Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
6. aug 2010

ahojte, aj ja budem mať škôlkára, ale nechystám sa to nijako riešiť, nakoľko tam menší bude so starším synom. a ten ako ho poznám, bude pri ňom furt 😀 😀 😀 .ale pre istotu si beriem na prvé dni dovolenku, keby mi náhodou volali, že si ho mám vziať domov pre velikááánsky plač.(tak to bolo vo Filipkovom prípade)

ellab- no vitaj, konečne si tu prispela 😉

mne dnes skončila dovoleka, už sa pomaly psychicky pripravujem do roboty, uf, to ubehlo.... 😀 😝

mmaattuuss
6. aug 2010

Ahojte. Chcem sa spýtať ešte ohľadom štvornožkovania. Púšťali ste už aj také 8-mesačné detičky štvornožkovať po dlážke alebo koberci alebo deke, či po posteli, alebo ste využívali/využívate ohrádku?

saskarisko
6. aug 2010

@mmaattuuss - u nas fungovala prevazne podlaha, alebo trava na zahrade proste "volny vybeh pre rozvoj". ohradka bola pre rychle odbehnutie ako nutny pripad (deti ju neznasali. teraz ju mala Saska vyslovene ako hrozbu, lebo sa stavala na gauci. a potom so mnou vypiekla, ked sa aj na nu zacala stavat, a pritom stihla aj vymyslat)

@andrejkaz - IP

inak k skolke my mama hovorila, ze si to skoro kazde dieta odplace. otazkou je kolko to trva. raz som ju isla kuknut do skolky (vtedy mala druhakov), a 10 deti sa hralo, a 3 boli stale na nej zavesene (doslovne). z toho jedno ma stale posielalo zavolat jeho mamine 😅

ellab
7. aug 2010

@bibinka 😀 😀

matica2
8. aug 2010

ahojte 🙂
no nám sa blíží škola tak uvidíme čo bude 😅
adku sme dali do školky hned na celý den a boli aj plače aj potom frfla že prečo musí íst a taaak. saška už vlastne poznala prostredie lebo sme chodili pre adku a na školkárske akcie som ju brávala tak v pohode. to len že ked prišlo nové dieta čo plakalo tak ho podporila asi aby netrhala kolektív xixi a ked som sa jej pítala prečo plakala no tak preto že tomu novému bolo smutno za maminkou
















bibinka
8. aug 2010

matica- no veď ja sa spolieham v tomto na Filipka, že pomôže Alexíkovi preklenúť nástup do škôlky čo najlepšie
íha, a malá školáčka sa už teší?

ukana
8. aug 2010

ahojte, sme po návrate zo Šturova, počasie nič moc, tak sme sa vrátili v piatok namiesto soboty...Maťo tam chytil zápal nosohltana, máme ATB asi po 2 rokoch 😕 🙄

Pomaly začnem nakupovať oblečenie do školy, papuče a tak....dietko nám trochu podrástlo 😅

bocmanka
8. aug 2010

🙂 @ukana
to poteší počasie naprd...
čo robíte dnes??
aj mňa chytila mánia, máme bomba v byte, na dome, stierkuje sa, sťahujeme sa ,
no hrôza
tak potrebujem vypadnúť s deťuchami kdesi..
včera sme boli kuk v amfiku na matičných dňoch, nestihli sme lúčnicu, stihli sme kristínu, romy sa hneď pýtala "kde má stromy..???" no prišla bez stromov....
a večer som sa už na imt smile nedostala, tých môžem, a bol aj cmorík, boli ste niekto????

aha a tá mánia, som chcela aj ja pyžamka dô škôlky kukám na nete...a tepláky
a tu sú super výpredaje

www.mothercare.com

saskarisko
8. aug 2010

ahojte,
@bocmanka - tak chodte sem
08.08.2010,
09.00 - 18.00 Hradné hry Žofie Bosniakovej, Strecno
- program venovaný Žofii Bosniakovej
Hudobné a tanečné vystúpenia, rytierske turnaje, šermiarske súboje, delostrelci, lukostrelci a stredoveká kuchyňa sľubujú, že nedeľa aj so Žofiou bude bohatá a príjemná. Keďže podujatie Hradné hry Žofie Bosniakovej je predovšetkým o hrách, pripravené sú zaujímavé dobové hry ako drevené puzzle, balans na kladine, labyrint, preťahovanie lanom, drevené lyže – koordinácia pohybu, vrecový tunel, limbo, hlavolamy a rôzne hádanky

zuzu13
8. aug 2010

ahojta
školu ani nespomínajte...mám od septembra dvoch školákov a jednu školkárku...a nákupy? desím sa z toho..Lucka zo všetkého vyrástla...a kolko investujeme do učebných pomocok...ani nechcem na to mysliet 😅

dnes sme doma...mm je od obeda v práci...ja som práve dorobila tortu pre mm...a konečne som si sadla...

Lenke a Lucke prajeme všetko naj... k narodeninám 🙂

matica2
8. aug 2010

bibi no školáčka už prišla na to že to nebude zábava tak neviem hihi
a také základné nákupy už máme za sebou ešte veci textilného charakteru 😎
Lenôčke a Lucinke všeeeeetko naj 🙂

lenkamt
8. aug 2010

ahojte.

ďakujeme 😵
aspoň jedna foto, ostatné na fb 😉

bibinka
8. aug 2010

Lenke a Lucke prajeme aj my všeeeetko naj naj naj k tretím narodeninkám a želáme veľa zdravia cmuk cmuk 😉

julyb
8. aug 2010

Ahojte,
aj od nás všetko najlepšie Lucke a Lenke 🙂

lenciatko
9. aug 2010

ach baby, no vidim, ze skolku riesil kazdy po vsojom.
JA som tak premyslala, ze na doobedie prvy den ist s nou, potom zo tyzden ju tam samu nechvat - ale len na doobedie a ten dalsi tyzden ze aj na poobedie. Ale mam z toho vazne hruzu. ach jaj...

lenciatko
9. aug 2010

A Lucke s Lenkou vsetko naj!!!!

bocmanka
11. aug 2010

🙂 krásnym dvojkám lucke a lenke všetko naaaaaaj k trom rôčkom..
🙂
a dnešným zuzkám zuzičkám k meninkám tiež pekný meninový dníček želám...

@lenciatko, pekná foto v pase..

abetka
12. aug 2010

cafte 🙂 co nove???

zuzu13
12. aug 2010

@abetka u nás nič... 😀

matica2
12. aug 2010

ahojte no ja som po dovolenke dnes už zarezávala ☹

bibinka
12. aug 2010

s oneskorením, ale predsa : VŠETKY ZUZANKY ....... VŠETKO NAJ NAJ NAJ K MENINÁM cmuk cmuk cmuk 😉 😉 😉

a ja zarezávam od pondelka 😝 😝 😝 , ešteže je už zajtra piatoček. som akási prechorená, bronchitída si ma našla, sviňucha 😠 😠 😝 , takže papkám ATB,..................ale napriek tomu makčím v robote............veď ako inak 😅 😀

abetka
12. aug 2010

ja idem tiez uz od pondelka makat 😝 . No co uz, peniaze treba. Ja idem zajtra s Tomasom na krv, tak to bude zase zabava 😅
Pekny vecer 🙂

zuzu13
12. aug 2010

@bibinka dakujeme 🙂
dnes som ta videla ráno na ladovni...išla si zaniest malého...

ja od pondelka dovolenkujem 😀

bibinka
13. aug 2010

zuzu- aj ja som ťa zahliadla na zastávke, lenže nedalo sa nijako "stretnúť pohľadom", lebo nám zavadzali autá aj busy 😉

abetka- ako Tomaško zvládol odber? 😔

lenciatko
13. aug 2010

Boc - dik, to sme dali malej urobit na pamiatku par peknych fotiek, kamoska krasne foti. 😉

zuzu13
15. aug 2010

ahojte
no dnes je to počasie úžasné... 😒
na Ľadovni sa nám potok vybral na cesty...

bocmanka
15. aug 2010

zuzu, však vy budete mať asi zatopenú záhradku..

martin-košúty kde bývajú naši, sme tam boli naobed a zrazu som kukla do okna a hrôza..
voda sa valilaaaaaaaaa celou silou, vylial sa celý potok a všetko ťahala voda..
sme s peťom bežali, mali sme pred panelákom obidve autá, len tak tak sme naštartovali, mala som obuté crocsy..
voda šla dnu aj von..
medzi poslednými sme vyšli,
potom už hladina stúpla tak, že už ďalšie autá sa nedostali von
ja neviem čo ide byť ďalej, ale tieto záplavy, ....

zuzu13
15. aug 2010

@bocmanka máme po záhrade... ☹ ani sme sa tam nedostali...všetko je pod vodou...zajtra pojdem skusit pozriet...ale už teraz mi je do plaču... ☹
...a to je len záhradka...čo tí, čo prišli o strechu nad hlavou...
ved som dala foto na fb...z cesty na záhradu...

ellab
16. aug 2010

zuzu - to mi je ľúto ☹ tie búrky sú fakt strašné, naša bilancia po búrke - nefunguje nám televízor, automatika na peci a bojler 😒

lenciatko
16. aug 2010

No tie Kosuty vcera - to co bolo???Som chcela ist k nasim a smola...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre