Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

jamaat
10. jún 2009

Ahojte.

Pozerala som tie fotky od Gabiky. Koľko vyjde také fotenie? Mne ju vybral jeden známy, čo tiež fotí, vraj má dobré fotky. Chcela som totiž seba dať pekne pofotiť, kým som ešte mladá a štíhla. No ale kým som sa k tomu dokopala, tak mi aj brucho narástlo. 🙂 ....Ale s malou Emčou by som hádam aj šla. Tak prezraďte cenu, prosím.

matuskovamamina
11. jún 2009

ahojte, neviem, ci som to dobre pochopila, ze ste tu co ste rodili vo zvolene...ak ano, mozem sa pridat????

kodada
11. jún 2009

jamaat, mna fotila Gabika na svadbe, mozem ti ju len odporucit 😉

pupi78
11. jún 2009

Môžeš sa k nám pridať, jasné. Vitaj. 🙂 🙂
Aspoň čo ja viem, tak sa platí 1.000,- Sk na 10 záberov 13x18,, + na CD. doobj.fotiek je 20,-Sk/1 ks

lucka0122
11. jún 2009

ahojte babule ako sa mate?my celkom fajn len patko je velky nervak ked daco mu nedam co nemoze zacne zurit a revat....boze dufam ze ho to prejde....a vy ako sa mate?konecne neprsi...zatial aby som to nezakrikla....

matuskovamamina
11. jún 2009

tak teda dakujem pekne...a hned mam na vas aj otazku....tyka sa Dr. Sima...ake s nim mate skusenosti?lebo co som na neho pocula, tak je len a len zle...

pupi78
11. jún 2009

Lucka, tak dúfam, že tohoto sa nedožijem. 😀

lucka0122
11. jún 2009

kamosky mi vraveli ze to vela deti robi to co moj patko...tak aspon to ma ukludnilo.....

pupi78
11. jún 2009

Dr. Šimo je môj gynekológ, a ku mne sa chová normálne, keď mám nejaký gynekol.problém, pomôže. Zatiaľ sa na neho nemôžem sťažovať. 🙂
Hoci niektoré maminy ho nemusia. Ale tie pacientky,čo sú jeho, tak tie sa moc nesťažujú, keď si zaplatia, tak sa chová, ako má 😖

kika22
autor
11. jún 2009

no pupi veru nemeria nas sestricka no odmeram si ho veru doma 🙂
matuskovamamina tak dobre si to poňala....ze sme tu co rodili vo ZV tak vitaj
lucka mne uz teraz maly nervaci ked sa mu nepaci...normalne sa hada... 😀 najradsej s mojou mamou ....

lucka0122
11. jún 2009

kikus tak pekne skoro...hi hi

matuskovamamina
11. jún 2009

pupi, tak potom sme sa mozno u neho aj stretli 🙂 ja k nemu tiez chodim, len z kazdej strany pocuvam nanho zle veci... tak som rada, ze nielen ku mne je normalny... aj ta odrodil?
kika, dakujem krasne za privitanie....

kika22
autor
12. jún 2009

no pupi raz sme ho uz merali 😀 ....ale ked som skoro stale sama tak neviem co skor 😅 ....muzik maka, ze ho vidim tak hodinku denne...no teraz ma konecne vikend volny...pokusala som sa ho teraz odmerat ale metal sa...okolo 72-74 cm mame ...

co sa tyka Dr. Sima suseda k nemu chodi a aj pri nom rodila...a spokojna je....ale uz k porodom asi nechodi....tak som zacula...

kika22
autor
12. jún 2009

matuskovamamina a pri kom si rodila ty?...bola si spoko?

matuskovamamina
12. jún 2009

ja som rodila pri nom, bo tiez k nemu chodim...rano prisiel do sluzby, ja som akurat zacinala rodit, takze on ma odrodil...ze vraj takmer vsetky svoje si odrodi...a s nim aj s celou zv nemocnicou som bola velmi spokojna...laktacnu poradkynu tam maju uzasnu

kika22
autor
12. jún 2009

...tak fajn, ze si bola spokojna 😉 ...zmenilo sa to tam k lepsieme veru...

anickaajanko
12. jún 2009

Ahojte, Aj ja chodim k SImovi, aj pri porode mi bol, len moj bol zdlhavy komplikovany atd... Dnes ideme do toho arboreta a ocino sa nam vrati z tyzdnovky tak sa tesime

matuskovamamina
12. jún 2009

vdakabohu, ja som mala kratky porod... kam sa chystate do arboreta????

jamaat
12. jún 2009

Dík za info. 1000 nie je taká hrúza.

kika22
autor
12. jún 2009

arboretum je tu vo ZV na podborovej....aj som zabudla, že dnes a zajtra je ta výstava ruží....nejak ten čas letí 🙂 ale počko nič moc...

matuskovamamina
12. jún 2009

ved jasne, to ma ani nenapadlo... no dneska asi nie je moc pocasie na vylet....u nas uz aj sprchlo...

kika22
autor
12. jún 2009

aj tu popršalo...teraz slnko nejak chce vyjsť....no ako apríl 🙂 mne malý teraz zaspinkal na takú polhodinku....tak si aspoň zasurfujem na nete 😀 ....ráno písal sem so mnou a teraz buviká, ale spáva veľmi málo...

kika22
autor
12. jún 2009

počuj matuškovamamina kukla som tvoj album a kde máš muža so starkým foto teen tvoj mangel tam vyzerá ako Bruno z TV zo superstar 😀

pupi78
12. jún 2009

matuskovamam, a z kade zo ZV si? ja ťa možno poznám z videnia, ale ak sa Ti dá hoď dáku foto na MK, nech pokukáme. 🙂

matuskovamamina
12. jún 2009

no myslim, ze on ani Bruna nepozna 🙂
pupi, nie som zo zv, ale muzicek je stade a ja som tam uz skoro ako doma...svokrovci byvaju na kolonke, pri zos-ke..a foto nemam, bo ma nikto nechce fotit! ☹

kika22
autor
12. jún 2009

tak to ti svokrovci bývajú skoro kde asi my 🙂

petka_s
12. jún 2009

helou baby,ako sa mate?
ja uz som od stredy Bc 🙂

gabii83
12. jún 2009

no petka si SIKULA GRATULUJEM ze si to zvladla...
a dalo sa to prezit??
velmi ta potrapili?

jankabambulka
12. jún 2009

ahojte
prosím Vás, budem mať promócie v BB a keďe nie som s tade /ale považská Bystrica/ chcela by som Bás poprosiť o radu, kde sa dá ísť na dobrý obed. ke´d som končila na bakalára, tak sme boli kdesi na kolibe ale už ani neiveme kde to tam bolo ani kade sa tam išlo. tak moc vám budem vďačná ak mi niečo dobré odporučíte, no nemusí to byť zrovna Carlton 😀 . ďakujem móóóóccc

jankabambulka
12. jún 2009

v tej reštgaurácii čo sme boli bol v strede obr gril a tam nám grilovali ,bolo to suprové aj obsluha, ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre