Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
25. aug 2009

ukana, ty pokusitel.... 😀

ukana
25. aug 2009

zuzu 😉

robila som si plany na vikend, ale po predpovedi pocasia na to kaslem.............do piatku je pekne.....a cely vikend na prd............. 😠 😠 🙄 🙄 🙄

ikulka
25. aug 2009

zuzi no veva je moja bývalá kolegyna vyflákla sa na nás a odišla nám za láskou do ba.....ale dobrý holuby se vracejí a príde zas.... 😀 😀 😀 dufam že ma neprihluší že tu o nej píšem.....

zuzu13
25. aug 2009

neboj...neprihlusi...vyzera mierumilovne... 😀
idem ulozit dieta... 😀

zuzu13
25. aug 2009

no dieta ulozene...pokracujeme? 😀

julyb
25. aug 2009

Ahojte,
no moje dieťa už spí, nejako sa uštval medzi tolkými detmi na Ladovni....
Zuzu ste milá rodinka 🙂 Som rada že sme sa stretli 🙂

matica2
25. aug 2009

adka už spí ale saška tu blúdi ako bludička a toooolko má teraz roboty 😀

zuzu13
25. aug 2009

julyb, dakujem... 😅 ...podobne... 😀
Lucka az teraz isla, ale ona este absolvovala 45 min. kupanie a umyvanie babik, potom vecera...pustila si krtka...a uz isla haji...dufam, ze zaspi tak rychlo ako Matusko 😀 zatial si spieva 😀 😀 😀

adiku
25. aug 2009

ahojte kocky co podnikneme??? xixixixi

julyb
25. aug 2009

Matúško zaspal rýchlo ale on sa tak o pol hodku preberie a bud sa mi nebude dat prdnút alebo sa bude chciet maznat a hladkat, to už poznám týchto chlapov 🙂

zuzu13
25. aug 2009

adiku...aj ty pokusas???idem pospratat riady, zavolat synovi, kedy pride domov...a asi aj spat...ale mala by som aj pradlo zvesit...uz je suche...ale sa mi nechceeee...no co uz...
julyb... 😀 😀 😀

adiku
25. aug 2009

jasne ja som taky pokusitel 😀

zuzu13
25. aug 2009

ok, idem porobit co treba a haji...papa 🙂

adiku
25. aug 2009

uz som tri krat odpisala a nic ja to nechapem kde sa to straca

adiku
25. aug 2009

no super a toto sa nestratilo tak ja len ze bru noc

bibinka
25. aug 2009

čo? vy už spíte??? no tak to my,nočné sovy, len teraz ožívame 😀 😀 😀

kto chcete, prídite zajtra doobeda na tortu čo som robila Fifkovi na meninky. až dnes sme ju ozdobili(to aby ste si nemysleli, že vám ponúkam trojdňovú 😀 😀 ).a samoška na kávu. kto sa hlási?

zuzu13
25. aug 2009

bibinka, o 8,00 sme u vas...na kafe, tortu a na safari 😀 😀 😀 😀

bibinka
25. aug 2009

jéj, fakt? supééér. čakám vás......................hm musím si dať budíček aspoň na 7h 😀 😀 😀 😀 😉

kto ešte??? 🙂

nicolmt
25. aug 2009

ahojte, no moje dieta dnes odignorovalo obedny spanok 😠 ma ale pekne nas..hnevala 😝 vyzeralo to na pekne hnusny den, ale zavolali nam kamosi ze griluju v jahodnikoch na dome ci neprideme 😕 skvela akcia, my plus tri bezdetne pary, sara sa mala ako v raji 😀 😝 aj zabudla ze nespala a vecer ako som ju polozila do postielky do minuty tuha 😅
a co mame zajtra poobede? 😕
doobeda bibi by sme aj prisli, ale najprv neviem kde byvas a potom my tak realne o pol desiatej sa dokazeme vykopat z domu a o pol dvanastej uz sme zas doma na obed 😝 u nas teda radsej stretka poobedne 😉 ale tortu odfot 😀

ellab
25. aug 2009

Ahojte, my ešte nespíme 😔 manžel rozpráva rozprávky, dosť pri tom vyzivuje, tak neviem ako dlho vydrží 😉
Bibinka, aj by som prišla, aspoň by sme zoznámili našich elektrikárov, aj keď Adama to už prechádza, chýba mu kamarát zo školy 😀 😀 😀 ale ešte tu má stále sestru, tak sa venujem 😉

lucxy
25. aug 2009

ahojte,,my uz spime ale rano ideem skoro ku dr. na chirurgiu s malou takze to bibi neprideme no skoda,,,,,tak idem poodkladat binec

saskarisko
26. aug 2009

ahojte,
my sme uz od 6.00 hore. ja som mala v noci veget, lebo som sa davala do poriadku, takze mangelik behal okolo deti.

uz si idem dat kavicku a ranajky

Bibinka - do toho kocika staci fusakotaska s pevnejsimi okrajmi, ale nam sa uz do nej neoplati na 2 - 3 mesiace investovat.

terqa
autor
26. aug 2009

dobre ranko, tak mam kludnejsie... Anicka sla vcera na prazdniny k babke, tak ame si spravili pekny vecer... 😎 a maly este spinka, tak mam pohodicku...

pepies
26. aug 2009

dobre ranko,

tak presne pred rokom uz som bola na sale a cakala, cakala, cakala, kym sa malemu bude chciet ist von .......
narodil sa 12,36hod. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

veva2
26. aug 2009

ikulka: neboj nezabijem ta🙂)) to by som si v zivote nedovolila🙂) Dakujem za pozdrav a ty vsetkych pozdrav.
Uz nabude dlho trvat a budem v MT tak budeme mat kopec casu sa stretnut🙂
Konecne ti odpisem na mail a tam budu podrobnosti🙂

bibinka
26. aug 2009

dobré ránko, výnimočne som pustila pc, lebo deti otravovali s rozprávkou 😅 .ešte dovarím polievku a hajde von na okruh Vrútkami 😝

tortu som aspoň odfotila,ked už nikto na raňajky nepríde 😀 😀 ,ale je dobrá,vážne, dokonca aj mužovi chutila

lucxy- a už to má Laurika zhojené? či stále krvavé? ☹

saskarisko- to je pravda, na tie dva mesiace je to vážne blbosť. a aký koč si ideš kúpiť? nie taký dvojičkovský,ktorý sa dá rozobrať aj na dva samostatné kočiare? alebo už Riško bude cupitať po svojich?

bibinka
26. aug 2009

pepies- všetko najlepšie Jakubkovi k 1. rôčiku a prajeme veľa zdravia -štastia- lásky----a dobrých milujúcich rodičov 😉

pepies
26. aug 2009
ukana
26. aug 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

pepies, Jakubkovi vsetko najlepsie, peknu oslavu, vela darcekov 😉

bibi, Filipkove ksichtiky pri torte su bohovske 😀 😀 😀 torta vyzera mnaaaaaaaaam 😝

lenkamt
26. aug 2009

ahojte 🙂

Jakubkovi všetko naj, posielame cmučky 🙂

Peti - táto druhá je krajšia 😉

včera som sa motala len okolo paneláku, to ste mi nemohli dať vedieť že ste v katke? 😀 ja som videla už len nastupovať Julybkovcov do auta 😖

Bibi - torta mňammmmmm, pekne sa ti podarila 🙂

dnes čôôôôôôôôôôôôôô? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre