Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

leginca
28. máj 2010

Ahojte, my sme boli aj minulý rok a nám sa páčilo a nášmu 6-ročnému drobcovi sa tiež veľmi páčilo. Vyskúšal úplne všetky atrakcie, a aj počasie našťastie vyšlo. 😉

annie13
28. máj 2010

akcie MDD ZV
zajtra su na kovacovej kone, vozenie na nich aj na ponikoch, stanky, preteky.... o deviatej ide sprievod kovacovou, potom od desiatej
a v nedelu je MDD na ZV zamku od jedenastej bude premavat detsky vlacik asi ten co chodi po BB na pusty hrad a tam je tiez rozpravkovy les
a v BB v Europe je Csanaky a Podhradska
http://zvolenskepodujatia.wordpress.com/2010/05...
http://www.europasc.sk/sk/calendar.php?id=medzi...
http://www.lunterovranc.sk/new/images/stories/d...

leginca
28. máj 2010

K MDD je veľa aj iných akcií v okolí BB.

V sobotu:
Na Španej Doline je akcia s permoníkmi, vo Vydrovom skanzene pri Čiernom Balogu je celodenný program pod názvom Zázračný les.
Akcia je aj na námestí SNP v BB - info na letáku vo fotke.

🙂

leginca
28. máj 2010

A ešte som zabudla, že 5. 6. je na Králikoch rozprávkový les - plagát je na fotke. 🙂

annie13
28. máj 2010

jej leginca dakujem ten rozpravkovy les pojdeme kuk, len netusim ako sa dostanem na tie Kraliky

leginca
28. máj 2010

Na Králiky nie je až taká komplikovaná cesta - treba ísť v BB smerom hore na Nemocnicu F. D. Roosvelta - akurát sa neodbočí k nemocinici ale ide sa rovno - a potom by už mali byť značky. 🙂

annie13
28. máj 2010

😉 dakujem

annie13
5. jún 2010

@leginca dakujem ti este raz velmi pekne bolo super dakujeme

annie13
10. jún 2010

Rozprávkový les
PRINESME DEŤOM ROZPRÁVKU...

Rozprávkový les je tradičná akcia organizovaná pre deti a všetkých ostatných,ktorí ešte nezabudli byť deťmi. Podujatie je usporiadané pri príležitosti medzinárodného dňa detí. Ročník 2010 bude s prestávkami už siedmim pokračovaním tohoto milého projektu. Teší sa na Vás množstvo rozprávkových bytostí s kopou zaujímavých úloh,dúfame ,že ich nesklamete a potešíte ich svojou návštevou
v sobotu 12 juna 2010

bajciatko
11. jún 2010

Uz o par mesiacov sa budem musiet popozerat po nejakej zubnej detskej lekarke.... Viete mi niekto odporucit nejaku naozaj dobru??? Zvolen alebo BB, Zvolen mame blizsie, ale to nie je rozhodujuce 😉 Dakujem

annie13
14. jún 2010

tu je nejaka slaba ucast
baby snad som Vas velmi nenavnadila na tu Kovacovu my sme boli a nikdy viac, absolutne ziadna organizacia, hlavne ze pri vstupe sme dostali razitko od SBSkarov v ciernom ako na diskoteke a potom cez les absolutne neupravena trasa, vsade smeti, flase rozbite, igelity so stacou vodou a deti do toho bezali a samozrejme to chytali, ziadne ulohy pre tie deticky aby sa vsetky zapojili jeden hyperaktivny chlapcek plnil vsetko a ostatne sa nudili revali, my sme este aj vodu zabudli a ani len stanok nam nebol s obcerstvenim, 1 so strojom na drt a to sa mu pokazilo, vyviedli nas v strede lesa a dovi dopo
ziadny darcek ako na Kralikoch ze balicek kde bol dzus sladkosti a spekacka na opekanie nie, reklama poriadna zabava ziadna

teraz 26 juna je v Stozku dufam ze tam bude dobre ak stihneme ist

annie13
14. jún 2010

@bajciatko my mame MUDr. HOŘELICOVÁ na Dukelskych hrdinov ako je Zvolensko a sme spokojni, uz som bola u nej aj s malym a super pristup, ordinuje aj mamina aj dcera a obidve su velmi mile

bajciatko
14. jún 2010

Dakujem Annie 🙂, poznacim si to 😉

dari3
16. sep 2010

ahojte maminy, keďže bývame na západe len 3,5 mesiaca, nemáme tu kamošov na vychádzky a hranie. nájdu sa nejaký kamoši? 🙂 😉

annie13
16. sep 2010

@dari3 vsak my sme tu

dari3
16. sep 2010

jj, o vás viem anulik 🙂 najbližšie dáme stretko. v sobotu. môže byť? 🙂

annie13
19. sep 2010

@dari3 ze moze a bolo 😀

aly
13. okt 2010

dari3 ahoj 🙂

bajciatko
15. okt 2010

ahoj 🙂
je niekde vo Zvolene nejake detske centrum? Niekde kde sa da s detickami ist zahrat a je tam cisto, popripade sa tam robia aj nejake aktivity? Kam chodite s detickami najcastejsie okrem detskych ihrisk? dakujem

annie13
15. okt 2010

@bajciatko
materske centrum Rodinka na Zapade z boku kostola ako sa ide do kvetinarstva
do BB do Europy tam je pekny detsky kutik

bajciatko
15. okt 2010

@annie13 dakujem Annie

annie13
15. okt 2010

@bajciatko este som zabudla
utorok a stvrtok od 09,00 do 12tej

bajciatko
15. okt 2010

@annie13 to je vtedy otvorene pre verejnost alebo sa tam aj nieco deje, nejake aktivity? ta ich web stranka nie je velmi aktualizovana 🙂

annie13
15. okt 2010

@bajciatko teraz len otvorili
ja som bola teraz v utorok
bolo tam asi 10 deticiek, su tam hracky, motorky, kociky
pravdupovediac som od toho cakala viac ale ked prsi alebo je velka zima aspon sa maly pohra s inymi detickami

kukala som aj ja tu ich stranku tak mozno ked maju nejaku tu akciu ako mikulas a tak alebo to cvicenie tak ano, ale to momentalne nieje
len ta herna v tom case ako som ti napisala
treba si zobrat prezuvky pre malu aj pre teba, pre maminky maju ale obmedzeny pocet

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
1. máj 2011

@leginca prosim ta nevies ci bude ten rozpravkovy les na kralikoch aj tohto roku velmi sa nam tam vlani pacilo

leginca
1. máj 2011

@annie13 - neviem, zatiaľ som o tom nič nenašla

annie13
1. máj 2011

@leginca http://www.sosbb.sk/obce.htm
ja som nasla len tu ze 4 juna ak by si nahodou potom mala link na ten letacik tak hod sem dakujem ti

babyanglictina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitulka79
23. máj 2011

@bajciatko 🙂 aj sekierska dolina tam je nejake sportcentrum EKOMA ...je tam velmi pekne da sa tam byt cely den aj s detickami 🙂
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre