Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
18. sep 2009

Ahojte,

my sme boli dens v Klačanoch, Maťko sa vytešil zo zvieratiek a mamina kvákali s bývalými kolegami.... 😉

Zuzu, Lucka je zlatá na tých koníkoch 😉

Peti, tak dúfam že už prežijete lepší víkend,ak sa malý vysypal tak mu to už ustúpi.

Bibi, stále nemám program v maili 😀 ako sa má malý, už je mu lepšie?

My ideme zajtra do BB a kuknúť Habakuky, tak pekný víkend 🙂

saskarisko
18. sep 2009

Ahojte,
Zuzu u nas detto s tym chodenim, my sme domov dorazili o 18.30.
ale predtym sa chlapi ostrihali, aj Risko krasne sedel a tetuske nezdrhal, kupili sme si novy stolik, a potom uz len kolotoce pre Riska

Larisa - inak neviem, co riesis. dnes si vyzerala vyborne

ja burciak len moravsky domaci 😅 , ale teraz mam pri sebe pohar vinka

saskarisko
18. sep 2009

Zuzu - pekne fotecky 😉

Peti - a boli ste aj na kontrole ?

inak deti uz spiaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

zuzu13
18. sep 2009

dakujem za pochvalu foto...
prave som dovarila menu na vikend a idem haji...takze dobru noc... 😉

ellab
18. sep 2009

My ešte nespíme 😝 došla mama z Anglicka, deti s tatinom sú zasypané cukríkmi a skúšajú, ktorý je najlepší 😀 😀

bibinka
18. sep 2009

čaute, tak ja som jarmok počula až na operačnú sálu 😀 😀 😀 😀 , teda tam muselo byť veselo. domov som sa ponáhľala, takže z jarmoku som nemala nič, no a teda ani netúžim,počkám si na ten vrútocký- menej ľudí, menej kolotočov..... už som asi stará či čo.....najradšej počúvam ticho 😀

Fifko sa má už lepšie, včera sa mu už polepšilo- u starkých 😀 😀 , tečú mu sople,aj oči má také lesklejšie, ale bez teploty. tak uvažujem, že cez víkend pokurírujeme a v pondelok šupajdá do škôlky.

zuzu- ty si drak......ja to už dávno hovorím 😀 😀 😀

akurát cuckám červené s džúsikom, mňamiky... 😉 😉

ikulka
18. sep 2009

ahojky tak ja mám pred sebou prvý pracovný víkend...
no aj my sme boli na jarmoku no ale das ist hruuuuuuuza
zuzi 😀 to si ani nevieš predstaviť čos som ja mala 2 týždne so saškou kým osm bola doma a ona v školke...hned prvý den sa pýtala maminka a ty si kde bola kým ja osm bola v školke, další den sa pýtala ako som tam šla stáel jej nešlo do hlavy že kedy tam chodím ked idem s nou do školky a to som nemohla doma ani nič robiť lebo hned zbadala ked nebolo niečo ako ráno hned sa spytovala kedy si to ako si to a čo bolo v robote čo si robila a taaak no proste des teiž jej nič neušlo 😀

matica2
19. sep 2009

ahooojkajte 🙂
dva dni doma teraz neviem čo z volným časom 😀 😀 😀
na jarmoku som nebola ja nemám rada ked sa niekde predierajú davy ludí a aj tak je tam všetko predražené ale v nedelu pojdeme do turian sú tam dožinky a tak sa baby zvrtnú na kolotočoch a budú spokojné 😉

matica2
19. sep 2009

jéééé ja som prvá 😵 😵 😵

bibinka
19. sep 2009

čo? v turanoch sú dožinky? hmmm, tak to my zase nejdeme, lebo Fifko je už na ATB, má chytenú aj priedušku, tak sa kurírujeme.
matica- tak si to užite aj za nás. ozi, kedy si dôjdeš pre ten kvietok (peperónku?) 😉

matica2
19. sep 2009

bibi tak sa len liečte teeeeda a to zo školky doniesol ?
no neviem kedy prídem už aj ku kubkovi sa chystám feeest dlho mu dačo zaniest a akosi sa nemožeme vybrat 😅 a teraz ked robím tak som rada že som lapnutá doma 😀

pepies
19. sep 2009

ahojte babulky,
tak ja mam bodkovane dieta. ale boli sme dnes vonku, uz je dobre.........
cakala som, ze sa vyhadze ....

Saskarisko s doktorkou som kazdy den v kontakte, podla nej nie je treba ist na kontrolu - zbytocne medzi tie chore deti, tak spolieham na nu - nerada by som, aby sme nieco zanedbali.........

Inac tito doktori, to je otras. v piatok som cakala 2,5 hodiny na gynde, bola som posledna, muz mi volal asi 3x, ze maly place - asi prsnikovy deficit, no a mna doktor ani len nevysetril, a to som isla na kontrolu ...........
Vyzerala som, ako keby som sa silou mocou chcela pretrcat na koze ...........
Cele "vysetrenie" trvalo asi minutu.
No otras.... 😕

bibinka
19. sep 2009

matica- doniesol to zo škôlky a hrozím sa ,že to aj Alexíka drapne 😠 😔 . Ked pôjdeš ku Kubkovi, tak sa rozhodne stav!!! 😉 😉 😉 😉

ja som tiež teraz najradšej doma, aj tak chodím o šiestej z domu a domov sa dovalím o piatej večer. takže aj ja mám teraz doma papučovú kultúru 😀 😀 😀 😀

pepies- a čo to máš za gyndára?

ozi, baby, naša ľadovenská gyndárka je v práci,alebo má nemocenskú? viete to ktorási vyzistiť? 😕

majkomajka
19. sep 2009

ahojte - no ked vravite kocica, tak to som nebola asi ja 😀 neviem si ani za svet spomenut co som mala na sebe. asi starnem. ale ano, nebola som sama. skoda, tak nabuduce 🙂 Ja som oranzovy kocik ani nevidela, zato apson 10 modrych. a asi jeden cerveny. som namiesto stankov cumela po kocikoch 🙂
ale bolo psycho. strasne vela ludi, hluk, do toho mi maly reval.... no super den!

zuzu13
20. sep 2009

dobre ranko,
ja idem dnes zase pracovat...takze mam cely vikend pracovny...ale nejako nevladzem...ide na mna choroba, k tomu aj mrcha...mala place vkuse od piatku, povie len kde je moja maminka....a uz spusti...vcera ju zobrali nasi, ze ked neuvidi moje veci, tak ju to hadam prejde, ale aj tam plakala...stale len opakuje maminka...no a do skolky s nou nejdem chodit, lebo by som ju tam nedostala....takze ked budem mat volno, mamina pride, ja pojdem k nasim, akoze som v robote a mamina pojde s nou do skolky...jej totoizto neplace... 😢
popijam kaficko, da si niekto? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prajem vam pekny dnicek...no a uzite si tie dozinky, ja sa na ne pozriem cestou do a z prace z autobusu 😀

bibinka
20. sep 2009

zuzu- dúfam, že ťa v robote moc nezaťažujú, veď je víkend 😉

náš Fifko je už asi definitívne zdravý, aj pohľad aj hrdlo sú už normálne, teda ATB zabrali perfektne. Takže ho nechám doma kým nevyužíva lieky a šup do škôlky

baby, ja dnes aj zajtra rodíííím 15.11 a 15.35 😀 😀 😀

lucxy
20. sep 2009

bibinka tak zacni tlacit o chvilu 😀
tak to je fajn, ze je krpcovi dobre 🙂

saskarisko
20. sep 2009

Ahojte,
my sme boli doobeda na prechadzke od nas k Tescu, a Risko slapal na trojkolke, a prilba na hlave musi byt 😀 bez nej uz na nu nesadne, a ukazuje aj na ostatne deti, ked ju maju. btw v tescu su zlavy na oblecko (detske).

Alexandrovi vsetko najlepsie k 2. rockom 😵

ukana
20. sep 2009

bibi, chlapcom vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 ..........my sme boli u nasich na chate, gulas, opekacka, veget........... 😎 😎

bibinka
20. sep 2009

+dakujeme saskarisko 🙂

naši ani jeden nechcú o trojkolke ani bicykli ani počuť 😖 , ale ked ich mm vezme na svoj bicykel, héj to by sa vozili od rána do večera 😅

ukana- tak to bol super oddychový deň 😉
ja akurát pečiem pizzu 🙂

julyb
20. sep 2009

Ahojte,
ja som sama doma, mama je vonku s malým a ocko na hokeji, boli sme na Donovaloch kuknúť Habakuky, zastavili
sa v kolibe napapať a pekný den za nami 🙂
Zajtra nás čaká anglina, už vieme že pes je DOG tak sa to začína dobre 😀
http://www.facebook.com/photo.php?pid=767921&l=...

julyb
20. sep 2009

a Bibi, drobcom všetko náááj, ako s cvičením ideme kedy???? 😵

zuzu13
20. sep 2009

ahojte
bibinka, Alexovi vsetko najlepsie...cmuk...
ja som dnes prisla domov skor...pustili ma, ze uz dlho robim 😀 😀 😀 😀
a tento tyz. robim len ut. a stvrtok...sobotu rano a v nedelu cely den...takze parada...Lucka zase plakala cely den...a ked som prisla vystiskala ma a je OK.... 😀
tak sa idem venovat rodinke a doobeda som tu ako na koni 😀 😀 😀

matica2
20. sep 2009

ahojte 🙂 dožinky sme prežili bez komplikácii baby sa pozvrtali na kolotočoch, dali cukrovú vatu a kukuričku a namiesto balóna majú hračku aj na živých koníkoch sa vozili tak majú zážitok 🙂
bibí drakom všetučko naj naj naj cmuk 🙂 naše sa bicyklujú ale adka nechce bez pomocných koliesok sa bojí že ju ocko pustí 😉 tak ju nenútim ale korčuluje suprovo ani ja tak neviem 😉

zuzu13
20. sep 2009

matica, vyzeralo to rano, ze tam bude riadne stankov...a vas starosta sa rano hneval, ze tam prisli cinsky trhovnici s handrami... 😀 😀 😀 😀

ellab
20. sep 2009

Ahojte, tak my sme boli v Žiline na hrádzi, deti sa pobicyklovali a my sme mali korčule, ale sme ich nevytiahli, potom sme sa stavili v McDonalde, deti boli šťastné 😀 😀
Bibinka - drobcom všetko naj, hlavne veľa zdravia 😉
July, ako sa vám pačilo v habakukoch? my sme boli nadšený! A cvičiť idem aj ja 😀 😀 povedz termín, berieme aj pepies 😉

matica2
20. sep 2009

no stánkov tam bolo hračky, suveníry a medovníky a tak aj nieke handry ale šikmáčov som si nevšimla asi im slušne dohovorili 😀 😅

matica2
20. sep 2009

a to kde presne sú tie habakuky a kolko je tam vstupné

zuzu13
20. sep 2009

matica, hej...dohovaral im rano, ze to nie je trhovisko...ale dozinky... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre