Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

zunka
15. máj 2009

Tak aj my sme už tu. Ale viac nestíham teraz písať 😒 - tradične

petullia
15. máj 2009

Ahojte... ta zena mi furt a stale nevolala... teda dufam 😕 ... bo vcera som mala zmeskany hovor z neznameho cisla, som tam volala potom asi 5x a aj dnes a nikto mi nedviha, ta to hadam nebola ona 😅 ale to bola zase isto daka telefonistka otravna, ked nedviha teraz.. nie? ale hned ako sa nieco dozviem vam volam...jo? 😉
Zajtra sa ideme fotit s drobcom, sa tesiim. Matka zajtra ti volam, sa stavim u teba, donesiem ti ten ergo nosic a poskusas 😉 inak som sa teraz prebrala... secko najlepsie k meninkam nedelnym princeznicke! ju vybostekuj bobeka maleho 🙂

cimba
15. máj 2009

no kika neviem aký je rozdiel medzi tými dvoma plavárnami a je mi to aj jedno sliač mám ďaleko a vodičák nemám takže mi zostáva len ZV, a chcela som chodiť teraz pred letom že ked vybehnem na kúpko aby som ju neutopila 😅
no petu dúfam že zdvihne ved ide o prachy 🙂

gabii83
15. máj 2009

jej aj ja chcem malu dat na plavanie, v BB bol Megagym ale zatvorili, a je este v Dixone ale nepocula som dobre veci takze tam neideme....

sSliac sa mi lubi....
ale financne kolko je to a autom - co ja nemam - no neviem nejake info??
anickaajanko super fotockyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baby ake kurzy plavania doma??
moja svagrina chodila , presnejsie ku nim chodila baba, maju aj video ze co vsetko robili s babom, ale mi to asi vynechame a rovno do bazena problem je len ze kam...

kuknem na tu str.
opytam sa mangela, lebo potrebujem sofera...
sice mam vodicak ale nepraktizuujem si ....
chcem chodit ak sa skonci skola na rekondicne cvicenia....

gabii83
15. máj 2009

aby som mohla ist sama ak by nahodou sa uvolnilo auticko lenze je to velke - audi - tak sa bojim je to dlhe... ja radsej nieco male, a okrem toho toto tu sa nevyznam... som zo sSturova, takze preto rekond. cvic. 1 cela hod. stoji od 450 do 500....
🤐 😕

cimba
16. máj 2009

gabi skús ten link čo som písala teraz neviem ani komu 😀 babylook.sk to je plaváreň tu vo ZV tam píšu aj cenu ked príde pani domov.

kika22
autor
16. máj 2009

no ja by som bola za to plavanie rovno do bazena a nie doma vo vani...no ale asi to necham po lete ked maly bude vacsi....zatial ho okupem v malom bazene pri dome u nasich...ale tie fotky nemaju chybu co su robene pod vodou 🙂
a neviem ci sliac ci ZV ale ked nejdem teraz plavat tak mi napisete ake to bolo vo Zv a dam na vase hodnotenia 😉

petulia a kde si sa sla fotit?aj my sa ideme fotit s malinkym v pondelok sa tesim...aj tehulkovske fotky som mala pekne spravene.

gabi co sa tyka rekondicnych jazd sprav si...sesterka nechodila dlho dala si cvicne jazdy a teraz fici na aute ako nic...je to len zvyk aj ja som sa bala na zaciatku tiez a teraz v zime este ako tehotka som odsoferovala otcov VW Transporter a plne nalozeny tehlami 😀

gabii83
16. máj 2009

no kikus ty si ale zena sikula 😉 😉

idem aj ja urcite dneska som soferovala do Malachova no katastrofa, ako sa ja viem stresovat...

ale ani skrabanec ani na aute a zijeme,,,,
len moj Tomas bol nervozny ze co sa stresujem, a tu doprava? kedy? povedz... teraz... a podobne otazky esteze Malachov je len 10 minut od nas inac by to T. nevdrzal so mnou...
co uz ...

bude to aj lepsie...

tak ahojte

idem lebo moja druha polovicka je na rade pri PC tak vas zajtra precitam

lucka0122
16. máj 2009

ahojte....tak gabi sikulka.....babylookmamoja kamoska...suto dobre plavecke jaslickylen na starych horach...mate daktokocik coletto aveo?

martina1305
17. máj 2009

Petullia: diky za pozic nosica. este je princeznicka malicka do neho, nemohla poriadne kukat z neho, bo oci mala akurat v urovni tych trakov 😀 . vcera som ju tam len chvilocku mala. a diky aj za blahozelanie, vyboskavana je mala statocne kazdy den 😉 .

vcera som na vas myslela, ste sa boli fotit....sa teskam na fotecky....musime sa aj my niekedy nahlasit, nech aj my mame peknu pamiatku

peknu slnecnu nedelu vsetkym maminkam a drobcekom 🙂

kika22
autor
17. máj 2009

gabi to ten stres opadne len praxou tak sa nedaj a skusaj aj s Tomasom 😉 a co ste boli na Malachove,lyzovat? 😀

dobre vediet, ze babylook su dobre... 🙂

petullia
17. máj 2009

Ahoj... no fotit sme sa nakoniec neboli, bo som mala teploty, ta som si pekne hajkala v posteli 😖 , ale zajtra sa mame dohodnut na dalsom termine, ta dufam, ze to bude tento tyzden 😝 a uz mi je na potvoru uplne v pohode... teda nie ze by som sa stazovala... ale chapete?! 😀

ttina23
18. máj 2009

my od vcera vieme tapkat,taky je krasny , ako mu to ide 🙂

kika22
autor
18. máj 2009

jeeej ttina to je super 😵

petulia my sa ideme dnes na obed fotit tak som zedavá ako to pôjde a ako malý bude reagovať, pretože keď ho doma fotíme alebo kamerujem hneď prestane všetko robiť a sústredí sa čo to držím v ruke a čo od neho vôbec chcem 🙂

petullia
18. máj 2009

Kika a kam sa idete foti. mi tradicne ku Gabike Halajovej 😵 a s nou sa nebojim, ze by maly nebol poslusny 😝 ona je drzka, myslim, ze ukeca aj pol rocne dieta aby robilo to co ona xce 😀

kika22
autor
18. máj 2009

hej ku Gabi ideme...ja som fotila s nou, tak viem o com hovoris 🙂 no este bez maleho...a vravela mi, ze jednej bábo ochorelo tak odvolali fotenie... to si asi ty 😉

petullia
18. máj 2009

jj, ta ju pozdrav 😉

kika22
autor
18. máj 2009

petka_s maly mi spava nad ranom na brusku ked ma nepokojne spanie tak ho prehodim a potom aj nabok...asi uz od 2,5 mesiaca...ja som sa bala SIDS, no muzik ho raz prehodil a pacilo sa mu tak som to zacala aj ja praktizovat 🙂

kika22
autor
18. máj 2009

oki 😉 pozdravim

martina1305
18. máj 2009

Petull, tak si to este uzite tento tyzden vo "vyhnanstve" a potom sa na vas tesakujeme.... 😀

petullia
18. máj 2009

jj, sme tu ozaj ako vo vyhnanstve.. na konci sveta 😝 😀 ... ale sa tesim aj ja uz na pondelok... inak od pondelka ideme uz plavat, ta sa stretneme asi tam. vo stvrtok mi ma volat ta gazdina mi Cimbuska volala ta ti este cinknem potom... 😵

lubica69
18. máj 2009

Ahoj babky Tak čítam že nová téma Zv BB Ale že len čo rodili v Zv?Ja som v BB ale ak sa nenahneváte... Plavecké jasličky chvália na tých starých horách A čo sa aktivít týka ja chodím s malým na yamahu-prvé krôčiky k hudbe a vrelo odporúčam Je to pre detičky cca od 15.mesiaca My chodíme už rok teda školský rok ale dá sa aj len na pol rok Ak by chcel niekto bližšie info kľudne poskytnem 😉

martina1305
18. máj 2009

Petull: tak to uz pomaly aj tie plavacie plienocky kupit....ako tam maleho zoberies. len na rukach alebo v autosedacke? ked to nase vajicko je take tazke! ja malu prenesiem z auta na miesto cinu 🙂 asi na rukach.

petullia
18. máj 2009

na rukach... by ma o zem hodilo ho trepat aj so sedanou 😖 😀 my sme kupovali v hypke, bo tie co som mala doma boli kus velke 😅 a uz budeme doma, ta podme jednym autom, nie? ci ee? ci uvidime ako sa situace vyvine? 😝 😀 prave som volala zase tej zenuse prihlasit poslednu babuchu a odhlasit jednu, co to predcasne vzdala a vravela, ze mame zacat stvrtok 😠 , ta sa vyznaj! kazda inak povie... nuz ale tak pockqame kedy zavola instruktorka a povie konecny stopercentny verdikt. 🙂 inak to nevidim veru...

martina1305
18. máj 2009

radsej prvykrat pojdeme 2 autami, keby nahodou sa to Vikinke mooooooc nelubilo a by sme museli ist skorej domov. potom sa uz môzeme dohodnut, ze budeme chodievat spolu.
ked bude volat instruktorka, tak sa jej este spytaj, ze keby Viki teraz protestovala a mali by sme uz zaplatene, ze ci sa da teraz prerusit kurz a pokracovat, dajme tomu az po lete, ked uz bude väcsia...dufam, ze som to napisala zrozumitelne a chnapes, co myslim 😀 .

petullia
18. máj 2009

chnapem, chnapem!!! 😀 spytam... ale mozno bude ten prvy kurz iba taky iánformacny, ze sa este nebude plavat... no sak uvidime. zavolam ti piotom, ze co som zistila 😉 ta zatim cus

pupi78
18. máj 2009

Tak sa pridávame aj my ... 🙂

lucka0122
18. máj 2009

ahojte idete na stare hory plavat?aj my by smeisli ale auto mame pokazene tak inokedy.a ako sa mate?

lubica69
18. máj 2009

Ahoj Lucinka Ako sa máte?A s Paťkom chcete chodiť na kurz či len tak plávať?

martina1305
18. máj 2009

ahoj lucka, ideme chodit na kurz plavania do ZV - plavaren 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre