Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

renkakl
28. jún 2012

@monikkak ja chodim do kadernictva Luxer v Aurise v Rudlovej.Striha tam kamoska, podla mna je super a ceny su tiez v pohode. Treba len skusit 🙂

lucinka1104
6. júl 2012

Baby nepoznáte niekoho kto by mi dnes večer od 22,00 do 2,30 prišiel ku nam domov postražiť deti? Ponukam za opatrenie 13 eur deti budu späť môže pozerať Tv......

lucinka1104
8. júl 2012

poradíte mi nejaký vylet na dnešne poobedie pre deti ?Nikam s nimi chceme isť autom,vlakom....pešo a nevieme kam nedalo sa nam celý den lebo teraz príde navšteva ale okolo 13-tej by sme chceli vyraziť?????Viete kam?

simca06022011
28. apr 2013

Maminy nebol v tychto dnoch niekto vybavovat pasy v BB? AKo to tam vyzera?? Chcela by som to stihnut rano pred pracou s malou a vybavit jej pas, ale neviem ci to stihame za tu cca max hodinu :(

mimave
16. jún 2013

kocky ste tu aj niekto zo senohradu? alebo okolia?

tinacarina
3. sep 2013

@simca06022011 ahoj mi sme to riesili cca pred mesiacom,slo to celkom rychlo zhruba hodka.Pas bol hotovy do 4 dni,stalo nas to 8 eur.

simca06022011
4. sep 2013

@tinacarina super ja sa uz tiez chystam, teraz uz je jesen, naval tam urcite nebude a znama mi hovorila ze deti ak je vela ludi beru skor 🙂

martina1305
4. sep 2013

@simca06022011 my sme boli vybavovat pas v maji pred 2 rokmi vo ZV a veru nas vôbec nikto nevzal skôr. odstali sme si tam pekne dlhu radu, ako aj dospelaci

simca06022011
4. sep 2013

@martina1305 my v BB a pokial viem, male deti nenecahvaju cakakt v sorach 🙂 ale to mohla byt nahoda, ja spolieham teraz na to, ze kedze jeseptember nebude tam velky natresk

rencika8
17. sep 2013

Nejaká budúca mamina z BB na pokec?

misapeca
10. okt 2013

v Holidayparku Kovacova sa otvaraju nove plavecke jaslicky HUSATKA.

dulkagabulka
10. okt 2013

Pozyvam Vas na premietanie filmu "Sloboda pre Porod", ktore budem uvadzat a naslednu besedu s porodnou asistentkou p. Furmanovou v Banskej Bystrici. P. Furmanovu osobne poznam a besedu s nou velmi velmi odporucam vsetkym, ktori sa zaujimaju o prirodzeny porod. Ci uz prvorodickam, alebo viacrodickam. Titulky pre film sme prekladali my - Zenske Kruhy🙂
http://www.zenskekruhy.sk/akcie/pozyvame-vas/it...

mon1605
16. máj 2018

Ahojte maminky zo Zvolena. Vidím, že táto téma je už dlhšie neaktívna, snáď sa mi podarí ju "oživiť". Chcela by som sa spýtať, či ste niekto vo Zvolene riešili materskú pre manžela s tým, že by ostal v práci a žena by bola RD (bez rodičovského príspevku) . Rada by som vedela, aký postup ste zvolili a či vám pri vybavovaní úradníčky zo SP a ÚPSVaR Zvolen strpčili život alebo to prebehlo ľahko. Ďakujem!

lucinka1104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre