Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

janulkan
28. dec 2011

@adra22 objednava sa cca 3 tyzdne dopredu, tak mi kazali na dalsiu kontrolu...sono ma ako kazdy iny dr, tak novsie sa mi zdalo, bola som tam ani nie 5 minut, prilozil sono na jeden klbik, odfotil, prilozil na druhy a mohli sme ist 🙂 ale co sa toho tyka, tak si ho v BB kazdy chvali a ma strasne vela pacientov 😖 urcite ale lepsie ako v nemocnici, minimalne podla pristupu co som pocula..
inak teraz sidlia tam kde je Narodny ustav srdcovych chorob na Cesta k nemocnici 1 🙂

mikailla
28. dec 2011

@adra22 ja som zavolala tusim piatok a hned na pondelok nam kazal prist,my sme necakali asi aj preto,lebo ja som rodila v uk kde sa taketo kontroly nerobia a ked som povedala ze sme nikdy nemali kontrolu tak ma pohnali,ze surne mam dojst. je velmi mily aj sestricka,ako pise janulkan tiez sme boli chvilku tam,len som ju von vyzliekla dnu mi vystreli plienku co som si mala priniest,sono prilozil na jednu nozicku par sekund druhu a sli sme domov.este povedal ze vsetko OK.fakt odporucam,moja svagrina chodila do nemocnici a tam vraj vsetky mamicky objednane na rovnaky cas a sedeli tam nekonecne dlho,tu nas zobrali hned,pred nami bolo babatko to prislo skor,tak vzali to,potom nas a po nas prisla hruza dalsich ludi ale aj babatako a zas vsetci cumeli ze to miminko po nas ide. 😉 😉

mikailla
28. dec 2011

@stella365 my mame na hustaku,a je strasne zlata dr.Hunakova, nemozem krive slovo povedat,ale tiez vedla nej sidli Oravcova a ta vraj neni nic moc.

dorrottka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkabb
2. jan 2012

ahojte🙂nie je tu nejaka mamicka, ktora by sa k nam pridala na kocikovanie z banskej bystrice?sme tu novy🙂

kiaora
3. jan 2012

@maminkabb Hello, mozme to spolu skusit 🙂 kadial chodis kocikovat?

zuzkako
5. jan 2012

Ahojte. Ak sa mozem pridat na kocikovanie v BB, tiez som nova. Byvame na Foncorde.🙂)

kiaora
6. jan 2012

@zuzkako Ja byvam na Radvani, chodim kocikovat aj na Foncordu, tak mozme dat stretko 🙂

janulkan
10. jan 2012

Ahojte, ja som zase z foncordy (stara) a chodim prevazne do radvane sa prechadzat 😀 Tiez by som sa obcas pridala 🙂

evabb35
17. jan 2012

@stella365 Oravcová je jedna z najlepších pediatričiek v BB.

tatiana75
18. jan 2012

ahojte, maminky. chcem vas poprosit, ak mate skusenosti so skolkami v BB, ci by ste sa nepodelili. od sept. hladame skolku a tak rozmyslame nad moznostami. neviete niekto ako to chodi v skolke na ceste k nemocnici?
dik 😵

maminkabb
23. jan 2012

@kiaora ahoj🙂bývame na Uhlisku, ale vacsinou chodíme do parku🙂

kiaora
23. jan 2012

OK, baby tak sa skusme nejak dohodnut, i ked to bude narocne zosuladit so vsetkymi casovo...ja chodim denne kocikovat cca 12-14-15:00. ma niekto podobny cas?

maminkabb
24. jan 2012

@kiaora aj ja chodim kocikovat len poobede okolo 13-14hod.

len_henus
24. jan 2012

Ahojte 🙂 My sme sa presťahovali do BB v decembri... Keby sa našla nejaká maminka / maminky na kočíkovanie,tak by to bolo super 😉 🙂 , keďže tu zatiaľ ešte nikoho nepoznám 😒

darinkazv
24. jan 2012

ahojte maminy. môžme sa pridať? síce pozerám, že viac vás tu je z bb, ale tak nevadí 🙂 nie je to ďaleko 🙂

maminkabb
24. jan 2012

@len_henus ahoj🙂aj my sme sa sem prestahovali a tiez tu este ikoho nepozname...mozme spolu kocikovat ak chces🙂kde byvate?

janulkan
24. jan 2012

@len_henus
@maminkabb ahojte, aj my chodime kocikovat zatial sami, tak obcas sa mozeme pridat, ak nebudete proti a teda zalezi este kde 😀

maminkabb
24. jan 2012

@janulkan jasne my budeme len radi🙂no my byvame na Uhlisku a kocikovat sa chodime do parku...a ty kde chodis??

janulkan
24. jan 2012

@maminkabb no my povacsine z foncordy smerom na radvan 🙂 zial park mame dost daleko, kedze maly mi vydrzi von tak 2hod bez papania ☹ a to park ledva otocim za ten cas peso

maminkabb
24. jan 2012

@janulkan no veru je to daleko... všetky mamičky tam bývate 🙂

len_henus
25. jan 2012

@maminkabb My bývame na THK (Fončorda) ... a keďže to tu nepoznám,tak neviem či Uhlisko je ďaleko odtiaľto 😀
@janulkan a odkiaľ z Fončordy chodievaš kočíkovať ? 🙂

janulkan
25. jan 2012

@len_henus my byvame pri usvite 🙂 v podstate stara foncorda este, tam kde je aj trznica a dom dochodcov ak vies...na THK nie je daleko, asi tak 10 min max na zaciatok tej ulice, kedze koniec je skoro v podlaviciach 🙂 Uhlisko je dost daleko odtial, kedze to je okolo hlavnej Zeleznicnej stanice ☹

maminkabb
25. jan 2012

@len_henus no je dost pri autobusovej stanici:/

len_henus
27. jan 2012

@janulkan Tak to celkom blízko pri sebe bývame 🙂 tak sa môžme na niekedy dohodnúť a ísť spolu kočíkovať 😉
@maminkabb 😒 to sme teda fakt ďaleko od seba ... škoda,no ... pri autobusovú chodíme do Kauflandu na nákupy väčšinou 🙂

janulkan
27. jan 2012

@len_henus budem rada, pozeram ze aj drobci su skoro rovnako narodeny, nejaky tyzden priblizne rozdiel 🙂

len_henus
27. jan 2012

@janulkan Nooo 🙂 veď aj ja som pozerala ... Kedy ste mali 3 mesiace ? My máme zajtra 😉

janulkan
27. jan 2012

@len_henus 25. 🙂 ak si rodila v BB tak sme sa museli minat jeden den, kedze nas prepustili 29.10. 😝

len_henus
27. jan 2012

@janulkan ja som mala termín 25 😀 sranda 🙂 a rodila som v BA - Ružinove a vlastne potom v decembri sme sa presťahovali do BB, lebo priateľa mám odtiaľto

len_henus
27. jan 2012

@darinkazv Ahoooj 🙂 jasné, pridaj sa 🙂 Zo Zvolena si ? A chodíš niekedy aj do BB ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre