Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
10. máj 2009

aj my sme skanzenovali, dala som aj pár fotos...
zuzu , fajn že sme sa stretli..
🙂 aj na pár sekúnd...xixix, ľudí jak na kostole
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucxy
11. máj 2009

dobre ranko,,,boc pekne photos 🙂 tak to tam bolo riadne ludi,,,my sme neboli,,,dako ma to tam nelakalo 🙂

pepies
11. máj 2009

ahojte,

Lenka-blondina-nevidim ziadne fotky a la blond, kde su ? nenasla som ..............
Inac kukala som Tvoje fotky, mas to super, ze 3 baby, az mi bolo do placu, ze ja mam chlapca - som ja ale krava, ale aj kamoske sa teraz narodila Sofia, tak som s revom isla z nemocnice, ze chcem babu a muz na mna len kukal, ze neni problem, vsak ideme na dovolenku a my zvyknete prist naspat tehotni, tak ak zachovame tradiciu, tak neviem, neviem ..... 🙂
Tak ma chytaju hysaky, ked vidim niekde baby a este k tomu baby dvojcata.............. a ake kraaasne ...... 🙂

Lenka-druha-Filipkova-ja sa iba robim, ze nepijem a po podveceroch sedim v Desine hore na Stranach s pivkom 🙂
Takze ked budete planovat resp. neplanovat druhe, bude to super, ze to budu dvojicky - chlapec a dievca alebo dve baby, no nie??????

lenkamt
11. máj 2009

dobré ránko 🙂

ockova dovolenka skončila , tak my klasika vstávame 6,30 😠

ani mne sa na akciách v skanzeme nepáči, tiež neznášam tie davy 😝 ale fotky vyzerajú super 😵

Pepies - čo ešte spíš? však tu : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... mám fest blond vlasy, keď si pomyslíš že pred rokom som mala vlasy tmavo tmavé a len pod uši 😅

lenkamt
11. máj 2009

a prinajhoršom, treba požičať môjho chlapa, ten robí len dievky 😉 😀

nicolmt
11. máj 2009

leni s tortou som sa neskoro spamatala..dako sa svadbuje tak je plno...no na bucduci rok si nespomeniem 2 tyzdne dopredu 😝 ale stiahla som svokrus manual na to potahovanie curkikmi ako si ty robila..a uvidime 😕 keby cosi budem ta volat za asistentku 😝

lenkamt
11. máj 2009

Nicol - mne zostal aj kus toho bieleho marcipánu, na maličkú tortu by to vyšlo, tak si prídi zobrať 😉

pepies
11. máj 2009

lenka no kukala som predtym Tvoja albumy a tento tam vobec nebol, tak neviem, asi este spim....
mas to dobre, myslim, ze Tebe pristanu svetle vlasy ............ 🙂

pepies
11. máj 2009

tehulky, nechcete niektora?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5750368

aj kočík predávam ......... 🙂

lenkamt
11. máj 2009

Peti dík 🙂 ale vrchné pramene, čo mi robila nanovo, boli v alobale kratšie, tak majú takú farbu do oranžova, snáď mi to slnko vytiahne 😝

Nicol: a keby si dala objednať oblátku s fotkou Sári na www.peceniehrou.sk tak to by ti prišlo do 5dní a máš to jednoduché 😉

pepies
11. máj 2009

lenka aj slnko Ti to trosku vytiahne, a nabuduce Ti to uz chyti lepsie ........
ja myslim, ze taky blond melir vzdy ozivi ............
za chvilu budeš čistá blondína .... he he he 😉

matica2
11. máj 2009

ahojte 🙂 my sme chceli íst do skanzenu ale kým baby dopozerali rozprávky a sa napapali tak bolo vela hodín a na poobede sme mali iné naplanované tak ba sme nestíhali 😉 ale ked bolo vela ludí tak to by nás nebavilo sa pretlkat davom 😅
pepies teraz neviem či predávaš to lehátko alebo drobca 😀 by som aj kupila ked už je hotový 😀

ukana
11. máj 2009

17. maj 2009, PARKUROVE PRETEKY Trebostovo, zaciatok 9.00, predpokladany koniec 18.00, vstupne dosp.1Euro, deti do 12r. zadarmo........... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

bibinka
11. máj 2009

ukana- ideme 😉

pepies
11. máj 2009

matica este si rozmyslim ......................... uvidim, aky bude ........... zatial teda len lehatko bez drobca ......

dnes mame takyto veget:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

teda Jakub ma vegetisko ..... 🙂

matica2
11. máj 2009

lenka ved dobre máš čo sa ti to nepáči aj zmenu treba
juj potrebujem íst na poštu ale tu fučí vietor tak sa my neeeechce 😒

lenkamt
11. máj 2009

aj my plánujeme ísť na kone, ibaže ocko ide ten víkend na chatu, tak neviem kedy a v akom stave sa dostaví domov 😅

malý Jakubko je zlatý 😵 😵 😵

pepies
11. máj 2009

inac baby Jakubko sa mi behom polhodky 3x pokakal, co on zvykne tak raz max. 2x za den. Myslite, ze to moze mat zo zubov? Lebo tusim sa mu tlaci 7. zub, ten očný či aký to je ..........

saskarisko
11. máj 2009

Ahojte,
ja som vcera vyslala svojich chlapov do skanzenu na cele doobedie. ale Risko bol unaveny z predchadzujuceho dna (Dedo ho zobral na Strecniansky hrad, a chalan slapal hore aj dole po svojich), takze vcera ani z kocika nevyliezol. ale, ze sa mu pacilo 😉 a isli tam este pred desiatou, a parkovali az dole pri panelakoch, lebo tam bolo tolko ludi.

Mne mal prist dnes kocik pre drobcov,a neprisiel 😖

Lenka, Peppies, Bocmanka - pekne fotecky 😉
Lenka - kde ste mali oslavu ? a ako pokracuje priprava na dovolenku ?

Mne sa dovari obed, a ideme s Riskom tiez na postu,a na mini prechadzku, lebo sa mi nikde nechce ist 😅
Nicol - tak objednaj u Alijevica, alebo v ZA (ak sa Ti pre nu chce ist, tam Ti ju urobia do tyzdna)

anculka
11. máj 2009

Ahojte!
No ja si myslim, ze aj moze.
inac vy uz idete mat 7 zub a my este ziadny! 😀 🙄

saskarisko
11. máj 2009

Anculka - vsak o nic Laurinka neprichadza 😉 U nas bol prvy v 14 a pol mesiaci, a doteraz ich ma Risko len 9 😅 . A tiez mate pekne fotecky 😉

anculka
11. máj 2009

ozaj, baby dnes musim ist na kozne? Bola ste uz niektora so svojim dietatom? a kde? a aka bolo skusenost?
Mne mala prave zaspala, dokedy najneskorsie sa tam mozeme dostavit?

anculka
11. máj 2009

Dakujem!
Saskarisko, teba sa uz pomaly blizi termin porodu, ako sa citis?

saskarisko
11. máj 2009

Anculka - dakujem za opytanie. v ramci normy. Saska sa ma drzi ako kliest, a nechce ist von 😅 a ja uz by som bola taka rada, keby som ju uz mala pri sebe 😅

pepies
11. máj 2009

Anculka, my sa uz polroka chystame s malym na kozne na polikliniku do mesta k MUDr. Galasovej.
Myslim, ze najlespie je tam ist doobeda, neviem, dokedy ordinuju.
Ale ak mas papier od obvodnej, ta by Ti mala odporucit koznu lekarku .......... a najlepsie je si tam zavolat, aby si nemusela cakat s takym malym dietatkom ........

Saskarisko veru, uz sa Ti to blizi, ake mas pocity? Chodis na pasy? Este ziadne kontrakcie??? 🙂

lucxy
11. máj 2009

no pockajte ste sa dako rozpisali,,,ja som stihla ist do lidla ,,ist domkov a uvarit a teraz ideme na piesok 🙂

lucxy
11. máj 2009

ozaj leni sekne ti to 🙂

anculka
11. máj 2009

Pepies, Dakujem Ti veeeeeeeeeeeeeelmi pekne! prave som tam volala a je to na objednavku!Tak som sa aspon neprehnala!!!
a objednany sme az na stvrtok

anculka
11. máj 2009

ozaj a preco sa chystate na kozne? Ma nejake problemy?

pepies
11. máj 2009

a kam ides na kozne?
vies co, nas maly bol vyhadzany, ale odkedy mam dobry kremik, uz to preslo........ len na brade ma taky fliacik, aj segrine decka to mali myslim na čele od narodenia a zevraj do roka sa to vstrebe. Lenze ja som sa chcela ist nato opytat, ze co to naozaj je. Ale akosi sa mi tam nechce trepat, hoci je to nasa znama .......
Ale mala by som pre istotu ........
A VY co mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre