Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

cimba
31. máj 2009

ahojte babiny, je dnes ten MDD na zámku ked je takéto počasie?

anickaajanko
31. máj 2009

Tina aj ja som to nasla, tiez tam uvazujem ist, len neviem ci v BB tu skolku najdem, to stupne 😀 je tam najlepsie, v sobotu sme boli na tych konoch, Brankovi sa to velmi pacilo,tak sa tesil, vyskal, tlieskal, kupili sme aj plysoveho konika, ktory cvala, erdzi tak s nim aj zaspinkal tak sa mu pacil. Dnes sme boli len v tej Europe, boli sme vybrati aj na zamok ale taky lial ze sme sli rovno do BB. Ale aj to bolo o nicom pretoze tam bolo snad milion deti, strasne revala hudba to este nieje pre tak male deti ako Branko. Tak sme pokukali obchody, dostali balon, cokoladu a sli domov. 😉

luciabah
31. máj 2009

ahojte maminky

obcas vas citam, teda najprv na porodnica zvolen, lebo aj ja som tam rodila a teraz tu. anickaajanko... skolka v kremnicke nie je priamo v bb. ak pojdes po starej ceste zo zvolena do bb, tak pred prvym mostom v bb / je tam predajna aut, neviem aka znacka ale aj citroen /odbocis doprava prejdes po moste a hore kopcom, tam na krizovatke dolava a si v kremnicke. tam po zakrute po lavej strane bude parkovisko, zaparkujes a cez cestu na druhej strane uvidis skolku.

takze dufam ze som pomohla ak sa tam vyberiete

anickaajanko
31. máj 2009

Lucka tak uz viem to ako ked idem od Europy popri McDonalde tam popod panelaky od bowlingu ale neodbocim na konci k Tescu ale pojdem rovno na Rakytovec ze?
super vdaka
iste pojdeme kuk. len neviem ci je to aj pre take male ako moj, a nerozumiem tomu ze disco po prejdeni lesa takze to ked vsetci prejdu ci ako, lebo niekto tam pride o 9 niekto o tretej
do kolkej to vlastne bude?

rumka
1. jún 2009

Ahojte aj my sme boli v europe ale nič moc 😒
ttina ale ten rozprávkový sa mi pozdáva 😲 možno pôjdeme

lucka0122
1. jún 2009

ahojte rumka len teraz som si kuklaa vase fotkz ze si bola blondina....hnede ti viac pristanu....a lucka bola krasna aj malicka

martina1305
2. jún 2009

ahojte baby. ako mate? ja som momentalne smutna. reku sa idem potesit fotkami babätiek a rovno mi padol zrak na fotoalbum, kde je nafotene mrtve babo v truhlicke ☹ . no nevie, ci je vhodne davat sem taketo fotky

pupi78
2. jún 2009

Mati, takéto fotočky by tu nemali, čo robiť. Určite by som sa tu tým neprezentovala ☹ 😠

cimba
2. jún 2009

jooooj to čo za morbidity sem niekto dáva 😠 to by sa ani nemalo dávať treba upozorniť administrátora. Nech si tá pani dáva fotky do albumu dom a nie na stránku. Tak toto sa mi teda nepáči. 😠

kika22
autor
2. jún 2009

fuuu...nepríjemné také fotky 😒 fakt také sem radšej nedávať....

martina1305
2. jún 2009

radsej zmenme temu 😉 . co maju nove vase pokladiky? my sme dali v sobotu nove nausnicky, lebo tie pôvodne nam uz boli malicke na usku. a dnes sme boli teraz podvecer na prechadzku vo vajicku, lebo vo vanicke sa Vikinke moc nelubi, kedze nevidi a v sportaku je este taka stratena. 😎

petullia
2. jún 2009

Mati ja som si tiez kukala albumiky a skoro som odpadla, ked som toto videla... tak toto fakt ta maminka nemusela!!!!!!
stratena-nestratena hlane ze vidi, nie? 😝 😀 ja mam posledne dva dni nakupnu horucku, bo som zistila ze na sobotnu svadbu nemam saty a tym padom nic, ta nakupujem vo velkom. ale uz mam secko, len boty neviem zohnat 😅 ale do soboty... 😝

martina1305
3. jún 2009

dobre ranko maminky 🙂 .

my mame tiez buduci piatok oslavu (moje a muzove narodky) a tiez si nemam co obliest. Peti kde si zohnala nakoniec saty? a komu idete na svadbu?

ozaj baby, idete tento rok s drobcami niekde na dovcu k moru? my by sme chceli ist do chorvatska ale nejako mam obavy z tej cesty a celkovo, ze ci to bude o.k.

pupi78
3. jún 2009

Ahojky babule 😵
No my ideme tento rok ku svokrovcom, majú veľký dom, záhradu, bazén, Maťko tam má pieskovisko a domček na hranie, takže dovča ako sa patrí 😀
Mati, my by sme chceli ísť až bud.rok k moru asi do Bulharska alebo Grécko. 🙂
Ale je to na Vás,či pôjdete, niektoré babiny chodia aj takto skôr s detičkami, horšie je to s cestou, a podľa toho, či idete autom alebo letecky. 😵 😅

petullia
3. jún 2009

Mati mne pediater vravel, ze taketo male babatka cestu znasaju dobre, ze sa nemusim bat, lebo odpadaju psychicke trable... len zabezpecit vsetky zakladne bio potreby a je to v suchu, take ako ze by bolo zle babu nehrozi... vraj... bo ja som sa pytala na to lietadlo koli UK... ale mam zname co boli s takymi babencami pri mori ta si myslim, ze v pohodke 😉
Ideme krstnemu ... mojmu Miselkovi lubeznemu 😝 😀 ... kupila som v Europe, ale je to ozaj len take krajne riesenie, vedela by som si aj lepsie predstavit a neviem si zohnat topanky 😒 nestastna som uz... ale v piatok manikura, pedikura, kozmetika, solarko 😵 jaaaj, tesim tesim 😎 a sobota kadernicka a dufam, ze aj kozmeticka... ked sme pri nej, idem jej zavolat 😀... ta pekny dnik babulky 😉

majky22ju
3. jún 2009

ahojte, nemate niekto zaujem o Nutrilon z Polska? som z BB tak odber nie je problem 😉 cena je 11 eur.ahoj

anickaajanko
3. jún 2009

ahojte babenky, mozete poradit?
Kde v ZV ste kupovali prve topanocky take tie zdravotne, protetika alebo tak. Bola som tam za murami a maju len o 20 hore a najblizsi tovar maju o 3 mesiace, a objednat vraj nevedia. Dakujem za radu.

luciabah
3. jún 2009

anicka... zdravotnicke topanky maju v roosveltke, je tam predajna protetiky... ke dpojdes zo zastavky trolejbusov dole schodmi, po lavej strane je vysoka administrativna budova, v nej maju predajnu. a lekaren v tescu. ine nepoznam

kika22
autor
4. jún 2009

peti tak nech ti svadba vyjde a zabavite sa..ide asi aj maly....ci uz ty nekojis?

matka ja by som s malym hned isla k moru...chceli sme ist do chorvatska...no nevyjde nam to tento rok ☹ ...tak sme si povedali,ze na rok si doprajeme trochu luxusu a poletime na malorcu...jupíííí uz teraz sa tesim 😵
...takze tento rok ideme dovolenkovat ako pupi na chalupe u rodicov....ale je to odpocinok a bozsky klud 🙂

pupi78
4. jún 2009

Kika, však aj to je dovolenka s luxusom, nemusíš variť, prať, žehliť, aj s malým sa Ti vyhrajú, no komu bude lepšie ako nám 😀 😀

kika22
autor
4. jún 2009

...ozaj máme už fotky...sú síce ešte v surovom stave...ale malý je zlatý nejaké som pridala do albumu...nakuknite 😉

pupi78
4. jún 2009

Jééj, zlatí ste. 😵

martina1305
4. jún 2009

kika nadherne fotecky...musime sa uz aj my objednat. len este chvilku pockam, lebo malinkej dost vypadali vlasky a teraz rastu nove, tak ked dorastu....jaaaaaaaaaaaaj mallorka moja milovana, hned by som isla s vami 😵

anicka - ortopedicke topanky maju este vo vydajni zelena hviezda na v.p.totha. oni predavaju sante, ja mam od nich tiez slapky, co nosim doma. len neviem, od akej velkosti mavaju.

anickaajanko
4. jún 2009

kika to fotila Gabika su skvele

kika22
autor
4. jún 2009

ďakujeme za chválu 😉 pretlmočím malému 😀 ...hej fotila to Gabika...
pupi presne tak...ale tú Mallorcu si nenechám aj tak ujsť 😉
idem žehliť 😒 akurát mi malý zaspinkal na takú 30 minutovku....

petullia
4. jún 2009

Kikaaaaa!!!! tieto fotky sa nesmuuuu publikovat!!!! Gabika by ta teda nepochvalila za taku antireklamu!!! ked tie foto este nie su upravene!!! 😖
No este boty a mozme ist 🙂 , hej aj malinky pojde, ale len na chvilu, potom pojde k svekruske.

petullia
4. jún 2009

Inak je malinky zlatuky 😉 , len ich sem radsej pridaj az upravene 😅

pupi78
4. jún 2009

Keď sme už pri tom fotení, Gabika nás objednala na ten júl 3tieho, tak sa teškám.Len dúfam,že dačo vykúzli aj z toho nášho drobca. Lebo keď nemá svoj deň, je upišťaný. 😠

martina1305
4. jún 2009

a ako este budu tie fotky upravene? ved mne sa lubia uz teraz 🙂

petullia
4. jún 2009

Mati... este vyretusuje malinke nedostatky a tak vselijak sa s nimi pohra, vytiahne farbu, alebo ju da do sepie, cierno bielo a tak vselijak... 🙂 ako si bude Kika priat 😝 len ona dava uz na CD fotky domov, aby si si v klude vybrala doma a vzdy upozornujeme aby sa tieto surove zabery nikde nepublikovali, lebo je to pre nu ako proficku antireklama, vies... ta by bola asi kus nervna, keby toto videla. 😅 predtym si si vyberala len u nej v atelieri a na cd-ku ti dala len upravene, ale xce vyjst v ustrety zakaznikovi, ta ti da aj tieto a nie je pekne ked sa to potom takto zneuziva... ja by som tiez najradsej vycapala tie neupravene fotky sem, lebo porobila super zabery, ale viem ze sa na to hneva, ta este pockam na tie "dokonale" 😀 😀 😀
Pupi sak aj take uplakane mozu byt pekne, len kolko vydrzite terorizovat Matka 😝 😀 ... aaale neboj, sak ho namotate na nejake hrajky a bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre