Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

martina1305
27. máj 2009

Peti servustok 🙂 , diky za cislo, prislo mi to o.k. Poslala som jej smsku, chcem tu prvu lekciu zaplatit.

My sme dnes boli len od 16.-17. vonku, aj som isla okolo vas, ze ci sa nestretneme. Dokedy tu mas svokrovcov?

petullia
27. máj 2009

Na 3 tyzdne.. maminka uz isla domkov? mozme ist von v paitok doobeda do arboreta, ked sa ti bude xciet, bo sme neboli na pokeci ani nepamatam 😨 ak bude pekne samoska... abo zatra poobede kdesi? ci? ... 😕

lucinka1104
28. máj 2009

anicka neviem ti poradiť ktoré je lepšie lenviem, že naš odrážadlo vlôbec nechce

pupi78
28. máj 2009

Baby, mám otázočku na tie,čo bývajú na Podborke, kedy je Arborétum otvorené a kedy býva deň ruží? 🙂

kika22
autor
28. máj 2009

anickajanko mne sa zda lepsie to odrazadlo macko pu, ale lepsie je to v skutocnosti vidiet popripade rovno v predajni drobca ne to posadit a co mu bude viacej vyhovovat to si nechat 🙂

no pocasie sa nam ide fakt pokazit...inak keby neprsalo tak je aj dobre, ze nie su uz take horucavy...maly mi ani dobre nechcel spat ci cez den ci v noci....

a arboretum nieje stale otvorene, ked sa tam chodia baby prechadzat 😕 ?viem, ze dakedy bol pre verejnost nejaky den len urceny no ktovie ako to teraz je...

lucinka1104
28. máj 2009

anicka pozri ked tak to čo mame my v albume je tiež z dráčika stojí len 1000,-SK a ak by sa na nom malý nechcel voziť ako ten náš tak ho môže bud tlačiť,alebo sa hrať s týmiveľa veľa ggombíčkami čo tam sú, terubi to, ide tam rádio,plyn, brzda, semafŕ proste je užasné

martina1305
28. máj 2009

Petull, dam ti vediet, ked pôjdeme von. Ako ste dnes zvladli bazen?

Arboretum je otvorene v pracovnych dnoch od 7.00 do 15.00, vstupne je 2 eur. My sme si s Petkou kupili permanentnky na celu sezonu za 10 eur a mozeme tam chodit aj kazdy den. Je tam krasne, vela tam chodievaju maminky aj s väcsimi detickami na prechadzky. Davno som tam uz ale nebola, tak neviem, kedy je vystava ruzi. Ked zistim, dam vediet.

kika22
autor
28. máj 2009

lucinka ja som nazrela tiež do albumu...malý je zlatý, ale chudáčik ako si na začiatku vytrpel ale je to bojovník 🙂 oneskorene mu k rôčiku prajeme s Matejkom všetko len to najlepšie 😵

lucinka1104
28. máj 2009

kika dakujeme pekne 😵 ano bolo to strašne 😔

pupi78
28. máj 2009

Mati, dík, potom hoď link, lebo by som to chcela ísť kuknúť, vraj je tam vtedy krásne, keď je to zakvitnuté ružami. 🙂
Kika, ty si zo ZV? a z kade, ak chceš napíš IP. 😉

lucka0122
28. máj 2009

baby v metre som kupila malemu velky bazen s palmou aj smykackou len za 900sk ....doma som si vsimla ze firma intex

pupi78
28. máj 2009

Lucka, tak ho hoď radšej vymeniť, kvôli tým zvýš.phtalátom, aby to malý nedýchal. ☹

pupi78
28. máj 2009

http://www.tuzvo.sk/sk/organizacna_struktura/da...
už som to našla: na deň ruží určite ideme, ak nebude dažďová pohroma 😀

martina1305
28. máj 2009

Mati, tak si ma predbehla 😀 . Ja som dnes bola v Arborete a tam som si zobrala letacik. Ruze sa daju pozerat v termine 8. - 12. juna (pondelok - piatok) od 07.00 do 16.00 a potom 13. - 14. juna (sobota - nedela) od 09.00 do 18.00 hod. Uz dnes to tam bolo krasne rozkvitnute a ta vôna ruziiiiiiiiiiii 😵

petullia
28. máj 2009

Mati ma namotavas na tie kvety, och! zeby som zajtra svokrika nepustila s drobcom a pekne si vystupkala sama hore??? 😀
Som doviala dom s drobcom a takyyy bol hladnyyy.. to uz ani nepamätam kedy bol hladny naposledy... a dnes take slziska kym sme domkov dobehli... esteze som mala kasicku uz nachystanu 😵

anickaajanko
28. máj 2009

Wow, to sa urcite aj my pojdeme pozriet, skoda ze som nestihla tie rododendrony, bola by som si aj kupila, ale to ma ani nenapadlo, arboretum, a to som o tom pisala diplomovku 😀

cimba
29. máj 2009

ahojte babiny,
tak ako? Maťka prečo už nechodíš na plávanie? To je ale počasie.. 😒 Som skoro zamrzla doobeda

martina1305
29. máj 2009

ahojte, pridali sme nove fotky do albumu. Peti, ty kedy budes mat hotove tie profi fotky? teskam sa na ne.

na plavanie budeme chodit az od septembra, este sa mi zdala Vikinka moc malicka na to.

petullia
29. máj 2009

cao... neviem. gabike som povedala, ze nas to moc nesuri, ta hadam do roka 😀 ... ale nie. neviem, este mi nevolala.

pupi78
29. máj 2009

Mati, zlaté fotky. Malinká je nádherná,,, hlavne tá sa mi ľúbi, v tej postielke a celkom posledná. Žeby bola po maminke? 😀
Peti, aj ty hoď potom tie fotočky, my sa tiež chystáme ku Gabike - tak okolo júla. Nevieš, má to tam teraz plné?

martina1305
29. máj 2009

🙂 noooooooo cela maminka je to 😀

petullia
29. máj 2009

ano, teraz ma svadobnu sezonu, ta sama svadba, svadba a svadba... ale snad ta niekde vtesna, ale objednaj sa uz teraz ked xces jul 😉 😀

bajana
29. máj 2009

Ahojte dievcata,

trosku vam sem skocim...poznate niektora pana Holika z Ocovej - starejsieho? Kamaratke mesiac pred svadbou odriekol pol roka zajednany starejsi...a odporucil tohot pana. Vek, aky je , aky ma pristup, poziadavky, cokolvek....resp. mozte odporucit niekoho z okolia Detvy?

Dakujem krasne za akukolvek info

kika22
autor
29. máj 2009

No my sme boli tiez na foteni u Gabiky...no nam to tiez nejak neponahla tak este nemame foto, snad do roka budu ako pise petulia 😀 ...ako vam prebehlo fotenie? maly julko sa ako drzal?

Matka mala je fakt zlata 😉 inac ja som sem pisala, ze sa mi vidi aj moj Matejko maly este na plavanie...
Baby co myslite kedy je najvhodnejsi vek dietatka dat ho plavat?

bajana veru neporadim ti...toho čo ja poznam ten ma na polroka zajednané vikendy 😒

petullia
29. máj 2009

no fotenie prebehlo fantasticne, v dobrej naladicke, len Dudi namiesto toho aby sa smejkoval ako sa on zvykne kukal ako taky puk vsade naokolo na tie svetla, ale neplackal... taky flegmos bol 🙂 ale inak robil vsetko tak ako mal. ked mal kukat doprava ta kukal a ked dolava ta dolava, ked na brusku ta sa drzal na brusku a tak... spolupracoval 😵
co sa tyka plavania, ja som xcela s Dudim zacat co najskor, ale asi som teraz aj rada, ze som taky lekvar a rozkyvat sa mi tolko trva 😅

kika22
autor
29. máj 2009

jaaj petka to sme mali aj my na foteni, ze ziaden usmev, ale vycudovana tvar co to tu so mnou stvaraju 😕 títo dospeláci 🙂

lucka0122
30. máj 2009

no dnes kvoli pocasiu rozpravkovy les nebol..tak zajtra aspon europa..a vy ako..

kika22
autor
31. máj 2009

no to počko je dnes fakt o ničom 😒

ttina23
31. máj 2009

Pozývame Vas na prechod Rozprávkovým lesom,dna 6.6.2009 ,ktorý sa uskutoční od 8:00hod. pred Mš v Kremničke.Po prechode lesom Vas a vaše detičky čaka občerstvenie,detska Disco a mnoho zabavy.Tešíme sa na Vašu návštevu.Stupné je 1,50€

ttina23
31. máj 2009

toto som nasla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre