Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
22. feb 2010

saskarisko - krasny bonus z Chorvatska, no mne staci zatial len ten all-inclusive 😀 😀 😀 😀
aj tak este nie som rozhodnuta, ze kam pojdeme a ci vlastne vobec 😠

Lucxy ma novu pracu? a aku? 🙂 pochval sa. som trosku mimo 😉

My sme boli v sobotu hodit relax do Teplic, bez maleho 🙂

abetka
22. feb 2010

nicol= nie si sama , co nestiha ani trt. Ja ani z trtu trt nestiham 😠

saskarisko
22. feb 2010

no, ja osobne neznasam zimu, takze nech uz ide het, a nech je konecne uz ta jar

Leni - zajtra ti zavolam, ci nas neskrtnes z vytvarky.

matja
22. feb 2010

ahojte dievcata, v juni mi konci platnost na poukazky do DM drogerie. Nechcete niektora? Mam rozne, ak chcete nieco konkretne, tak sa opytajte - su tam dojcenske mlieka (hami, hipp, beba, sunar), rozne kase (sunarka, hami), pampersky, obrusky, 15 % zlava v obchode predeti.sk a ine... Mne su nanic, preto darujem, ak ma niekto zaujem...

lenkamt
22. feb 2010

Kati - ak sa chceš odhlásiť musíš jej napísať zajtra mail alebo zavolať, ja tam pôjdem až v stredu a to by som ťa už asi zbytočne škrtala 😅

lenkamt
22. feb 2010

no ale teraz som to kuk a ďalšia výtvarka až 10.3.???? 😕 😨

ellab
22. feb 2010

No ja mám zimu rada, ale poteším sa aj jari 🙂 🙂
ešte som pridala nejaké foto z plesu 😉

http://picasaweb.google.co.uk/elena.bobocka/Ples#

lenkamt
22. feb 2010

jeeej no krásni ste boli, na tej fotke kde držíte výhru ste veľmo čančaní 😉

zajtra ti volám 😵

saskarisko
22. feb 2010

Leni - no, na jednej strane som aj rada, ze je az 10.3. 😅
Ella - super foto 😉

nicolmt
23. feb 2010

😲 my nemame vytvarku 😲 no este ze mame lenku bo ja som to teda nepostrehla 😝 zeby prazdniny 😝 ale ideme aj tak nie? som mala v plane konecne saru medzi deti vypustit, lebo inokedy nie som doma 🤐
ella kraasne fotky 😅 uz sa tesim na tie z dovolenky 😉

zuzu13
23. feb 2010

ahojte
ak vas to potesi tak ani ja nic nestiham...a to som bola 3 tyz. doma...xixixi...
lucxy, kam ides pracovat? hovor...vidim, ze sa menia aj zamestnania....ja idem zajtra do BA na prac. pohovor...kedze v MT nic nie je...bohuzial... 😅
ellab, blahozelam...super vyhra...krasne foto...
na aku vytvarku chodite???aj ja chcem dat Lucku...dajte tip...
😀

saskarisko
23. feb 2010

Ahojte,
takze mi MC urcite nie. ja som na atb, hlavu mi ide rozdrapit. Saska ma laryngitidu. Risko uz je konecne OK, vsetko ma z tych svojich zubalov.

Lenka - na fote si kocanda. u koho si to vlastne bola ??? a ako si na tom s citanim ??
Zuzu - vytvarka je v MC kazdy parny tyzden. ale ta firma ma hadam pobocku v MT,nie ???

lucxy
23. feb 2010

pozrite si toto

lucxy
23. feb 2010

leni no kocanda steba ako vidim pripravena ist niekam 🙂

lenkamt
23. feb 2010

ahojte.

dík za pochvaly - bola som nakoniec v priore hore v tom salone 😵

Nina - my mc nie, lebo zajtra poobede ideme za maminou do nemocky a potom mám návštevu a štvrtok chceme ísť do impozantu plávať - potrebujem koleso, tak ak chcete zajtra sa aj vy zastavte okolo 16.30, ale upozornujem že trochu soplíme 🤐

Zuzu - my chodíme každý druhý týžden do mc na výtvarku, bližšie info sú na ww.mrc.sk - farbičkovo 😉

adiku
23. feb 2010

no Leni veru kocanda je z teba riadna, clovek by ani neveril ze si tri deturence porodila uz len ist na nejaku zurku nech ocaris vsetkych dookola 😉

bocmanka
24. feb 2010

🙂
ahojte kočky, kúpte si slovenku, je tam jedna kočka z fóra, čo má 4 detičky, volá sa emily, ona práve píše o mnohopočetných rodinách, oni sú tuším 5-6 súrodenci a každý má minimálne 4 deti..

romina mala včera meninky a dostala skvelý darček museli sme na pohotovosť, mala skoro 40ky horúčky, chúďa, tak je ďalšia v poradí s hnisavou angínou..
teraz zaspáva s ockom, lebo je doma, v našom lazarete mi trošku pomáha, mňa poslala preč "že choď mami a pošli mi ocka...", som si skoro cvrkla...

a matej má dnes meniny...tiež má darček,vyšli mu zlé výtery, takže musí pokračovať ďalej v atb, včera skončil po 6 dňoch a musí ich dobrať tak, aby ich mal na 10dní...

marko nešiel ani lyžovať na tréning, mal kúsok cez 37 teplotu, tak čakám čo bude do večera..

vyzerá, že si budeme musieť zopakovať jarné prázdniny, lebo toto je čistý otras !!!!

ellab
24. feb 2010

Boc - rýchlo sa vyliečte 😉
náš Adam tiež začína nejako škaredo kašlať 😒 , tak pozorujem čo z toho 😝
boli sme v jasenskej, bolo super, ráno bol ešte sneh primrznutý, tak sa super lyžovalo... deti sa vyšantili 😉
nejdete niekto zajtra, ak bude takto, lenkamt???? 😀 😀 😀 je tam parádny kopec pre deti a vôbec nie je zima 😉

lenkamt
24. feb 2010

Boc - sme zabudli na Romy 🤐 tak dodatočne všetko naj k meninám a pravdaže aj Matejkovi 😉

zajtra nejdem lyžovať, zajtra idem plávať 😠

ellab
24. feb 2010

lenkamt - v pohode 😀 😀 😀

ellab
24. feb 2010

a kto ide dnes cvičiť?????????????????

ikulka
24. feb 2010

ahojkajte kočendy prišla som kuk ako sa máte....ja osm bola od včera u našich a nič som totálen nestihla....akurát lenku v kaderníctve 😉 🙂 behala som po doktoroch dnes som bola na genetike a v nemocke na sone lebo mi vyšli pozitívne testy na downov syndrém tak som uťahaná ako kon z toho behania 😝
leni ty tam často chodíš? do toho kadernictva? a kolko si platila za ten melír?

lenkamt
24. feb 2010

Ikulka - ja som tam bola 1x a som strašne spokojná, platila som 20e 😉

zajtra sa ide plávať do impozantu, výjazd z mt okolo 15.30 😉 v prípade zaujmu kontaktujte mňa alebo Elab 😀

ellab
25. feb 2010

Dobré ránko 😉
tešila som sa na slniečko a nič 😠
lenkamt - plávanie platí 😉

lenkamt
25. feb 2010

ahojte.

ja normálne zošaliem z toho hokeja 😀

tak prídte tam k tomu nášmu penzionu o 15.30, my pôjdeme za vami 🙂

ellab
25. feb 2010

ok 😉

bocmanka
25. feb 2010

🙂 lenka má pekný melír, aj som ju pochválila na fb

ikulka ako sa ti tehuľkuje?...to už o chvíľu budeš vedieť aj čo to bude, alebo chceš prekvápko??

expertka8
25. feb 2010

...ikulka....drzim palce 🙂
...nestresuj sa....mojej kolegyni lekari pocas tehotenstva nahnali strax z downovho syndromu.....dokonca bola aj na opakovanyx testox....xuda...bola uuuuplne psyxicky K.O....pomaly sa pripravovala na komplikovanu situaciu...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....nakoniec sa jej narodilo uuupne zdrave dietatko 😵 😵 😵

saskarisko
25. feb 2010

Ahojte,
Ella, Leni - vyborne sa okupte
Ikulka - drzim paste, a ako pisala Ex nestresuj. ja mam pocit, ze uz pomaly kazdej babenke v MT vyjdu zle afp testy. inak nam vysli priserne zle pri Saske, a je to zdravucke dievcatko
Boc - dodatocne detom vsetko najlepsie, a liecte sa

a ja som dostala jednorazovu davku atb, a je mi takto 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre