Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
20. sep 2009

cenník som našla 😉

ikulka
20. sep 2009

ahojky joooj ale máme krásne dni a ja už musím trčať v robote 🙄 ešteže sme na 9 poschodí a užijem si slenka aspoon cez okno
zuzi a to plače az tebou aj ked je doma? ved už si chodila do práce vtedy to akosi lepšie znášalanaša tiež za mnou plače ale len ked má isť do školky keby bola doma tak je v pohode....teiž mm ráno vyplakáva maminkaááá celou cestou do školky....a tento víkend bol strašný nepohla sa odomna na krok som si normálne ani nemohla zuby ráno umyť čo chytila hysák že jej odídem aby som nešla preč a pod a nedala si vysvetliť že preč nejdem len do vedlajšej miestnosti.... 😖

lenk30
20. sep 2009

ahojte 🙂

bibinka, čo rodíš? ako? čo? ty robíš na pôrodnici?

saskariško, sú zľavy v tesku na detské oblečko? a je tam aj nejaký tovar, lebo naposledy prázdné vešiaky.....dievčatkových vecičiek je plno

pepies, tak vám chorôbka ešte trvá? tak to zajtra ani nevoláááááám? a čo za vyrážky????????? moje, držkajte sa a pošli Kubkovi pusinku

My sme jarmok užili. Filipko je v ruchu vo svojom živle, takže vydržal aj v kočíku sedieť a oči očiť. Mama si dala medovinu, povozila na Extrerme a spokojne sme šli domov.

Dnes sme boli v ZA na hrádzy. prvý krát som sa odvážila s kočíkom korčuľovať a je to supeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr. Prečo som to neskúsila skôôôôôôr? až na to, že kým zaspal, tak som sa 2xvyzúvala z korčulí, lebo môj náručník v kočíku jačal a chcel sa nosiť na rukách.

zuzu13
20. sep 2009

...pozerate hriesny tanec???...ja mam dost...to je pre man po 3333 krat neskutocny film...fnuk...

zuzu13
20. sep 2009

ok...takze the end...
dobru noc... 🙂

bocmanka
20. sep 2009

zuzu, neskutočný film... 😵 😵 😵

ja si občas doma púšťam pasáže z dvd....neumiera patrick...

zuzu13
20. sep 2009

boc...mas pravdu... ☹

zuzu13
21. sep 2009

dobre ranko...tak dnes mam volno a stravim ho doma...Lucku od 3,30 boli brusko, takze sme sa moc nevyspali...prave ide ranajkovat tycinky...no a do skolky zase nejde ☹ 😠 😢

lucxy
21. sep 2009

no a moja vstala o 5tej ze sa ide do skolky tak som rozbita 🙂

zuzu13
21. sep 2009

no pekne...aspon si oddychnes ked budes sama... 🙂

lucxy
21. sep 2009

zuzu ale som rada, ze neplace tak jej odpustam,,,,lebo viem co prezivas ked ti toto mala robi 😢

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellab
21. sep 2009

Dobré ránko 😉
lenk30 - aj my sme boli včera na hrádzi 😀 😀
zuzu13 - nebude to z nervozity?

lucxy
21. sep 2009

ja si tiez myslim, ze to ztoho ze ide do skolky a je bez teba,,,,hadam teda dufam, ze to tvoju malu prejde,,,,,

zuzu13
21. sep 2009

ellab, jasne, ze je to z nervozity...ved od piatku ako som isla do roboty do vcera nic nejedla...len plakala...takze dnes sa to prejavilo hnackou a bolestami brucha... ☹

ukana
21. sep 2009

dobre ranko 🙂

zuzu, Lucinka si musi pomalicky zvyknut, bolo toho asi vela takto na zaciatok 😒 , ty v praci, skolka.........to casom prejde.... 😵 .........u nas to tiez tak bolo v zaciatkoch......... ☹

zuzu13
21. sep 2009

ved jasne...ked som chodila do roboty, poobede sme boli spolu...ale teraz ma niekedy aj 3 dni vobec nevidi...mm vidim rano, ked vstava a syna, ked ho budim...a potom odchadzam, a pridem az ked vsetci spia... 😢

ukana
21. sep 2009

a doteraz bola s tebou stale..... ☹ ......

zuzu13
21. sep 2009

jo...ved to...

ellab
21. sep 2009

ukana - a ako sa darí Maťkovi v škole?

ukana
21. sep 2009

ella, v pohode, vceliciek uz mame plno, celkom mu to ide 🙂 , len sem tam nieco v skole zabudne, ale uz si zvyka 😅 .........chodi aj na Judo, do sokolovne, paci sa mu tam, je z toho nadseny a este mame vytvarnu v ZUS.......takze dost nabity program......... 🙂

ellab
21. sep 2009

ukana - my tiež chodíme do ZUS, uz tretí rok, a na jude sme sa boli minulý rok pozriet aj my, len mne sa tam nepacilo, lebo boli tam samy velky chalani a nas s kamaratom boli novacikovia a trener sa im vobec nevenoval, len vsetkym povedal, co maju robit a nasi boli z toho vyhukany, teraz to tam vyzera ako?

ellab
21. sep 2009

Date nasmu Arturovi hlas ?😅 😅 😅 😅 😅 dakujeme
😀 ht 😀 tp 😀
http://www.nikon-kalendar.cz/galerie/?id=&filte...

ukana
21. sep 2009

ella, ja neviem, ako to tam vyzera, ja som ho tam nechala a sla som na hodinku domov 😅 nas Matko zboznuje starsich chalanov, a nema problem sa prisposobit, takze je to asi aj o dietati, ako mu to prostredie sadne .......on tam nikoho nepoznal, ostal tam, poslal ma domov, a v pohode....uz mal aj svalovicu 🙄 😀 a spoteny je vzdy riadne. 😝 ..... teraz trenuje doma kotrmelec dozadu, lebo chalani to vedia a on nechce byt horsi 🙂

ellab
21. sep 2009

ukana - tak to je super, hlavne ze sa mu paci 😉

ukana
21. sep 2009

mate hlas 😉

lucxy
21. sep 2009

ellab poslala som hlas 🙂 maly je zlatucky 😅 ja som prave docvicila a idem upratat 🙂

abetka
21. sep 2009

cafte kocendy.
Ja som umyla dve okna a letim pre maleho da sanatoria 😀

lucxy
21. sep 2009

abetka ale si sikovna ja som ich umyvala nedavno a zase su dake spinave

ellab
21. sep 2009

Dakujeme za hlasy 😀 😀 😀
abetka - si sikovnica a to uz ides po maleho, tak skoro?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre