Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
30. júl 2009

no vidím že aj ikul aj ostatné ma túžia veľmi vidieť 😀 vyzerám po tomto chorobnom týždni fakt dosť hrozne, ale myslím žeby ste to prežili 😀

bibinka
30. júl 2009

lenkamt- ty si drak, jasné, žeby sme mohli. len ja to vidím tak na podvečer-večer, lebo mám zajtra doobeda povinnosti, a budem na ľadovni.jasné, že kriváň to istí 😀

vidím, že sa náš tábor kobyliek rozdelil čo sa týka mimozemšťanov čo máme doma, na také dva; aj keď všetkým nám kobylkám sa tie stenové nálepky neskutočne páčia 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

baby, už nebudem ani polovičná Pamelka, lebo to klesááááá 😀 😀 😀

lenkamt
30. júl 2009

Bibi ja som myslela úplny večer, okolo 21,00 😅 zajtra alebo sobota, možno skôr tá sobota 😉 ALE nikto iný sa nechytá tak neviem 😅

zuzu13
30. júl 2009

ahojte
ikulka, no tak kup, nalep a neries 😀 mangel to uz bude musiet predychat...
leni super, ze su baby uz ok...
nicol...kde je foto????????
my sme boli s adiku na pivko...aj moj mangel prisiel za nami, kedze sme bez deti...od rana zaciname makat....

martina7905
30. júl 2009

ikulka hod viac foto z dovolenky nech vydime ako ti bolo dobre 🙂 😉 😀

ellab
31. júl 2009

Dobré ránko 😀 😀
Lenka - aj ja sa hlásim na stretko, kriváň mám blízko, aspoň nemuśím šoférovať a môžem si dať dve tri 😀 😀 😀

matja
31. júl 2009

ked sa bude organizovat aj nejake stretko s detmi, tak by som sa pridala uz aj ja s mojim krpcekom, ak nas zoberiete do timu 🙂

matica2
31. júl 2009

ahojte 🙂 tak som tu po krátkom oddychu ale je mi ešte horšie ako pred lebo mi ruplo v krížoch ☹

lucxy
31. júl 2009

caute no ja na stretko nepridem,,,poobede ideme kuknut na svadbu a potom uz ostaneme spat u svokrovcov,,,lebo odisli na dovcu,,,takze asi tak 🙂

lenkamt
31. júl 2009

takže zase nič 😝 budúci týždeň ideme inak s vami končím 😀

Matja - s deťmi asi najskôr zase pôjdeme do sučian do orey, alebo teda do toho mesta, ak to niekto zorganizuje 🤐

bibinka
31. júl 2009

čaute- akože nič???? ja súhlasím s 20-21h kriváň. kto je za? zuzu,lenka,ellab, kto ďalšííííí? 😲

dnes som mala fajn deň, teraz krpčekovia spia a ja sa môžem pustiť do domácich prác 😝

matica- no to poteší, juj, mňa ked sekne tak musím ostať v tej danej polohe,absolútne sa nesmiem ani pohnúť kým mi nezaberie brufen,dúfam, že ty sa dáš dokopy veľmi rýchlo 😉

nicolmt
31. júl 2009

jak nic? jasne ze sa ide 😀 ja mam krizu, som doteraz upratovala po malovani spotena, hladna, furt to nie je hotove 😠 len vidina vecera a vas mi to sprijemnuje 😝 😀 😀
tak kedy, kde, o kolkej a kam?

bibinka
31. júl 2009

ja navrhujem okolo 20-20.30h v Kriváni.je tam aj záhradka, takže sa môže sedieť aj tam.

nicol- však sa to nezdá, ale také maľovanie je drina riadna 😝 😝 😝 , a hlavne potom to upratovanie 😠

ellab
31. júl 2009

Takže, Kriváň môže byť 😀 😀 😀 zajtra mám narodky, takže môžeme oslavovať 😀 😀 😀 😀

bibinka
31. júl 2009

ellab- íha, tak to je dobrý dôvod na to pifčo 😀 😀

ide aj ukana 😉

bibinka
31. júl 2009

vlastne aj ja mám čo oslavovať, poviem na stretku 😀

saskarisko
31. júl 2009

Ahojte,
no ja vecerne stretko ee, kedze deti v poslednom case zaspavaju rekordne o 21.30 resp. 22.00, a kazdy musime byt pri jednom 😖

ale detske stretko, ano, ano, aj my chceme ist. kedy, kde. dajte mi prosim potom vediet. ja som aj za oreu, aj za mesto 😵

ellab
31. júl 2009

pridala som do albumu nejaké foto 😉

ukana
31. júl 2009

sa tesim, na vecer 😵 😵 😵 😵 😵

matica2
31. júl 2009

haloooo čo sa už skášlujete na večer? 😀

abetka
31. júl 2009

ahojte. Co to tu citam. Stretnutie???? Ja som teraz prisla zo ,,stavby storocia,, 😀 , Tak neviem ci to stihnem, bo idem este piect tortu, ale len korpus, tak mozno , ale urcite neskor. Ak mi to vyjde a podla toho ako pride MMM

ellab
31. júl 2009

matica - my sa nepotrebujeme skrášľovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
31. júl 2009

ty kokos, tak teraz neviem, bo najprv sa mi zdalo že nik a teraz taká účasť 😕
Bibinka mi písala že teda ona a Ukana idú, tak som volala Nine , ale sme sa zhodli že keď nás je tak málo tak do vrútok inokedy, ibaže teraz sa hlási aj Ellab a možno aj Abetka, no tak neviem 😅

žeby sme predsa len šli???????????? 😀

viete čo, chodte , my ak sa vykopeme z domu tak sa posmelíme a možno aj dôjdeme,predtým zavoláme 😀

žeby som si šla zmyť vlasy???? 😀 ale zas chcela som pozerať angeliku 😀 ťažká dilema 😀

ukana
31. júl 2009

lenka, ze Angeliku 😠 😠 😠 😠 😠 si ju este nevidela???? 😠 😀 len pekne zmyvaj vlasky alebo pohladaj parochnu a ides 😀

ukana
31. júl 2009

zuzu nejde? je niekde mimo? ☹

matica2
31. júl 2009

lenka tak zavolaj angeliku s vami.....depejrak jej neutečie nájde ho potom 😀 😀 😀 ved ked ide aj pamela tak aj angelika pojde 😀

lenkamt
31. júl 2009

no to fakt, angeliku som už videla ale polovičnú pamelu ešte nie 😀

no idem písať Nine 😀

lenkamt
31. júl 2009

ok, tak prídeme bus nám ide 20,45 tak nás tam počkajte 😀

nicolmt
31. júl 2009

tak tak 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre