Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

martanka11
25. máj 2011

@annie13 @leginca @bajciatko a ine maminy vznikla stranka na Facebooku Kam s detmi v Banskej Bystrici https://www.facebook.com/pages/Kam-s-deťmi-v-Ba... Uz su tam nahodene nove akcie na MDD. Ak o niecom novom viete pridajte tam

annie13
25. máj 2011

@martanka11 a moze tam ist aj zvolen??

martanka11
25. máj 2011

@annie13 jasne, vsetko kam sa da ist s detmi v BB kraji a okoli

annie13
25. máj 2011

@martanka11 😉 co som vedela som dala

martanka11
25. máj 2011

@annie13 sikulka.🙂 Snad aj niekto iny sa podeli o info...

annie13
25. máj 2011

@martanka11 😅 neviem ci este v zv nieco je v tomto obdobi

ale potesila ma ta stranka

chrumko
8. jún 2011

Ahojte maminky chcela by som sa vás opýtať chcela by som ísť rodiť do ZV ale vraj je tam problém sa objednať do poradne pred pôrodom viete mi niekto k tomu niečo napísať?

vlasatica20
8. jún 2011

ahoj chrumko,
nemusis sa objednavat do poradne az do pôrodu chodis k svojmu dr.gynek. a do pôrodnice prides
uz len rodit.
Môzes ist do nemocnice na cvicenie tam sa treba objednat na stranke nemocnice najdes cislo 🙂 ,teraz
ho neviem ak nebudes mat najdem ti ho.Tam ti ukazu salu a povedia,co a ako 🙂 Drzim palce 🙂 🙂 🙂

pele
16. jún 2011

Ahojte dievcata, prepacte, ze trosku od veci sa pytam, neviete mi nahodou poradit, kde v BB (alebo ZV) maju bio zeleninu v obchodoch? Vdaka.

evinkal
21. jún 2011

@pele boli sme v sobotu vo zvolene a tam na námestí som videla nejaké biopotraviny,možno aj zeleninu tam budú mať

lindulak
30. jún 2011

ak myslíte biosen, tak tam zeleninu nemajú. ale možno poradia. majú aj web stránku. inak v marketoch dostať dačo - tesco, billa.

janulkan
20. júl 2011

Ahojte, potrebovala by som poradit kde v ZV je nejaky obchod s detskym tovarom, hlavne teda kociky? 🙂

kyska
20. júl 2011

@janulkan
kociky maju na malej stanici - v hrackarstve tam je aj dojcensky tovar;
potom viem este o tehupredajni + dojcensky tovar na namesti - vedla bageterie Copaline - http://www.svetmamiciek.sk/
dojcensky tovar
* je vo vnutornej pasazi medzi bageterkou a priorom tusim sa prechadza k trznici trosku zastrcene ale dobry vyber
* kuko na trznici naspodku - oproti sudu
* v dome sluzieb - zboku ako je orava predajna
a inac ma kamenne obchody nenapadaju 😝

annie13
20. júl 2011

@janulkan na malej stanici je Bambino tusim tak sa to vola
potom je od priora dole pod branou kde su odsuvacie dvere na poschodi
a este pri katolickom kostole tiez pod branou

janulkan
20. júl 2011

@kyska @annie13 dakujem Vam, urcite sa tam pojdem popozerat 😉

kajark
7. aug 2011

ahojte maminy z BB, nechdite niekto k logopedovi? mozete mi niekoho odporucit, s kym mate dobre skusenosti? Dakujem velmi pekne

maca793
17. aug 2011

@kajark
dobrá je na kyjevskom ja tam chodím s malou a sedenia robí formou hry, takže dieťa sa nebojí a rýchlo si zvykne malá sa tam vždy teší chodíme tam každé 2-3 týždne a zakaždým je to iné.

kajark
18. aug 2011

@maca793 dakujem za radu 🙂 tiez mi odporucili na kyjevskom.. aj sme tam boli, a naozaj je velmi mila, bola som sama prekvapena pristupom a miskovi sa tam velmi pacilo.. nechcel ani odist.. takze tiez ju odporucam 🙂

lucia1205
6. sep 2011

ahoj dievčatá.... možem sa opýtať kde chodievate s vašimi detičkami vo Zvolene? Nieje tu nejaké detské centrum?

michalag
10. sep 2011

Ahojte, chcela by som sa spytat kde sa daju okrem www.Babysvet.sk kupit autosedacky a ci tam najde niekde predajna ktora ponuka znacku Britax Evolva, Cybex popripade Maxi cosi. Vopred Ďakujem 🙂

michalag
12. sep 2011

nikto mi nevie povedat?

mona270
19. sep 2011

ahojte, chcela by som spýtať, či sa dajú niekde vo Zvolene kúpiť topánočky Primigi? Prípadne mi môžte odporučiť nejaký obchod, kde majú väčší výber topánočiek pre detičky?? ďakujem

annie13
20. sep 2011

@mona270 nepoznam primigi ale dobry vyber topanociek maju v Krivani
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=40346
certifikovana obuv "zdrave chodidlo"

macrela
26. sep 2011

Mile mamicky - nielen bystricanky! 🙂
Ak hladate program - aj pre vase ratolesti, v dnoch 8.- 9.10.2011 - odporucam vam navstivit zaujimavu akciu - Medzinarodnu vystavu maciek, ktora sa uskutocni v sportovej hale Dukla (10-18hod) v Banskej Bystrici .... 🙂
Niekolko slov o tejto akcii si mozete precitat aj tu:

http://www.bystrica24.sk/clanky?extend.112734_V...

🙂

suzann
28. sep 2011

@michalag Ahoj ja som kupovala sedačku Cybex cez českú stránku www.malvik.cz. Vyšla lacnejšie aj s poštovným ako zo slovenského e-shopu. A maximálna spokojnosť

michalag
28. sep 2011

@suzann uz sme kupili Romer-ky v BB, ale aj tak dakujem 🙂

bajciatko
9. okt 2011

@michalag my mame cybex a viem, ze v babysvete ju nemali a vlastne nikde okrem BA ju nemali, takze som si nasla maminku v BB, ktora ju mala doma, bola ochotna nam ju ukazat a na zaklde toho sme objednali cez internet... Ostatne znacky neviem, my sme chceli konkretne len tutu cybex

bajciatko
9. okt 2011

@michalag aha, tak vidim, ze som odpovedala neskro, mrzi ma ☹

bajciatko
9. okt 2011

@annie13 ahoj, nemas prosim ta nejako novsie informacie z toho MC Rodinka? Zhanam sa po niecom, kde by sa vo ZV dali robit aktivity s detickami, ale teda narozdiel od BB, tak v ZV akoby ani deticky neboli, ziadna cinnost pre ne, ziadne kruzky, alebo len neviem hladat a mozno mi tu z vas niekto vie poradit 🙂

annie13
9. okt 2011

@bajciatko moja aj ja zhanam a nic idem teraz zacat chodit do DT tu na zapade je v tom MC ticho takze asi nic a je tam velka zima takze v tomto obdobi uz vobec nie
skus este na sekieri tu yamahu ja som tam bola s Viky ale nas to neoslovilo je to hudobny kruzok trosku bude v kolektive
a v DT
http://www.cvctrend.sk/new/index.php?page=71
vesele zabky ja idem dochadzat tam svagrina byva na Viglasi tak cestou budem bravat ju v stredu ideme prvy krat
tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre