Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

veva2
25. aug 2009

Ahoj babenky, prepacte ze vam vstupujem do temy len som chcel vediet ci mi neviete poradit nejakeho dobreho gynekologa/icku v MT pravdepodobne sa budem v novembri stahovat z BA a v decembri by som mala rodit v MT, tak by som chcela uz niekoho osveceneho🙂 Dakujem 🙂

pepies
25. aug 2009

ahoj veva, ja chodim k Dr. Belanovi, som celkom spokojna, len neviem, ci este berie pacientky, lebo ma vela ......
Vela bab chodi ku Dr. Krkoskovej, ja som s nou nebolo spokojna ........

A skvelych porodnikov v MT je vela - celkovo martinska porodnica je na velmi dobrej urovni. Ja som rodila u Dr. Jamrisku 😉

lucxy
25. aug 2009

ahojky gerci,,,vitaj a prispievaj 🙂
ahoj veva ja chodim ku Krivusovej Lackovej 🙂

gerci90
25. aug 2009

tak babulky dakujem za privitanie...ako vidim mnohe s vas tu už maju detičky....no za mnou je polovica tehu a už sa neviem dočkat konca..dneska je to hruza,,,boli ma hrozne hlava,a kedže pracujem v MFN na informaciach je to tu dnes ako na zblaznenie 😠 😠 😠

Pepies...vidis a ja som tužila po chlapcovi a vysvitlo že to bude holka,,,a meno veru nič ma nenapada...ale ty si vybrala krasnucke Jakubko je moj manželik🙂) 😀 😀

Lucxy aj ja chodim ku krivušovej ako si zatial spokojna,?? 😒 ja tak vseliako ma too ozaj dost niekedy aj tehu aj netehuu dokopi...mne napr.zabudla vziat krv co sa bere v nejakom 15tt..brala až v 20tt--no ma tam chaos 😨 😨 ...ale inak je celkom mila...

zuzu13
25. aug 2009

veva2, gerci....vitajte v klube 😉
veva2, zalezi aj ci chces niekoho blizko bydliska alebo ti je to jedno...ja mam dr asi 20 krokov od domu...aj detsku lekarku...a som max. spokojna...prezrad do ktorej casti mesta sa stahujes??? 😀

moja dievka, uz pol hod. vyspevuje v posteli a presviedca ma, ze sa uz vyspala... 😀

lucxy
25. aug 2009

gerci ja som bola spokojna az na tu sestricku ktora mi liezla na nervy,,,v pohode....jedine co ma mala poslat asi na sono lebo mala bola velmi velka az 4,5kg ale inak som sa nestazovala

gerci90
25. aug 2009

Lucxy tak to bol potom s teba riadni papkač..ked malinka bola taka gulka🙂))a aky si mala potom porod???
booože mna hrozne hneva že zatial este necitim pohyby ...teda možno aj citim len neviem co mam citiť... 😕 😕

zuzu13
25. aug 2009

gerci...co mas citit???bublinky... 🙂

lucxy
25. aug 2009

ne ne ziaden papkac,,,, 🙂

gerci90
25. aug 2009

ja neviem Zuzu mne to opisuju ostatne ako normalne pohyby že prvorodičky od toho 20tt..cii normal pohyby...

lucxy
25. aug 2009

neboj gerci coskoro to pocitis,,,,az tak ze ti potom bude cele brusko robit rodeo ,,hihi

zuzu13
25. aug 2009

ja som to citila najprv ako take bublinky...no a potom samozrejme pohyb...nakoniec aj kopance boli viditelne...takze chce to cas... 😉

veva2
25. aug 2009

zuzu: budem sa stahovat do Priekopy, ale odtial nikoho nepoznam a neviem ci niektora z vas tam byva. Inak by mi nevadilo ak by som aj dochadzala len aby som bola spokojna 🙂

zuzu13
25. aug 2009

veva, jasne...spokojnost je prvorada...mas IP 🙂

zuzu13
25. aug 2009

a to ze nikoho nepoznas, to sa velmi rychlo zmeni...len pekne hod info kedy sa stahujete a prideme ta privitat 😀 a uz nebudes sama...v neznamom meste... 🙂

lucxy
25. aug 2009

veva ja byvam v priekope takze vidis ja ta pridem privitat 🙂

lucxy
25. aug 2009

veva inak mne sa mala narodila 13tho decembra 🙂

veva2
25. aug 2009

ja som povodom so Šútova takze Martin velmi dobre poznam, ale uz asi 4 roky zijem v BA a uz neviem ako sa to tam pomenilo, preto hladam aj tu lekarku🙂)
tak to som rada ze ma tak vrelo privytate🙂 Stahujem sa asi nejako zaciatkom novembra ak sa vsetko podari s bytom.
Ja mam zatial termin 12.12. tak uvidim ako sa to podari🙂

saskarisko
25. aug 2009

Ahojte,
ano, ano boli sme vcera v meste. do konca som bola obvinena od mojho manzela, ze tam mame stretko, a ze som mu nic nepovedala 😀 😀
s Abetkou som sa zdravila, s Nicol sme prehodili par slov, a este zo dve babenky z hudobky sme stretli 😉

Inak ma katastrofalne boli hrdlo, a ide mi to aj na priedusky 😖 , a deturence bud skoro vstanu, alebo skoro nadranom buntosia

Adiku - gratulujem 😵
Bibinka - Filipkovi dodatocne vsetko naj 😉

Gerci, Veva - vitajte 😉

zuzu13
25. aug 2009

saskarisko, to to pocasie...

saskarisko
25. aug 2009

ozaj babenky idem predat dvojkocik. tak keby ste o niekom vedeli, kto by mohol mat pripadny zaujem, dajte mi prosim vediet. dakujem

bibinka
25. aug 2009

gerci, veva- aj ja vás vítam, zase budú nejaké nové bábetká, už sa tešííím 😉 ....samozrejme vám prajem príjemné tehuľkovanie 😉

gerci- ty robíš na vrátnici v mfn? tak to sa za tebou môžem zastaviť a pozdraviť ťa 😀 😀 😀 ,31. idem vybaviť ešte nejaké papiere do roboty na personálne 😎 .pravdepodobne pôjdem s obidvomi deťmi 😵

saskarisko- díky za Fifka 😉 Prečo ideš predať ten kočík-myslíš ten červený tank? 😉

ellab
25. aug 2009

Ahojte 😉
Arturko zaspal až teraz, večer pôjde spať najskôr o 22 h. 😒
Gerci, Veva - vitajte 🙂

bibinka
25. aug 2009

ellab- ja neviem, aj moji chodia pomerne neskoro po obede spať a potom buntošia do 21h 😖

zuzu13
25. aug 2009

no to vam nezavidim....mala ak nezaspi do 13-tej tak spat uz nejde...ale o 18-tej ide do postele...a ak spi tak vacsinou do 14,30 ... a spat ide medzi 19,30-20,00...neviem si predstavit, ze by tak dlho buntosila...aj ked sem tam jej to dovolime... 😅

saskarisko
25. aug 2009

Bibinka - dakujem za IP, kuknem

predavam ho, pretoze Saska je riadna vrtula, a stale sa otaca z chrbatika na brusko. a kedze je tam vlozena len fusako taska, ktora ma makke okraje, tak sa bojim, ze vypadne. Toto, co robi Saska uz asi 2. tyzdne, mi Risko robil az v 4. mesiacoch 😵 😉

bibinka
25. aug 2009

saska- a pritom je to deklarované aj pre novorodencov? to je divné, že dieťatko má len 3 mes.a musíš kvoli tomu meniť kočík ☹ ....ja by som sa na tvojom mieste tiež bála o maličkú

bibinka
25. aug 2009

zuzu- ja som mala pri Fifkovi pevný režim- už o 18 h spal ako zarezaný ,ale ako je Alexík na svete, tak sa nám to posúva, nič menej do tej 20 už spali. Ale tietio prázdniny sú ako zakliate: pritom režim dňa majú rovnaký, ja neviem kde sa v nich tá energia berie.Alex chce pritom spať už o tej 19.30, ale Fifko mu to akosi "nedovolí".
aj ked sme skúšali ich dať spať oddelene, že najskôr Alex, potom Fif, ale to nešlo, lebo Filipko je pri zaspávaní ako rádio s reprákmi na plné gule- proste tak nahlas rozpráva a trepe, že sa to niekedy nedá počúvať 😠 ....Alexa to uspí, ale s Fifkom bojujeme aj do 22 😠

lucxy
25. aug 2009

mne zaspala tiez pred druhou mala nechcela spat,,,lenze zuzu kebyze ide spat o 18tej tak tusim o 2hej je schopna vstat ze je rano
a teraz ju necham hodinku pospat

julyb
25. aug 2009

Ahojte,
Kočky z Ladovne: Kde je najlepšie si íst sadnút na pivko, ideme dnes na návštevu na Ladoven, tam kde sú tie tenisové kurty, ako sa to volá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre