia aj jablonka či zakopané

pepies
9. mar 2009

ten krakov znie dobre...... su tam aj nejake obchody s kocikmi?

zuzu13
9. mar 2009

hmm...nikto nic? od obeda...fiiiiiha... 😀 😀 😀

zuzu13
9. mar 2009

☹ ☹ ☹

zuzu13
9. mar 2009

no parada, ta ja som z prace dorazila o 17,45...deti veceraju teplu veceru, maminka chce zavislacit na MK...a tu nikoho niet... ☹

matica2
9. mar 2009

ahojte
pozerala som volné pracovné miesta 😉 či by niečo pre mna nebolo 😉

expertka8
9. mar 2009

...matica...a aka oblast by Ti ulahodila???

matica2
9. mar 2009

aby to bolo na dve smeny (lebo sa treba striedat pri detoch) alebo jedna ale od 8:00 (aspon ich zanášat) ciže čo by sa dalo vybrat? len som to obzrela čo je volné 🙂

bibinka
9. mar 2009

matica- a našla si čosi?

expertka- no konečne si sa tu ukázala 😀 😀 😀

zuzu- zajtra pred obedom by som si prišla vyzdvihnúť ten parfém. Len neviem kde tam zaparkujem bez obavy ,že mi dajú papuču 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre