Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
7. aug 2009

dobre ranko,,,,Lenka no nie stale to iste,,,vkuse vkuse zamnou,,,, ☹

lucxy
7. aug 2009

Leni a ten pripravok si kupila v drogerii?

zuzu13
7. aug 2009

dobre raaanko...vyzera ze bude pekne....pracka perie a ja idem varit kafe...kto si da???
expertka, ver tomu ze stihnes...napr. dnes poobede... 😀
lucxy, netrap sa...ma take obdobie, aj u nas to bolo, a dokonca ked prisiel mangel domov z prace, tak mu povedala, ze ma ist este pracovat, lebo ona chce byt len s maminkou...to ju prejde...vychutnavaj si to, ze je s tebou...za par rokov to bude inak...ty budes chciet byt s nou, ale ona nie... 😀 😀 😀 ...aj ked je to sakra riadny napor na psychiku... 😉

zuzu13
7. aug 2009

haloooo...kde ste????
no nic...idem dopit kafe a padame von....pa pa

lenkamt
7. aug 2009

no čaute 🙂

my sme boli s Lenkou na očkovaní, ani nepípla, Lucia ani dnu nechcela ísť bojko 😀 ale ona už má všetky očkovania za sebou, našťastie 🤐

Lucxy - hej v drogérke, no a nezávidím ti 😒

Zuzu - ale malá Laura normálne chytá hysáky keď ju 2sekundy nevidí, keby bola len taká že mama mama to má asi každé dieťa, ale ona normálne hysačí ☹

ja si idem tiež vypiť kafe, uvarím paradajkovú polievku, počkáme ocka a hor sa na nákupy 🙂

zuzu13
7. aug 2009

fiiiha...no toto...tak to je teda riadna zataz...najlepsi liek je asi izolacia...t.j. maminka si pojde na 1-2 dni oddychnut a ocinko sa postara... 😉

zuzu13
7. aug 2009

...kde ste???
my zase ignorujeme spanie a pomalicky sa s tym zmierujem, ze uz nastal cas bez obedneho spania...ale aspon oddychuje...pustila si DVD krtka a lezi...oddychuje...
lucxy...neber moju radu vazne...viem ze je to tazke...ale neboj, ty si sikulka, zvladnes to a o par rokov sa na tom zasmejes ako si mala malu prisavnicku...drzim palce 😉

bibinka
7. aug 2009

ahojte, tu som, konečne som sa dostala na koňa a dve hodiny tu nik nebol 😕
čo ste mali na obed? my šťuku s gril.zeleninkou, normálne to jedol aj mladší...........samozrejme najprv stlačil kuracie prso až potom rybu 😀 😀 a teraz dováram karfiolovú polievku.

zuzu- asi naozaj nastala doba odúčania od poobedného spánku. ale v škôlke sa to opäť naučí, neboj 😉 situácia ju prinúti 🙂

matica2
7. aug 2009

ahojte 🙂 ráno som aj písala ale mi to nebralo 😒
aj ja som robila paradajkovú a saška mi ju doteraz nechcela a dnes zjedla dva taniere čo som zírala. sa jej asi zmenili chute

bibinka
7. aug 2009

matica- čau, s tebou som dlllho nekecala 😀 moji nechcú nič "červené ani biele" čo sa týka polievok a omáčok 😠 ............pritom Fifko v škôlke má často bielu omáčku aj paradajkovú, to nechápem, že doma nechce 😔

adiku
7. aug 2009

cafte aj ja som robila paradajkovu len neviem kto ju bude jest teda ja isto Danko ju lub ale dnes sme boli zase u dr. a mame herpeticku anginu maly cely den len place a place ze boli boli vcera este aspon co to pil ale dnes nechce ani pit, no dufam len ze to nechyti mala ☹

matica2
7. aug 2009

bibi čaf 🙂 no ja sa už len teším na školku lebo tam adka poje aj čo doma nemá rada okrem krupicovej kaše (ale tú som raz skúsila a sa jej nečudujem 😅 )

bibinka
7. aug 2009

adiku- prajem Dankovi bezbolestné dni 😔 , presne viem o čom píšeš. Ale neboj, po troške vody do neho hádam dostaneš. PO chorobe vymeň kefku na zúbky 😉

zuzu13
7. aug 2009

ahojte
bibinka, zaviedli sme poludnajsi odpocinok, takze oddych ma...no a dnes po 1,5 hod. odpocinku zaspala...takze uz hodinu spi v obyvacke 😀 😀 😀
my dojedame vianocnu kapustnicu...od stredy...ale my sme kapustovy, takze kludne aj tyzden... 😀 😀 😀

ukana
7. aug 2009

zuzu, vianocnu kapustnicu by som si dala..........mnaaaaaaaaam............len muz to nemoze, nejdem mu robit chute 😅 ..................vecer idem do BA autom, drzte palce 😒 .........soferujem 😨

zuzu13
7. aug 2009

ukana...si zlata, ze si nas informovala...vecer ostaneme doma 😀 😀 😀 😀 😅
stastnu cestu 😉

ukana
7. aug 2009

zuzu, 😀 😀 😀 hadam dojdem, ale ved na dialnici snad nevojdem do protismeru ako niektori dochodcovia 😅 😀

ellab
7. aug 2009

Ukana - šťastnú cestu 😉
My sme dnes boli na Donovaloch, obzrieť tie Habakuky a musím povedať, že som bola príjemne prekvapená, trošku ma na začiatku zarazilo vstupné, keďže je to maličké, ale bolo super. Herci hrali asi 5 rozprávok, deti za nimi behali, bolo to super, ešte aj naše anglické dievčence boli nadšené a boli prvé v rade, aj keď moc nerozumejú 😀 😀 😀
Potom pridám foto...

ellab
7. aug 2009

tu sú nejaké fotky z Veľkej Rače, z aquaparku, Arturko sa učí plávať 🙂 a z Donovalov 🙂

http://picasaweb.google.sk/elena.bobocka/August...

matica2
7. aug 2009

ellab peeekné foto 🙂 a tie posledné to sú z donovalov?

zuzu13
7. aug 2009

spite???
ellab, krasne foto...fakt to vyzera super...

zuzu13
8. aug 2009

dobreee raaaanko...

Lenke a Lucke prajeme vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam...cmuk... 😉 🙂 😀 😵

saskarisko
8. aug 2009

Dobre ranko,
sme hore od 5.30 😠 este ako tak sa to dalo, ked bol len Risko hore, ale ked sa mu podarilo zobudit Sasku, tak sme definitivne dospali 🙄

Idem pobalit veci, a ideme k babke a dedovi.

Lenke a Lucke vsetko naj k 2. rockom 😵

adiku
8. aug 2009

vsetko naj dvojickaaaaaaaaaaaaaaaaam Lenka Lucka Happy birthday 😀

adiku
8. aug 2009

inac pekne ranko aj ked u nas no neviem neviem Danielko sice uz lepsie prespal krasne celu noc a dokonca vypil jeden a pol flase mlieka takze sa zda ze ATB zaberaju a blizi sa k vyzdraveniu, v noci sme vsak mali pohotovost s Nataliou najprv sme zistili ze ma 39 teplotu potom som jej dala nurofenovy sirup na to sa za 10 min cela pozvracala aj vlasy no kompletka a tak sme ju sprchovali o 2 rano nakoniec som jej urobila trosku mliecka a asi po hodke zaspala bol pri nej Dany ja som bola s Dankom takze mal co robit teraz este spia ale co bude ked vstanu to netusim..... ☹

zuzu13
8. aug 2009

adiku, som rada, ze danko je uz v lepsom stave...no a s Natalkou....no chudatko moje ale dalo sa to cakat...aspon ze je vikend a ste na ten zaciatok dvaja...
drzim palce a nech su rychlo zdravi 😉

lucxy
8. aug 2009

dvojickam krasnym prajeme s Laurinkou vsetko najlepsie k 2. rockom,,,,takze Happy birthday 😵 😵 😵 cmukkkkkk
my sme hore od 5,40 a to zaspala o 22,00,,,
ellab krasne fotky,,,a mala pozerala na tvojho ako pekne plava s okuliarmi 🙂

lucxy
8. aug 2009

adiku dufam, ze budete rychlo fit,,,aj natalka 🙂

lenkamt
8. aug 2009

ďakujeme 😵 kedy pijeme? 😀

Adiku - ☹ tak sa vám to ťahá, dúfam že budú do pondelka obidvaja fit 😉

nicolmt
8. aug 2009

leni dnes 😉 😝 priepustku mam 🤐
my planujeme poobede teplice aquapark tak dufam ze tam nieco nechytime 😒
inak od 13tej je v amfiku program aj pre deti daco, a dnes som si precitala ze v ramci maticnych dni su vsetky expozicie a mueza v mt zadarmo 😕 tak sup sa vyvencit deti aspon do skanzenu 😅
http://www.kamsdetmi.info/martinske-maticne-sla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre