Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
4. máj 2009

no uz je asi hore...takze idem

pekny dnicek

zuzu13
4. máj 2009

halooooooooooooooooooooooo....kde ste?

zuzu13
4. máj 2009

bocmanka, krasne foto 😉

ikulka
4. máj 2009

tu sme 😀

lucxy
4. máj 2009

boc pekne fotos 🙂 sa riadne podobas s maminou 🙂

pepies
4. máj 2009

baby no ja som tie vlasy zbadala az asi o tyzden ..... alebo zeby mi tak sproste rastli ????

do prdele staci vikend na navsteve a maly sa mi tak naucil na ruky, ze som dnes mala co robit .... Uff 😕 vobec nechcel byt sam, reval, krical, vsetko mozne a ked som prisla k nemu, tak usmev od ucha k uchu ......

lucxy
4. máj 2009

no pepies tak ho to rychlo odnauc lebo prides o ruky a aj o nervy 🙂 deti sa vedia nenormalne pretvarovat,,,teda aspon nasa mala slecna

bibinka
4. máj 2009

čaute,

zuzu, ja som bola dnes s Alexíkom celý deň na Ľadovni, ako to, že som ťa tam nikde nevidela? boli sme aj na piesku....no nič to, hádam nabudúce... 😵 Alexíkovi idú snáď všetky štyri "posledné" stoličky naraz či čo, je podráždený, musela som mu dať na noc brufen, chúdiatko, zaspal okamýžite ako náhle mu zabral 😢 😔

....aj mne treba pozotierať podlahy, nechcete mi niektorá prísť? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pepies
4. máj 2009

lucxy no vsak jasne, ze ho musim odnaucit, som bola dnes normalne hotova, nie som zvyknuta, aby nas kludasek cely den hukal ........

matica2
4. máj 2009

tuná pršiiii

lucxy
4. máj 2009

aj tu matica

matica2
4. máj 2009

bibi si my mohla dat do ruky mop ked som bola u teba 😀

bocmanka
4. máj 2009

🙂 no baby, to že sa podobám s maminou ani nehovorte, môj muž má z toho šoky.....

bocmanka
4. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a mám pjekné zistenie, romy sa nebojí psíkov....
hurááááááááááá

lucxy
5. máj 2009

dobre ranko,,,no mame pekne pocasie 😒 riadne fuci

lucxy
5. máj 2009

jupi ze od piatku do pondelka ma byt dobre pocasie a aj vysoke teploty 🙂

pepies
5. máj 2009

ahojte,
pocasie otras, maleho som musela dat do fusaka.
ano, vikend ma byt 21-26 stupnov !!! 😉

matka26
5. máj 2009

ahojte,
ja mam bolavy clenok, tak nemozeme chodit ani von, v nedelu som zle skocila, tak len krivkam a skacem na jednej nohe ☹ ☹ ☹
dnes nam nesla elektrika skoro hodinu, no super 😠 zacina tento den krasne ☹
inak sa mame fajn, dodatocne vsetkym oslavencom vsetko len to naj naj naj 😉 😉 😉
a s tym pocasim ste ma velmi potesili, som hrozne rada, ze bude cez predlzeny vikend krasne 🙂

matica2
5. máj 2009

ahojte 🙂
no mam navarené, napečené a uz len dat sašku spat a mám chvílu pohov 😀
riadna zima von ani som doobeda nebola len sa prejdeme ked pojdem pre adku do školky a zas len zalezieme dnu

bibinka
5. máj 2009

čaute, my dojedáme zo včera rizoto, takže mám kľud, Alexík už chrní-počasie ho zmohlo. Ja sa musím ešte poučkať a psychicky pripraviť na zajtra. Len ste ma nepotešili, že bude pršať 😖 😝

matica- no, mohla som, ale hanbila som sa na teba takto vybafnúť 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
5. máj 2009

hello
matka veru nesla elektina...viem to ...a budem si to dlho pamatat...deti pred vchodom a ja zaseknuta vo vytahu 😠 ...a nikto nedvihal telefon...ani SSE, ani vytahari...ani poruchy....no nadavala som ako pohan... 😅
nakoniec ma vytiahli...no horor...8Okg tela tahat cez skarku vo vytahu.... 😅 😀 😀 😀

bocmanka
5. máj 2009

🙂 zuzu to fakt?...by som sa váľala smiechom keby som to videla...ale nie.... 😝

matica2
5. máj 2009

zuzu no ty si hviezdiš za každých okoloností 😀 😀 😀

zuzu13
5. máj 2009

sa smejte....mne veru nebolo do smiechu...normalne som zacinala mat pocit, ze nemozem dychat....ovievala som sa vodicakom.... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

boc...no viem si ta pradstavit...ako by sa sa gulala dolu schodami od smiechu....

matica...veru....hviezdim ta het... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
5. máj 2009

zuzu- ani nespomínaj, úplne sa viem vžiť do tvojej kože. Ale našťastie boli obidve deti spolu, len si pomysli, keby bola Lucka sama.... uf, hnusný zážitok.... daj si pivčo alebo niečo tvrdšie a ....zabudneeeeš 😉 😀 😅

zuzu13
5. máj 2009

bibi...to by som nesla do takeho rizika...ze Lucka sama....to nie.... 🙂
ale bola sranda....za tu polhodinu ticha, tmy v malom priestore som mala dost casu aj rozmyslat 😀 😀 😀 😀 😀

a idem si dat biele vinko s mineralkou...da si niekto????

saskarisko
5. máj 2009

Ahojte,
Zuzu - teda to je zazitok 😖 . toto sa mi nastastie za tie roky, co som byvala v panelaku nikdy nestalo
Bocmanka - pekne fotecky, a naozaj sa podobas s maminou

My sme mali dnes "uzasny zazitok" vo Vrutkach v predajni rybiek, a asi tam dost dlhu dobu nepachneme. Riskovi prislo nejako nevolno, a troska im to tam ovracal. Chuda, ani nevedel, co sa deje, a nakoniec mu vadili spinave nohavice 😅

Zuzu - ja by som si dala aj bez mineralky, ale nemoznoooo 😢

zuzu13
5. máj 2009

saskarisko, mozno....mozno....za poharik....preco nie....alex bude rada, a mozno sa aj poponahla, za takou dobrotou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saskarisko
5. máj 2009

Zuzu - no, ale ked si dam, tak nemam vodica, lebo moj drahy bude chciet tiez 😀

zuzu13
5. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀
tak to je pruser....
ale ty mas na to narok....ved on bude pit pocas tvojho pobytu v nemocnici...a ty nie....dokonca budes mat aj dietu....nie???pozdrav ho...a nalej mu len mineralku... 😉 😅 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre