Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
7. jún 2010

tak tento nárok majú všetci učitelia...ale u nás v školke to funguje inak...učitelka upozorní, že dieta nie je zdrave a treba ist k dr...a na druhý den ráno mamička donesie dieta do školky a nechá ho tam...s odovodnením, že nemože ostat doma, a platí si za školku...tak čo... 😠 , resp. ho pošle so st. súrodencom ....
takže je to o rodičoch nie o učiteloch a školkach... ☹

saskarisko
7. jún 2010

blovitz - v septembri uvidim aka je realita, ale podla vyjadenia riaditelky ano, vracaju dieta rodicom, alebo volaju rodicom aby isli k doktorovi, a zostali doma kym sa nedolieci

blovitc120
7. jún 2010

Ďakujem baby. Ja viem, že je dnes nie ľahká doba, ale som presvedčená, že keby to fungovalo, mali by z toho profit všetky mamy, lebo všetky deti by boli doma menej..., ale to si neuvedomujú. Mne mama hovorila, že za môjho detstva to tak nebolo, vlastne som skoro nebývala chorá (a mám to dodnes), lebo deti ostali doma, hold, som už asi stará kočuľa... V každom prípade ďakujem za tip, prípadne nazriem na ďalšie.

lenciatko
7. jún 2010

Blovitz - uplne ta chapem. MNe sa napriklad paci, ze ked ideme do MRC? tak tam je priamo pravidlo, ze tam mozu byt len zdrave deti. potom sa mi nestalo, ze by mi tam Vikina ochorela. NO my ideme do Lienky od septembra, tak dufam, ze kedze je to sukromna skolka, tak hadam budu aj rodicia zodpovednejsi. Ale fakt neviem, tiez som sa nad tym zamyslala....

NUz, pred chvilou sa mi zobudilo dieta, tak idem ju pomaly poobliekat a dat jej nieco pod zub a stretneme sa v tej Orei - ale hlaste sa ku mne, hej?????

lenciatko
7. jún 2010

NO ja neviem, baby, idu hnusne mracna, podla mna bude prsat - idem ja radsej s malou len na Ladoven..... 😒 fxedr

lenciatko
7. jún 2010

No, tak vidim, ze nkoniec neprsalo, takze nabuduce musim prist bez vyhovorky. 😀

saskarisko
7. jún 2010

No, neprsalo. a este tam bolo teplejsie ako v Martine 😉

lenkamt
7. jún 2010

ja som spálená 😀 normálne som chytila do tváre základ na dovolenku 😅

idem hodiť fotky na fb 😉

lenciatko
7. jún 2010

NO ja sa teda snazim schovavat pred slnkom ako sa len da, ale aj tak na odhalenych mjiestach som spalena. TAkze mam opalene klasicke "tricko". 🙂))

ellab
8. jún 2010

Ahojte 😉 tak ako dnes????

lenkamt
8. jún 2010

nevieme, Sárka sa môže len prechádzať takže treba vymyslieť niečo kde sa bude aj ona realizovať a nebudú ju lákať preliezky

ellab
8. jún 2010

chúďatko malé ☹ mne je to jedno, kde, tak do centra??? bez parku 😉

lenkamt
8. jún 2010

no to mne zase malé nebudú, lebo sme doobeda behali po meste a poslednú polhodinu už len revali že podme domov 😝
tak prídte sem na ľadoveň hodíme prechádzku k medokýšu, tam majú aj potok aj stretneme psov, v meste nie je nič, iba skákací hrad a to Sárka tiež nemôže 😔

ellab
8. jún 2010

@lenkamt OK 😉 zoberiem aj nášho hafana, o 16 hod????

lenkamt
8. jún 2010

môže byť 🙂

julyb
8. jún 2010

my sa nepridáme, Matúša by som musela nosiť a 15 kíl je už aj na mna dosť, Sárke posielame božtek 😉

saskarisko
8. jún 2010

my tiez dnes nie

ellab
8. jún 2010

@julyb 😀 😀 😀 že 15 kíl, to má náš Artur 😅

julyb
8. jún 2010

😀 tak bud rada že ho už nemusíš nosiť 😀

ukana
8. jún 2010

@ellab náš Maťko má 30kg, 🙄 🙄 už ho nezdvihnem 😕 😕 😕

saskarisko
8. jún 2010

Ella - uz nestresujem s Riskovou vahou. vsak ma len o 2,5 kg menej od Artura 😅 . a ja som si stale hovorila, ze je na najnizsej hranici vzhladom k svojmu veku 😅

julyb
8. jún 2010

Kati neboj bude z neho poriadny chlap, ked som videla jeho ocka, to je riadny obrík 😀
My sme dnes zablúdili do Valče, malému sa strašne páčia tie kolky....

saskarisko
9. jún 2010

Ahojte,
July - tatik zacal s obrikovanim od 25, a zenba mu evidentne este pomohla 😀 😀 inak ako deco bol chudy ako trieska, takze je Risiak po nom
do tej Valce musime aj my uz konecne skocit, len neviem kedy 😉

lenciatko
11. jún 2010

ahojte, boli ste niekto v cirkuse???? MY sme dnes boli a bolo dobre. 😉

katka0210
12. jún 2010

Ahojte, my sa dnes chystáme do Gadera, dúfam, že tam bude chladnejšie. Chodíme teraz von len minimálne, sa bojíme, aby sa nám malá neprehriala.
Boli ste tam posledné dni?? Že je tam vybudovaný taký menší komplex pre deti... Potom napíšem ako bolo...

Lenčiatko a ako sa malej páčilo? Naša by nevydržala sedieť, stále pobehuje, ale tiež by sme radi niekedy išli.

lenciatko
12. jún 2010

Kati, no prave nasa VIkina je fakt hyperativne dieta a ona nevydrzi bezne sediet ani pol minuty a udrzat pozornost. ale cirkus ju natolko zaujal, ze sedela, cumela a pojedala popcorn. 😀

bibinka
12. jún 2010

my sme boli v gaderi minulý týždeň a bolo super. dokonca sme s krpcami vyliezli aj na blatnický hrad- síce zrúcanina,a le zaujalo ich to. zhruba na polceste na ten had je taký akoby hotel s posedením vonku ,zrejme gril a pod., sú tam aj preliezky, celkom dobre to tam vyzerá... 😉

lenciatko-a aké čísla, či ako to mám nazvať, boli v tom cirkuse?

matica2
12. jún 2010

ahojte 🙂
ja mám cirkus doma každý den xixi ale boli sme minulý rok v humberte v ZA a adke sa páčilo 😉

lenciatko
12. jún 2010

vo vseobecnosti to boli take bezne cisla. Zvierat vela nemali - len kozu a psikov a ako atrakciu 2 ponikov - na nich vozili deti. Inak klasika - 2 sasovia a havne akrobati.
Zrejme to bol stary otec s manzelkou a 2 synovia s manzelkami a 2 vnucata - ti robili cele predstavenie.
Ale 1 cislo stalo za to - to vam bola taka ocelova velka gula a tam vosiel chap na motorke a jazdil rycholo v tej guli. To by este bolo ok, ale za chvilu tam uz jazdili dvaja. To bolo teda dost nebezpecne. 😅

lenciatko
12. jún 2010

NO a akrobati - no hlavne vsetko bolo na 1 kopyto - furt videli na lane alebo dakom predmete a vrteli sa, hojdali a ukazovali, ako sa tam dokazu udrzat. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre