Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
16. feb 2009

ale nesranduj expertka akyze dochodok?? ved sme v najlepsich rokoch tak si uzivajme 😀

lucxy
16. feb 2009

no tak dake stretko by to chcelo ked si chceme uzivat 😵

adiku
16. feb 2009

veru bodlo by dobry napad lucxy tak zorganizuj daco.....

martina7905
16. feb 2009

ahojte baby tak uz som konečne tu po dlhom čase nestiham vas ani pozriet co je tu nove

ikulka
16. feb 2009

ahojkajte ďakujem za gratulácie a aj my prajemem Dajkovi všeeetko len to naj
ha vidím matica že propaguješ moje "materské centrum" 😀 pekne si to nazvala..... 😉 🙂
no ani my sem neboli von a ani včera a ešte asi dlho nepojdeme saška má na očku jačmen tak sa s tým nemože von nesmie to zachcladnuť, tak čučíme doma....

lucxy
17. feb 2009

dobre ranko,,,,, 🙂

lenkamt
17. feb 2009

dobré ráno 🙂

Lucil sa nudíš??? príď mi zaliať kávu 😀

pepies
17. feb 2009

dobreeeee zasnezene rano 😉

lucxy
17. feb 2009

nie nie len som malu zabavala pri jedeni lebo nechce jest 🙂

matica2
17. feb 2009

dobré ránečko 🙂
no na deti treba mat sto spôsobov na jedenie ak chceme aby boli napapkané 😒

ukana
17. feb 2009

dobre rano 🙂

ja uz chceem JAR 😠 😠 😠 a kyda ten sprosty sneh ako sialena, ta Perinbaba... 😠 😀

pepies
17. feb 2009

tusim by to chcelo vytiahnut este vianocny strom, bo mi to tak pripada, ako tak kukam z okna 😀

matka26
17. feb 2009

no veru, nemohli byt radse taketo krasne vianoce???? ☹
ja tiez kukam z okna, ako je tam krasne, ale som rada, ze tam nemusim, sneh sa mi paci z poza okna, stromceky krasne zasnezene a tak 😀 ale uz sa veru neviem dockat jari a leta 😀 😀 😀 😎

pepies
17. feb 2009

dnes je nahodou super, uz nefuci vietor a nie je taka zima 🙂

matka26
17. feb 2009

to hej, ale my mame tie sople 😠

adiku
17. feb 2009

baby tu na Ladovni problem so skolkou kapacita triedy je 20 a maju volnych uz len 8 miest tych 12 su deti co uz su tam teda zacali skor a budu zaradene do najmensej triedy a kedze ja som na materskej tak mame minimalnu sancu zevraj budu uprednostnene deti mamiciek co idu alebo uz maju robotu, v marci sa davaju prihlasky potom ich zozbieraju vyhodnotia a do konca aprila daju vediet.... myslim ze oni uz presne vedia koho vezmu 😒 tak neviem

adiku
17. feb 2009

ano vonku je super aj Danielko uz bol na saniach a este asi pojdeme ak nebude fucat zatial je idealne tak krasny zasnezeny dnik

nicolmt
17. feb 2009

a my mame na ladovni len jednu skolku? 😕 som si myslela ze viacej..
a aj matka ide do skolky?

lenkamt
17. feb 2009

čafte 🙂

so škôlkami je to asi všade o hubu 😝

Nicol - je len jedna + súkromná hneď oproti v budove gymnázia za nejakých smiešnych pár tisíc 😀

ja si tykám s riaditeľkou aj s učkami, tak dúfam že nebude problém, už teraz ma zastavujú že kedy už pôjdu do škôlky 😅 no asi nevedia čo ich čaká 😀

matica2
17. feb 2009

no my sme mali v skolke tiež problém hrozilo že mamičky čo sú na mt by brali deti domov o 12stej. lebo chíbala učitelka. ale ja by som v tom prípade dieta do skolky nedala lebo nemôžem dat jedno spat, nehat samé a íst po druhé. ale zabojovali sme aby zobrali este jednu učitelku. háčik bol v tom že my máme skolku pod obcou a chýbali peniaze. tarez dopláca za skolku obec. táto situácia je na dva roky potom je zas málo detí. 😉

bibinka
17. feb 2009

čaute, ja som myslela niečo podobné ako nicolmt s tými škôlkami,ale vidím že sa mýlim. U nás vo Vrútkach sú 4 a nie je problém dieťa umiestniť.Horšie je to ale asi cez letné prázdniny,lebo asi nebudú brať deti,ktorých matky sú ešte na md s druhým dieťaťom.

Ozi, náš Fifko ide konečne do škôlky vo štvrtok. Už som myslela, že sa toho dňa nedožijem 😀 😀

matka26
17. feb 2009

no adka, si ma vobec nepotesila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no uvidim co budem robit potom
a do konca aprila je aj dost dlha doba, co budem zhanat potom???? ☹

matica2
17. feb 2009

bibi a fifo čo na to že ide do skolky

matica2
17. feb 2009

a cez prázdniny máme škôlku zavretú celé dva mesiace 😒 to je problém kde dat deti

lenkamt
17. feb 2009

Mati - prihlášku si môžeš dať do viacerých škôlok, napr. do jahodník - tam majú dve 😅 alebo dúvať, že sa im prihlási 28detí a otvoria aj druhú triedu 😉

zuzu13
17. feb 2009

ahojte
no ako čítam, aj moje dieťa(ako aj ja) sa bude musieť dostať do škôlky "iným spôsobom" 😅
no dúfam, že keď som zamestnaná tak mám akú takú šancu...a ak nie?...no čo...spravíme tretie 😀 😀 😀

zuzu13
17. feb 2009

lenka, verím tomu, že sa im prihlási viac ako 30 detí...veď 2006 a 2007 boli neskutočne silné roky...takže budú musieť niečo poriešiť...hádam nebudem z Ladovne nosiť dieťa do Vrútok 😀

lucxy
17. feb 2009

zuzu tak to je dobre, ze tretie? chcela by si? 🙂

zuzu13
17. feb 2009

xixixi
lucxy nie...tretie už nie....ďakujem...ja to už radšej prenechám mladším... 😉 to som len tak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre