Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
20. apr 2009

majkomajka, to je v pohode, ja sa deptam stale, ak si vsimnete, asi raz za 2 tyzdne ma to chyti ............ no my sme to urobili trochu naopak, dali sme ten Egypt v novembri a v marci bola svadba ......... Este sme si robili srandu, ze mozno si nesieme v bruchu nejaku pamiatku, teda okrem crevnej virozy.... 😉
potvrdilo sa to pred Vianocami a moj vtedy este priatel dostal pod stromcek tehu test......... 😉

zuzu som sa pobavila, zdvihli ste mi naladu.

este mi poradte, kde kupim nejake sikovne plavky, ktore zakryju nedostatky, alebo si mam omotat plachtu?

matica2
20. apr 2009

bibi prid sa k nam korčulovat tu ta nik nepozná a dám k tebe aj adku aj ona sa učí korčulovat tak sa budete vzájomne držat 😅 ja tiez chcem korčule. ale na beton padnút asi viac bolí ako na lad 😒 lebo ked som sa na korčule postavila v zime po 15stich rokoch tak soom sa fain vypliaskla. a to musel byt pohlad na mna ale nemohla som to ani okomentovat ked adka bola 😅 pri mne som sa tvárila že to nebolí ale koleno som mala modré.

bibinka
20. apr 2009

no vidíš Matica- tam u vás ma to nenapadlo, tam je super cesta až do N....ale čo keď sa tam zrazím s nejakým jeleňom alebo diviakom? 😀 😀
ja určite budem mať pri tom korčuľovaní polohu a postoj ako prvý krát na lyžiach v siedmej triede- nohy doširoka a lietali mi ako akrobatke 😀 😀 . Na krasokorčuliach mi to však ide v pohodičke, len to "kolieskové" je také chlapské a celkom iný štýl 😠

pepies- ja som videla u nás v číňáku za 400. ....alebo choď na nuda...tam sú si všetci rovní 😀

bibinka
20. apr 2009

majkomajka- klídek, hlavne, že maličký bude mať kľudnú maminu a veľa mliečka....

lucxy
20. apr 2009

ja som si kupila plavky v tescu minuly rok,,,take polovicne ale ten vrch je spraveny tak ze je dlhsi a je nim zakryte brusko 🙂

lucxy
20. apr 2009
bibinka
20. apr 2009

lucxy,tak presne také ja potrebujem 😉

majkomajka
20. apr 2009

Pepies - tak to uz je iny darcek pod stromcek ako ponozky 😀
Matica2 - no na lade ten pad tak neboli lebo ked chodis naobliekana ako ja tak to ani necitis. Horsie je na kolieskovych (aspon myslim, kolieskove nemam 🙂 ).
Bibinka - ok, skusim sa nestresovat 😉
Pekne plavky - tankini ci ako sa volaju ma bonprix

majkomajka
20. apr 2009

Nieco take ako Lucxy som myslela aj ja

http://www.bonprixshop.eu/sk/dla-niej/plavky/ca... -maju tam 4 strany plaviek

bibinka
20. apr 2009

no lucxy, si natiahla stránku 😀 ale pjenkné plavečky. vygooglila som si tankini a teda ma nažhavili.....musím niečo poobzerať.

matica2
20. apr 2009

ja plavky neriešim mám jedny asi 6 rokov a oblecené raz za rok tak maaam keby bolo treba ale chcela by som ist s babamy na plavaren tak ich aspon oprašim 😀 dovolenka nehrozí tento rok uz ani na slovensku iba si spravime predlženy vikend niekde 😉

pepies
20. apr 2009

Lucxy tak tie su fakt pekne, pacia sa mi !!!!!

matica2
20. apr 2009

no idem ja my bambulka vstala a sa napapáme a idem do školky máme brigádu tak hádam nieke deko vypotím 😀

lucxy
20. apr 2009

no baby sory ze som tu stranku tak natiahla

matica2
20. apr 2009

http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...
toto našla ikulka nedáme si stretko 😀

bibinka
20. apr 2009

lucxy- nemohla si tušiť...nič sa nedeje...

majkomajka
20. apr 2009

asi som pribrzdena alebo mi maly tlaci na nejaky kabel, ale co bolo zle s tou strankou co lucxy natiahla?

bibinka
20. apr 2009

majkomajka- nič, možno to len mne pc neberie a roztiahlo mi koníka 😀

majkomajka
20. apr 2009

😀 😀 😀 Ja som sa uz zacala o seba obavat 🙂

saskarisko
20. apr 2009

Ahojte,
len v rychlosti asi docitam az vecer. ale bola som na sone, a Saska ma uz okolo 2850 - 2990 g, tak sa tu vytesujem. a vsetko je zatial OK 😵

takze mozno pojdem aj v piatok na stretavku zo strednej 😀

saskarisko
20. apr 2009

to som myslela do ZA. a odsoferujem sa sama

bibinka
20. apr 2009

saskarisko- len choď, v kľude, pokiaľ pôjdeš opatrne.... Maličká teda bude pekné bábetko, taká normálna hmotnosť, ani veľa ani málo, môžeš sa fakt tešiť 😉

majkomajka
20. apr 2009

Saskarisko - tak to su dobre spravy. a ako to ze si bola na sone? myslela som ze sa chodi len 3x. v 10tom, 20tom a 30tom tyzdni.

zuzu13
20. apr 2009

ahojte, tak som konecne doma...uff...ale mame riadne roztiahnutu stranku 😀
inak baby, v Mt zacina nejaka pliaga zurit...dve kamosky su v nemocnici s detickami....jedna na detskom a druha na infekcnom...hnacky, vracanie, teploty....a dalsia to dostala dnes v noci...a my sme boli u nich.... 😢 to je hrozne....co sa deje...
inak mala spala od 12,2O do 16,45....som zvedava kedy vecer zaspi...a to som si zobrala robotu na domov, ze cosi porobim.... 😅
no nic...idem si sadnut, dam nohy na stol...otvorim pifco...aspon chvilka relaxu.... 🙂

matica2
20. apr 2009

taak som uz tu z fitka 😀

matica2
20. apr 2009

saskarisko to máš parádnu váhu na porod moja staršia mala 3500 a ked som ju porovnavala s 3000g tak som skoro závidela tej mamine lebo viditelne menšia hlavička a ja som sa natisla ako veverica 😀

zuzu13
20. apr 2009

veru...paradna vaha....nasa Lucia mala v 3Ott 36OOg 😀 😀 😀 😀

ukana
20. apr 2009

vy ste sa dnes akosi rozpisali 😕 😕 zeby vecna tema chudnutie?? 🙂 ..no aspon viem, kde nemam ist na dovolenku, do Egypta, tam sa akosi mnozia deti 😀 😀

bibi, som si dala malu desinku na slnku a bolo mi fajn, kde si bola poobede? 🙂.................... nie sme taki bohati, aby sme pili v tieni..............vravi stare prislovie 😀 😎

na plavky tankiny mam este jednu stranku, vyguuuglim 😉

ukana
20. apr 2009
zuzu13
20. apr 2009

hmm...take pivko na slnku...no...ee. neprosim...ja radsej v tom tieni 😀 😀 😀
a tie plavky su fakt nadherne...a k tomu aj nazov maju dobry...tank...iny 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre