Maminy zo Záhorskej Bystrice. Ste tu nejaké?

besova
22. sep 2009

Ahojte maminky.. Som z dúbravky ale muža mám zo Záhorskej.. Keďže sa tam budeme sťahovať.. rada by som zbehla s niekym na ihrisko.. či na prechádzku.. Proste niekoho spoznala.. samota nieje dobráááá... 😉 😉 😉

ludmilka32
6. sep 2013

Ahojte, zajtra na ihrisku bl. sestry Zdenky(farskom pri kostole) je o 16h turešina fest všetci ste vítaní. 🙂 🙂
http://mc-blsestryzdenky.webnode.sk/
Príďte celé rodiny a ak ste šikovné 🙂 koláčik poteší. 😉

luckazlm
31. okt 2013

Darujem mamine zo Zahorskej Bystrice nalepky Billa pravek - c. 8, 51, 53, 89, 91, 105, 106, 147, 205, 206.

kacatko
11. nov 2013

@luckazlm ahoj, som zo Záhorskej, máš ešte tie nálepky Billa Pravek k dispozícií, ak áno tak by sa moji chalani potešili 🙂 Ďakujem Katka

syslica
20. nov 2013

@kacatko @tinushka13 @ellit @zeleny_cajik a ostatné žienky z Bystrice a okolia...
ak vaše deti zbierajú Billa Pravek nálepky... čo by ste povedali, keby sme sa niekde stretli a vymenili?
Napríklad na ihrisku pri úrade alebo na Námestí rodiny... termín navrhnite...
My nemáme ešte dozbierané, zato kopec duplikátov na výmenu. 😵

ellit
20. nov 2013

Tak my sme sa k tomu este nedostali, snad ked tu otvoria Billu, ja sa inak nedostanem 🙂

syslica
5. dec 2013

Ahojte všetci,
kto má chuť a čas, v stupavskom kulturáku bude túto sobotu 9.00-12.00 Burza detských ale aj dospeláckych vecí, hračiek a pod... a rovnako túto sobotu, čiže 7. 12. v približne rovnakom čase bude rovnaká burza aj v Záhorskej, v spoločenskom dome. Oplatí sa prísť aspoň pozrieť, kupujúci majú vstup voľný 😉 .

mimikas
28. máj 2014

Ahojte, najde sa tu niekto kto ma skusenosti so skolkami Littlekittens a Cililing? dakujem

ellit
5. jún 2014

@mimikas ahoj s Cililink priamo skusenosti nemam, ale akurát som sa vcera pytala jednej pani ucitelky, ktoru sme stretli vonku, ci maju este volne miesta a maju 🙂

svetluska03
26. jún 2014

Ahojte, dcera chodi do Cililink uz rok a sme spokojni 🙂

frangipani
21. aug 2014

Ahojte, maminky hladam nejaky kruzok pre 2r dcerku, neotvara sa nieco take teraz niekde? A poradte kde su ihriska? Jedno na namesti ako som pochopila a druhe je kde? Ak by ste sa niektora chceli zoznamit s 2r dietkom budem rada ale hlavne nasa opica bude najradsej ked si najde novu kamosku alebo kamosa 😉

girlspower
20. máj 2020

Ahojte, vie mi niekto prosím napísať , ako je to teraz s materskou a základnou školou v záhorskej? Čítala som nejaké staré fórum hádam z roku 2011, aká tam bola strašná šikana. Chodia niekomu deti do základnej alebo materskej školy? Ste spokojne Ďakujem pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre