Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

kristina.ruzickova
27. feb 2009

baby s Vami je sranda.... 🙂

minule som kukala na prime tu damsku jazdu a zenska tam cvicila s kocikom vyady vpred, neviem reeálne na ulici ci by si ludia netukali na celo,ze co ta pani s tym kocikom robi... 🙂) mne to prislo srandovne...ale ak chcete mozte vyskusat sú rôzne variácie🙂))))

JulyB - bodywork - je trochu choreografia s posilovacimi prvkami, posilovanie vahou vlastneho tela ( vypady, squaty, atd...nejake ruky.......takze zahriatie v jednoduchsej choreoske a potom este posilko pol hodku...ako vyda cas... 🙂) niekedy stihame menej 🙂)

tesim sa na stredu... 😀

pepies : prides este dva krat a budes vediet co tie nazvy znemanaju a budes najvacsia frajerka... uvidis 🙂))

abetka
27. feb 2009

no ja som chodila zatial len na pilates a pred tym som skusila aerobic dance , ale to bolo strasne. Nikdy viac. Skoro som mlieko stratila 😀

pepies
27. feb 2009

kika si zlata, vies povzbudit, diky 🙂 uz sa tesim na stredu 🙂

baby dobru nocku, idem sa venovat mangelovi 🙂 🙂 🙂 he he

nicolmt
27. feb 2009

baby neviete kde by som v MT toto kupila?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

konecne sa mi podarilo aspon vygooglit taku divnost co chcem, ze vidiet na dieta ked sedi v zadu 😉

bibinka
27. feb 2009

kika- ty tu chodíš šmírovať kto sa ešte pridá??? 😀 😀 😀 dúfam, že keď tam dôjdem, nerozhodneš sa nasadiť vysokú latku......to by si tam mala hneď mŕtvolu 😀 😀

abetka- ja to vidím tak, že domov donesiem Alexandrovi smotanu 😀 😅...ale keby som stratila mlieko, už by som sa ani nenahnevala 😅

nicol- možno skús v tom moto obchode, čo je pri st.martinuse, neviem akosa to volá-myslím fortsinger? fakt neviem. alebo si to rovno objednaj z toho bábetkova a máš po starostiach.

nicolmt
27. feb 2009

bibi diky, asi tam skocim...radsej to chcem vyskusat...nie ze zabrzdim a klepne ma to samodrziace zrkadlo do cela 😝

a baby ked uz tolko cvicite chysta sa niekdo aj na ladoven do deepu 😕 lebo to by som sa pridala 😉 muz uz je zdravy, tak moze ukoncit izolacku a starat 😝

zuzu13
28. feb 2009

dobreee raaanko...

tak ja uz mam aj docvicene 😀 okna umyte, periny prezlecene, poriadene, pradlo povesane...kava vypita...a co idem robit cely den to fakt neviem 😀 😀 😀 😀

zuzu13
28. feb 2009

baby...expertka, bibinka, lucxy...idem obj. tie parfemy...plati to???

matica2
28. feb 2009

zuzu to akože myslíš vážne s tými domácimy prácamy to si kedy vstávala 😅

erika.30
28. feb 2009

ahojte Zuzu ja viem co budes-me robit 😉

anculka
28. feb 2009

aj ja viem co by si mohla robi, ked si taka sikovna!!! 😀
Mozes prist aj knam sa realizovat! 😢 😝

abetka
28. feb 2009

zuzu ja somteraz poprala periny, ale okna nemam umyte 😀

zuzu13
28. feb 2009

matica vstavala som o pol 6 ....ale Lucka vstala o 7-mej....takze az potom som zacala makat...xixixixi
anculka, to ma chyti taka mania, ze vsetko mam hotovo za 2 hodiny...ale musim mat chut... :D :D :D
erika, jasne, poobede ideme chlastosit....:D

matica2
28. feb 2009

ja periny idem budúci týžden ked baby budu mat po chorobe 🙂 ale okna až pred velkou nocou ešte cez ne vidno 😀 😀 😀

matica2
28. feb 2009

ale zase okna by sa nemali často umyvat lebo sa zoderú 😀 😀 😅

zuzu13
28. feb 2009

jaj...no u nas by uz boli zodrate 😀

ukana
28. feb 2009

ahojte, tak u nas sa nezoderu, ale poprane, povesane, povysavane, umyte dlazky...zeby som este tie okna pretrela??? a to som do jednej v noci zurovala....a o 7,00 uz som musela vstavat...idem ja radsej s krpcom na prechadzku..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

abetka
28. feb 2009

na okna je najlepsie kladivo. ale este som to neskusala 😅

bibinka
28. feb 2009

čaute- zuzu- ten parfém platí, sa už teším. 😉

okná? periny? čo???? nemám už čas? ja to vždy robím podľa potreby,a podľa toho ako sa mi "chce".ale ked tak premýšľam, vari by už bolo načase 😀 😀 😀

adiku
28. feb 2009

no vidim teda citam ze ste makali hlavne zuzu to svedci o tom ze sa citi uz skvelo huraaaaaaaaaaaaaaaa
ja som okna pretrela cez tyzden v piatok som si upratala a tak dnes som len varila a bola si kupit lyziarske nohavky vo vypredaji a tiez lyziarky zajtra idem na kopeeeeeeeeeeeeeeec uz sa tesim

ukana
28. feb 2009

adiku, si to uzi na kopci, vyzera to, ze sneh sa uz konecne roztopi 🙂 🙂 🙂 🙂 , tak aby si to stihla 😉

matica2
1. mar 2009

jeeeeej asi som prvá tak to sa my ešte nestalo 😀 😀 😀
prajem pekný den

saskarisko
1. mar 2009

Ahojte,
a nie ste vy nejako moc aktivne ??? 😨 🙄 😅

Nicol - vsimla som si na stranke mc, ze je posunuta hudobka. nespominala tetusa posledne nieco o posunoch, aby som vedela, kedy sa mame v stredu dostavit. dik

a mangelik hlada do firmy obchodaka, takze ak o niekom viete, hodte mi info do IP prosim

bibinka
1. mar 2009

čaute, vonku je tak krásne....konečne sa zjarnieva 😀 😀 😀 . Ja len čakám kedy sa draci vyspia a hajde vonku do prírody.....

ukana- aj ty sa tak tešíš tomu počku?

nicolmt
1. mar 2009

sari..hej mame nove terminy...v stredu zaciname uz 15.15 tak dufam ze to dovtedy nezabudnem 😝 😀
a veronika uz ide do vyssieho levelu, som myslela ze aj vy? 😕

saskarisko
1. mar 2009

Nicol - aj my ideme, len neviem o kolkej to mame 😅

nicolmt
1. mar 2009

noo to uz nebudete s nami 😒 no veronika az 17.15 tak to budete aj vy 😉 som si myslela ze po nas, ale to bude ina skupina a potom vy...no ale v herni sa iste stretneme 🙂

saskarisko
1. mar 2009

uf, to je dost neskoro 😖 ale neva, pojdeme. a v herni sa urcite stretneme 😉

lenkamt
1. mar 2009

baby, svieti slnko 😀 😀 😀

penzión ľadoveň /terka/ otvorený- je tam aj sauna 😉 pivo 1euro pizza od 3,99 😉 😀 ale nefajčí sa tam 😀

adiku
1. mar 2009

no super mozeme sa saunovat xixixixixi

na lyzovacke supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer este chceeeeeeeeeeeem len neviem ci zajtra vstanem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre