Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

katrin31
27. jan 2012

@kiaora aj ja byvam v radvani..ake stare mas babo?

kiaora
28. jan 2012

@katrin31 13 mesiacov a ty?

janulkan
28. jan 2012

@len_henus no ja som mala termin 30.10. az, ale vypytal sa trosku skor 🙂 inak vacsinou to byva naopak, ze sa ludia stashuju do BA a nie do BB 😀 aj my sme sice prisli z BA do BB, sme tam studovali na VS 😝

len_henus
28. jan 2012

@janulkan to každý mi hovorí, keď poviem, že odkiaľ som sa prisťahovala :D ako trávite víkend ? 🙂 my sme akurát prišli z nákupu z Tesca a teraz má čaká varenie, prádlo vyvešať ... atď atď 😀

janulkan
28. jan 2012

@len_henus mne bola mama kocikovat a my sme zatial vysavali a varili, poprala a pozehlila som uz rano 😀 v tescu sme boli vcera na nakup 🙂 a teraz idem este triedit vecicky, kedze moje dieta rastie neuveritelne rychlo a kazdy vyrobca ma svoje cislovanie 😝

len_henus
28. jan 2012

@janulkan koľko meriate ? my sme boli naposledy meraní 9.1 a to mal 61 cm ... v utorok máme kontrolu a aj očkovanie 😒 no som zvedavá ako to malý zvládne :D 🙂 vy ste už boli na očkovaní ?

janulkan
28. jan 2012

@len_henus my mame kontrolu pondelok a aj ockovanie 😀 uz si mm vybavil na utorok volno, keby nahodou 🙂 ked som maleho merala doma mal pred tyzdnom 65cm a vahu ma okolo 5,5kg.. ale napr niektore dupacky 68 uz neoblecie a body 68 su nam tak akurat, este tyzden a prejdeme asi na 74...inak kam chodis k doktorovi?

len_henus
28. jan 2012

@janulkan tak daj potom info v pondelok,že ako ste dopadli 😉 heh, no tak pekne rastiete... inak neviem ako je to s tým číslovaním,ale každý ho ma fakt asi iné... lebo minule som objednala overal, 62 a je mu taký veľký a čo má body,tak 62 sú mu akurát... Doktorku máme Stellu Herkovú, ordináciu má pri Slovenke. A vy kam chodíte ?

janulkan
28. jan 2012

@len_henus k dr bilikovi, tu v Papuci 🙂 no som aj ja zvedava ako bude reakcia na ockovanie a kolko vazime 😀

katrin31
29. jan 2012

@kiaora moj ma 16 mesiacov 🙂

zuzkako
1. feb 2012

Ahojte maminky. Byvam v BB na Tulskej, rada by som sa k niekomu pridala na kocikovanie. Chodievame vacsinou poobede cca na 1-2 hodiny. Uz sa raz ozvala, ale bola som odcestovana.

katarinkam
1. feb 2012

@zuzkako ahoj aj ja byvam na Tulskej rada by som chodila kocikat, no este je skoro🙂 , Mimi este nemame, ale niekedy koncom roka uz snad bude 🙂 A dufam ze najdes nejaku mamicku na prechadzky je ich tu kopec 🙂

zuzkako
2. feb 2012

Ahoj Katarinka, ved sa mozno aj nahodou stretneme, ked budem kocikovat, tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.

sue
3. feb 2012

Ahojte Babulky...dnes o 16tej je "gorilí protest" vo Zvolene - veľmi dôležitý pre nás všetkých, ak môžte, pridajte sa...podporte dobrú vec...

zvolovci
14. feb 2012

ahojte baby,
neviem kolko vas tu chodi zo ZV, ale chcem vas poprosit: ak mate nejake novorodenecke oblecenie po vasom babenku, nemate ho komu dat, nebudete ho uz potrebovat, neviete co s nim - mam pre vas navrh - darovat toto oblecenie ZV nemocnici, novorodenecke odd., kde som uz dohodnuta s vedenim. Toto oblecenie by velmi radi prijali. Takze ak chcete prispiet na dobru vec, nech sa paci 🙂.
Napisem samozrejme k tomu aj darovaciu listinu s mennom kazdej, ktora na tuto vec prispela /s vasim suhlasom samozrejme/.
Jedna sa najma o vecicky, ktore najviac pouzivaju: kosielky, ciapocky, papucky, ale samozrejme aj overaliky a pod., ktore by boli este v stave takom, aby boli nejaky cas vyuzitelne.
Nejde o kvantitu, staci jeden, dva kusy....ako kto moze.
Ak by ste mali zaujem, tak ma kontaktujte na: eva.zvolen@centrum.sk, vecicky zozbieram a potom naraz odnesiem.
Dakujem vopred 🙂.

mikailla
15. feb 2012

Ahojte, tak co porabate s detmi v takomto pocasi... aj BB je zapadnuta snehom ako nasa dedina? CHodievate aj do MC ? 😉 laka ma to tam,len sa bojim aby mala nenachytala choroby medzi detmi 😕

zuzkako
17. feb 2012

Ahoj. My sme začali chodiť na Moskovskú (Fončorda)do hudobnej školy a dcérke sa to veľmi páči. Pozri si hudobná škola Yamaha. Chodí sa tam 1x týždenne, cena 25€ na pol roka.

mirka3211
17. feb 2012

Ahojte maminky, máte niektorá skúsenosť s pediatričkou MUDr. Martou Cvejkušovou? Ambulanciu má na poliklinike.. Resp. ktorú pediatričku odporúčate v ZV a prečo?

kyska
20. feb 2012

@mirka3211 nase pokladiky chodia k Dr. Chlupisovej - ordinuje oproti centrumu. Pohodova lekarka aj so sestrickou, nestopu do deciek zbytocne lieky, nezasahuje do liecby nastavenej inym lekarom... proste normalnost 😉

durdik
21. feb 2012

ahojte, vie mi prosím niekto poradiť škôlku vo Zvolene pre hyperaktívne deti? Alebo aspoň škôlku, kde by mali väčšie pochopenie a lepší prístup k takýmto deťom. Ďakujem

kikolinka
21. feb 2012

Ahojte maminy.. 🙂 Pripajam sa k vam 🙂

kika22
autor
23. feb 2012

@durdik ja som rada, ze sme sa vobec dostali do skolky, pretoze sme mali v januari 3roky a do septembra nam bolo daleko cakat. Matej je tiez riadny zivel a cert...a mozem povedat, ze po 3 tyzdnoch chodenia do skolky sa zmenil, hoci pani ucitelky mali celkom zaberak 🙂 tak im touto cestou dakujem 😉

mamuna55
12. mar 2012

Ahojte maminky, je tu nejaka mamča ktora sa zaujima o montessori pedagogiku a pripadne ju aplikuje doma pri vychove svojho maleho pokladu? Ozvite sa 🙂

renkakl
21. mar 2012

@mamuna55 mne sa montessori paci, ale zatial este nepraktizujeme, lebo mame len 7 mesiacov 🙂

janica81
22. mar 2012

@mirka3211 ahoj ...my máme p.doktorku Čiernu oproti Cvelkušovej a som veľmi spokojná ... 🙂

janica81
22. mar 2012

@zvolovci ešte stále potrebujem Zvolenská pôrodnica vecičky??

zvolovci
23. mar 2012

@janica81 ahoj, ano potrebuje. budu vdacni...mam zozbierane doma, mozes mi ich dorucit alebo ak si ich tam chces odniest sama /niektore chceli ist same.../, tak budu sa urcite tesit...🙂. Postup necham na teba 🙂. Ludi s dobrym <3 zas nie je tak vela... 😒

zuzkaa25
30. máj 2012

@anickaajanko ake bolo plavanie ja teraz sa tiez chystam s malym tak uvidim ako to budeme znasat....ako toprebieha?

lubika39
22. jún 2012

ahojte, aj ja sa pridam 🙂, pristahovala som sa do Zvolena z Bratislavy pred par dnami, tak ak sa najde nejaka maminka na kocarovanie, pokecanie a tak budem rada.

monikkak
28. jún 2012

Ahojte maminky 🙂 viete mi poradiť dobrú kaderníčku v BB čo dobre a nie moc draho strihá ? Ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre