Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
8. aug 2009

lenka, no pit mozeme kludne aj vecer...len ty by si nemala...predsa len po porode... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my ideme dnes zase oslavovat...neter ma narodeniny a dostali sme pozvanie...sesternica sa mi vydava...mangel ma zajtra narodky...no od vcera sme "v liehu"...takze mame veselo.... 😀

ukana
8. aug 2009

dvojickam dvojnasobne krasne narodeniny, hlavne zdravicko a mama s ockom nech ich nadalej posluchaju ako doteraz............ 😀

ellab, krasne fotky, vyzera to tam uzasne 😉...............my rozmyslame ist koncom mesiaca sem
http://www.gagy.sk/

.o tri tyzdne mi ide dieta do skoly 😲 😲 😲 neviem to nejak rozdychat 😖 ☹ ☹ snad to prezijem 😅 🙄

zuzu, pekny vikend 😎

adiku
8. aug 2009

no veru zuzu mate riadne veselo len to neprezente 😀 😝

adiku
8. aug 2009

ukana zvladnes a aj prezijes raz to muselo prist

abetka
8. aug 2009

vsetko najlepsie najkrajsim dvojickam k narodeninam 😵

lenkamt
8. aug 2009

no tak dík, som si to mala skôr prečítať, akurát keď mi baby volali chlap zatváral dvere 😠

Ukana - neboj prežiješ 😀

ja idem asi spať, nejaká som z tej narkózy oťapená 😀

bibinka
8. aug 2009

Leničke a Lucinke aj my prajeme k druhým narodeninám všetučko naj naj naj aby boli stále také krásne a zdravučké cmuk cmuk cmuk 😉 😉 😉 😉 😉 😉

adiku- verím, že deťúrence už sú ako tak v pohode a budete mať kľudnú noc

ukana- rozdýchaš, nemaj boja..... 😉 ako dopadla cesta do Blavy? 😉

nicol- dobre, že si mi dala tip, zajtra ideme po múzeách, Fifko bude mať radosť 😉 😉 a Alexinko zase bude váľať tie svoje čierne oči 😀 😀

zuzu- daj pozor na tú tvoju pečienku 😀 😀 😀, manželovi prajeme krásne narodky 😉

lucxy
9. aug 2009

dobre nedelnajsie rano 🙂

matica2
9. aug 2009

ahojky 🙂
lenke a lucke všeeeetko naj nech sú zdravučké
bibi ja by som v múzeu ani nič nevidela lebo by sme len baby nahánali 😅

adiku
9. aug 2009

no tak my dnes na pohotovosti s Nat ma tiez tu herpeticku anginu a este horsie ako Danko ma vyrazky aj okolo ust no hruza a sliny jej tecu jedna radost, tak mame ATB vitaminy aj homeo, Danielko uz ovela lepsie pyta sa uz aj vonku tak chvalabohu uz hadam bude fajn, desi ma vsak Nat je z toho total na nervy a muz ide dnes na sluzobku do Prahy a pride az v utorok
a mam si davat aj ja pozor lebo ze sa to moze raz dva preniest aj na mna, hlavne z tych jej slin ☹

saskarisko
9. aug 2009

Ahojte,
my sme boli dnes v muzeu lietadiel, a potom sme sa este hodinu motali po letisku a bolo nam skveleeee 😀

Adiku - skore uzdravenie, a nech sa hlavne Natalke rychlo polepsi

zuzu13
9. aug 2009

ahojte
konecne sme dooslavovali...mangel vysava po detoch...mame rozmrvene tycinky aj v satniku...a mam pre vas {teda vase deti}novy typ zabavky...potrebujete kyslu uhorku, valcek na cesto...a na podlahe valkate zavaranu uhorku az kym z nej nie je placka...no a verim, ze si viete zivo predstavi ako to u nas vyzeralo 😠 😀 ...no hlavne ze uz je po... 😀 😀 😀 uz sa tesim do postele...uff...
bibinka...moja pecienka momentalne chudatko trpi... ☹
inak po torte nezostal mastny flak...padla za vlast... 🙂

ikulka
9. aug 2009

aaahojky hlásim sa od rodičo sme tu ešte zajtra potom si už ocinko pride pre nás ☹
osláencom prajem všetko naaaaaaaaaaaaj dvojkám hlavne poslušných rodičov 🙂
my sme boli tiež včera chvílu v amfiku akurát sme premiera fica stihli ked rečnil a sluk sme pokukali a šli domov.....
dnes som bola s malou na ladovni na ihrisku budete tam niektorá aj zajtra?

adiku
10. aug 2009

ahojte dievcata zelam pekne ranko no ja mam za sebou riadnu fusku najprv Nat vecer nevedela zaspat a takmer vkuse od 20.15 do 22 len plakala chuda mala a nijak som jej nevedela pomoct, potom zaspala o dve hodky to iste ten plac bol hrozny taky od bolesti ani len vodu nechcela no zaspala rychlejsie ako vecer takto sa este par krat zobudila a zaspala teraz este spi musi byt ubolena a nevyspata zabka moja mala, dufam ze dnes to uz bude lepsie, Danko je uz skoro fit uz o 6hod sa pytal vonku .... 😀

lucxy
10. aug 2009

dobre ranko,,,zuzu no tak to je riadna zabava fakt diky,,,,,,eeeeeeee 🙂
adiku a niekto ti aj pomaha? chudatko natalkaa, nech jej to uz rychlo prejde 🙂

zuzu13
10. aug 2009

dobre ranko
adiku, dufam, ze uz bude len lepsie... 😉
lucxy...no to ani ja nemusim...ale nadrzovku som vytiahla vysavac a vysavala...no a kym som vysavala tycinky, oni si v kuchyni valkali kyslu uhorku... 😀 ...no jednoducho mile dietky... 😀 😀 😀
ikulka, ved zavolaj...alebo rovno prid na kafe...ako za starych bruskatych cias.... 😀 😀 😀

adiku
10. aug 2009

lucxy a akoze kto by mi mal pomahat??? nikoho tu nemame takze si musim vystacit sama

adiku
10. aug 2009

ale zuzu je moj anjel strazny keby daco....

lucxy
10. aug 2009

adiku ja som sa len pytala,,,,a vasi kde byvaju? uz som zabudla vies 🙂

bibinka
10. aug 2009

ahojte-

zuzu- tá uhroka je super nápad 😅 , no len moji by si miesto podlahy vybrali náš svetlý kobrec 😀 😀 😀, no čo, fľakov je tam už habadéééj.... 😠
adiku- už sa to aspoň trošku u Natinky zlepšuje?

včera sme pôvodne chceli ísť do múzea, ale nebolo to zadara(neviem či ešte sú tie matičné dni,malo to byť zdrama) a mali sme len pol hodiny času do záverečnej a tak sme to nechali plávať a šli sme na letisko. Krpcov miesto lietadiel zaujímala pumpa a studňa či čo to tam bolo 😅 😅 😅 , kukli sme aj múzeum lietadiel a šli sme do dedinského vyžeráku na kofolu. 😀 😀 😀

saskarisko
10. aug 2009

Ahojte,
Bibinka a o kolkej ste tam boli ? My sme sa tam pohybovali od 15.30 do 16.30 😀 a u nas viedli lietadla

bocmanka
10. aug 2009

😵 ahojte,
tak ja žiadne z vašich stretiek neabsolvujem, zuzu vie ako chodíme jak šiši celé leto, sprava doľava..
veci máme akurát tak, jednu časť nosíme, jedna sa perie, a jedna je na žehlenie...
odporúčam hotelík sĺňava v piešťanoch, supeeeeeer, konečne som nemusela variť, čvachatala sa v bazéne a užívala si kľudík....
chalani mali pôvodne trénovať, keďže tam mali lyžiarske sústredenie, ale v deň príchodu z chorvátska mali teplotové virózy, tak sme im ten pobyt nechali ako skôr relaxačný....
a asi sme dobre urobili, dnes chytili vysávač, povysávali celý byt a teraz dokončujú perníčky, čo sme minulú stredu začali piecť...
zuzu.....vianočná kapustnica zjedená?

bibinka
10. aug 2009

saskarisko- my sme z domu vyrazili o 16h, takže asi sme sa tesne minuli. 😉

zuzu13
10. aug 2009

bocmanka, jasne...padla za 3 dni 😀

adiku
10. aug 2009

lucxy nasi su z Detvy ale mama je akurat v praci vo Viedni a starky tiez cez tyzden pracuje
bibi vidi sa mi uz trosku lepsie aj menej place dnes a uz aj vypila mlieko z vlase asi 100ml a ked som jej isla urobit dalsie sa zpriecila a ze nie tak neviem ci to predtym si neuvedomila ci co, ale dobre pije a zjedla aj jogurt teploty uz chvalabohu nema teda uz nie tie 39C

zuzu13
10. aug 2009

adiku, super...len tak dalej...za chvilku ste fit 🙂

ukana
10. aug 2009

adiku, moja, teda nezavidim, dve malicke deti, chore ..............to je na nervy, ja ta obdivujem, ze to sama zvladas...................skore uzdravenie Natalke........ 😉

cesta do BA na otocku dopadla dobre, az na zapchy, ale to sa dalo v piatok cakat.....super su tie dialnice, je to omnoho rychlejsie 🙂

zuzu13
10. aug 2009

ukana, no super si to zvladla...uz mozej aj vodicak zacat robit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a bola si pracovne? ci sukromne???

ukana
10. aug 2009

😎 😎

lucxy
10. aug 2009

ukana ako maly je pripraveny do skoly? tesi sa? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre