Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
19. aug 2009

ahojte,
Laurinke posielame pofúkanie po pršteku 😔 , my sme mali toisté, ale Alexíkovi padla na prst činka a tiež mu odpadol nechtík. teraz tam nemá nič, len takú malú guličku, pomalinky mu ten nechtík rastie ☹

lucxy- bože, a poznala si toho chlapčeka? ako sa volá? parte som nikde nevidela 😲 😔 😔 😔 😔 😔 chudáci rodičia, ja by som bola na psychine ☹

lenkamt- ja pre istotu plienka ešte dolu nedávam 😅 , niektorá ma môžete zabiť alebo ľutovať, ale ja také niečo nechcem iskovať-hm som spohodlnela...čakám na zázrak kedy sa Alexík bude sám pýtať 😵

ja som sa dnes zbytočne prehnala na ľadoveň, mudra maródi, asi dlhodobo, no nič, len sme vstávali o pol 6 a chystala som obidve revajúce deti, ktorým sa chcelo brutálne spať.....ale vymotali sme sa z bytu do hodiny 😝

čo ideme robiť v piatok??? 😲 😲 😲

lenkamt
19. aug 2009

Bibi ibaže ony sa pýtajú, doma sme bez nehody, len vonka im to v poslednej dobe nejde 🤐

v piatok mám dvojičkovské stretko z koňa 😀 2x dvojičky chlapci z ba nás prídu kuk 😀

ale zajtra neviem, ségra čosi splietala že ich s frajerom zoberú ku nim na záhradu, tak som sa potešila a nakoniec že musíš ísť ale aj ty 🤐 😅 😀 tak neviem, čo bude 😕

lenkamt
19. aug 2009

a idem spať, dobrúúúúúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂

ellab
19. aug 2009

Lenka - v tepliciach je aj minibazénik pre maličké deti, voda tak po členky, je tam aj fontánka a minišmýkačka, po ktorej lozia deti...

saskarisko
19. aug 2009

Ahojte,
Lenka u nas noci po stretku hotova katastrofa. to my akoze Risko chce naznacit, ze na ne mam prestat chodit ? 😅

Lucxy au, au. nech Laurinke rychlo prejde bolest, a nech jej nechtik rychlo narastie

Inak ja uz min. 2 mesiace nahanam, aby mi moj manzel objednal uzamykatelne klucky na balkon a fr. okna. takze po dnesnych Vasich prispevkoch som to zobrala do vlastnych ruk, a uz som firmu bombardovala mailom.

saskarisko
19. aug 2009

a ku nam mala zajtra prist mamina. ale im volali, ze zomrel jeden pan, ktoreho dobre poznali, takze idu na pohreb. dnes boli na pohrebe mojmu ujovi, zajtra tomuto panovi.

ja som vedela, ze s pribudajucim vekom (mojim), budu urciti ludia odchadzat, ale toto je uz prilis. ved toto je v priebehu 3. tyzdnov uz 3 clovek, ktoreho som poznala 😔

zuzu13
19. aug 2009

saskarisko, ked sa zacne sypat...tak sa sype... 😢

bocmanka, v sobotu ideme vegetit...mame lenivy den...tak preto som napisala, ze mame lepsi plan...raz za cas potrebujeme vsetci vypnut... 😀 😀 😀

zuzu13
19. aug 2009

spite:?????
tak dobru noc...

adiku
20. aug 2009

zelam Vam dobre ranko 🙂

zuzu v sobotu veget?? no tak dobre 😀 😀 😀

zuzu13
20. aug 2009

dobre ranko...prave sme doranajkovali...a idem cosi robit...pracka perie...
adiku...veru...vies ako to dobre padne, ked cely den nemusim nic robit???presne ako zvysok rodiny po cely cas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saskarisko
20. aug 2009

Ahojte,
dnes mam uz lepsiu naladu 😉
a Saska nam prespala celu noc 😵 Len ju Risko zobudil o 5.45, ale aj on dnes krasne potiahol 😉

uz som stihla aj bananove muffiny napiect 😅

ale idem to tu dat rychlo do poriadku, a pojdeme von

zuzu13
20. aug 2009

saskarisko...fiha...ty si sikovna...ze aj napecene...no toto... 😉

ukana
20. aug 2009

dobre ranko..........ja som v praci 😢 😢 😢 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄

zuzu13
20. aug 2009

ukana...praci cest..ja by som bola velmi vysmiata, keby som mala pracu... 😉 tak sa raduj... 😀 😀 😀 😀

zuzu13
20. aug 2009

lucxy, ako mala? moc ju to boli?dufam ze jej je uz lepsie...

ellab
20. aug 2009

Dobré ránko 🙂
ja sa tiež hlásim z práce 🙂 ale idem rýchlo porobiť a naobed som doma, lebo sestra je so všetkými deťmi 😝

lenkamt
20. aug 2009

ahojte, my sme vstali 8.30 tak už fakt neviem ako ide vyzerať náš obedný spánok 😖

a dnes vôbec neviem čo ideme podniknúť , ak nie tá záhrada tak skúsim nahovoriť ségru na teplice aspoň na tie 3hodiny 😝

pracujúcim práci česť, odychujúcim závidím 😀

ak dnes nepôjdeme nakoniec nikam , tak budem v katke 😀

PS - Ninuš vyraďovala som nejaké vecičky, tak mám aj niečo pre Sárku 😉

nicolmt
20. aug 2009

my 7.30 😉 sice okolo 5.oo som cosi pocula ale ignorace 😝
inak na dnes tiez ziadny plan, takze daco vymyslime este 😉 mozme ist aj k nasim na chatu a zajtra tie teplice, bo zajtra miro skor konci tak by som mala aj aupair 😉
sari super ze saska tak krasne prespi 😅
doobeda zas delegujes mamine? idem aj ja svokrus a zbehnem na urad nech uz mam vsetko vybavene 😝

lenkamt
20. aug 2009

zajtra mám to stretko dvojičiek takže zajtra nie, doobeda jasné že mamina 🙂

tak sa dohodneme cez obed že čo, lebo už som fakt v koncoch - a to ešte rok idem vymýšľať na každý deň program??? 😝 😅 😀

pepies
20. aug 2009

ahojte,
matica2 - bola som vcera v meste, maly mi spinkal v kociku, okolo 16,30 sme isli domov, tak mozno som to bola ja ............ poznavacie znamenie je maly rysavec v kociku ..........

saskarisko - no Ty si sikovna, ja este nemam ani riad umyty, ale aspon pradlo som stihla vyvesit pri mojom neposednom lezunovi .......

july - vcera som sa uz neozvala, maly sa mi zobudil 16,30, isli sme domov sa napapat .....

lucxy - chudiatko Laura, zelam jej skore uzdravenie bolaveho prsteka, ja by som asi skolabovala, muselo to byt hrozne.........

inac ak chcete program na vikend a neboli ste v ZOO Lešná v Zlíne, vrele odporúčam, je tam super, pekny celodenny vylet, je to cca 150km od MT, boli sme tam tuto sobotu aj s Ellab. Jedna s najkrajsich ZOO v Cechach. Stretli sme tam vela martincanov. bolo tam strasne moc ludi, tak odporucam ist rano, my ste tam prisli az okolo obeda a nemali sme kde zaparkovat.
fotky dolozim, este nemam ani z Talianska ani zo Sturova.

Ellab - nemas nejake fotecky zo Zlina? 😉

http://www.zoozlin.eu/

pekny dnik vsetkym

ellab
20. aug 2009

Pepies - konečne si sa ozvala 😉
fotky som ešte nespracovala, ale veľa toho nie je, som behala za deťmi a nestíhali sme, ale tučniakov máme, to boli naši favoriti 😀 😀 😀 😀 😀

ellab
20. aug 2009

Lenka - vložila som do albumu jednu fotku z teplíc, kde vidno ten malý bazénik, tak môžeš kuk 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ináč minulý rok sme chodili do teplíc začiatkom septembra po škole, bolo tam super, nebolo toľko ľudí 😝 a mali aj nejakú akciu pre deti... tak by sme sa potom mohli dohodnúť, podľa počasia...

pepies
20. aug 2009

ellab moji favoriti boli tulene, ale tie uz sme cestou naspat pred zaverecnou nevideli - fnuk fnuk fnuk........

no uz budem mat hadam viac casu na prispevky, donedavna sme od rana od 8 do vecera chodili s kocikom, teraz uz ucim maleho na postielku, takze doobeda sme doma a poobede ideme vonku. tak je viac casu aj na net.

ellab ten dnesok plati? podvecer by sme dosli. okolo 17 tej. Moze byt? este zavolam 😉

ukana
20. aug 2009

pepies, si mi dala chrobaka do hlavy s tou ZOO 😅 .............kolko trva asi cesta? 😉 ja som mala vzdy pocit, ze je to nejak daleko,ale pozeram mapu a to je za rohom 😅

pepies
20. aug 2009

ukana cesta nam trvala 2 hodiny, je to taka kopcovita cesta, sli sme na Puchov, odtial Lysa pod Makytou a potom je Zlin uz iba 60 km.
Je tam krasne, fakt sa to oplati........... 😉
Su tam atrakcie pre deti, priamo v ZOO je krasny zamocek Lesna, ak deti uz nevladzu chodit, premava tam vlacik ....
Nas Jakub si to este sice moc neuzil, hoci bol cely cas na tatovom chrbte v nosici, ale uz co to vnimal ....... Najviac sa mu pacili ovecky v ohrade, tahal ich za tu vlnu - chudak ovca 🙂
Ozaj, este tam boli male klokany, boli v takej ohrade a ludia chodili okolo nich, jeden k nam priskakal, mali sme z toho vsetci bohovsky zazitok, deti vyskali 🙂
Pre vacsie deti to musi byt obrovsky zazitok.

My sme sa este zastavili v shopingu Zelene jablko, je to priamo v centre, ale nie kvoli obchodom, ale potrebovali sme maleho niekde unavit, ZOO je otvorena len do 18tej a my sme potrebovali, aby maly cestou naspat spal, tak sme tam isli do detskeho kutika, tam sa maly vyblaznel, dali sme si kafe, o 20:30 sme vyrazili zo Zlina a o 22,30 sme boli doma. 😉
Pre shopingovych maniakov - bol to celkom fajn shoping, okolo 70 obchodov, aj detske HM-ko 😉

lenkamt
20. aug 2009

Ellab - dík, vyzerá to super, ale dnes ideme nakoniec na tú záhradu 🤐 zajtra to stretko, víkend sa mi tam nechce tlačiť, tak neviem, ako má byť budúci týždeň???

no a kvôli tým cenám ja tak max. 2x za rok 🤐

deti vôbec nevyzerajú žeby sa chystali spať 🤐

pepies
20. aug 2009

do prdele vsetkym vam chodia spat deti okolo obeda, mne sa maly akurat zobudil, potom mi nevychadzaju ziadne stretka................ my ideme akurat von.

ukana
20. aug 2009

leni, minuly rok bola v sept. akcia, ze dospeli s dietatom mal vstup za polovicu 😎 tak to celkom slo 😉

lenkamt
20. aug 2009

len , aby bolo v septembri pekne a segra ešte nerobila, inak to zase padá 😀

už sú najedené, pýtam sa ich idete spať a ony že nyjeeeeeeeeee 😀

julyb
20. aug 2009

Ahojte,
my spíme už od pol dvanástej, budíček 6:00 ☹
Ráno sme stihli nakúpit, vyvešať dve pračky ( dieťa už celkom dobre asistuje pri podávaní prádla) a už sa učí nakladať do umývačky, tak ho možno vytrénujem ako tatka 😀
Kúpili sme magnetkovú knižku a reporelá a možno sa este vrhneme na tých zemiakovcov 😀
Ten malý bazén vizerá super Ella,v Rakúsku bol taký 20 CM, tam sa malý najlepšie vyhral 🙂 My na dnes zatial žiadny plán, včera sme behali po nábytkoch a zhánali gauč, komodu a lampu a večer romantika pred panelákom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre