Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

matuskovamamina
23. jún 2009

pupi, ak idete priamo do MSKC tak to je normalna budova...nemusis sa bat.je to vlastne ako kulturny dom, nieco take...
k teme pocasie:dnes bolo teda vo zvolene uzasne, maly nababuseny, v meste sme sa skoro rozpustili a potom ten lejak, no uzas.
baby, kde v zv kupim polodupacky????obehala som asi vsetko a skoro nic

sanja17
23. jún 2009

matuskovamamina a bola si v bambine alebo v kukovi? ale aj v tatiane v priore, exklusive na malej stanici alebo pulse pri banke VUB sa daju zohnat pekne veci 🙂 a este na namesti je novy obchodny dom vola sa to shopinng central da sa tam prejst od trznice ale aj z namestia kde je ta velka drogerka a tam na prizemi je tiez obchod s detskymi vecami tak skus tam kuknut mozno nieco najdes 🙂

matuskovamamina
24. jún 2009

sanja, som obehala vcera hadam vsetko...svokra bola v bambine, ale tam neviem, tatiana nic, alebo len take uzke, co mu cez pas neprejde, pulse je super, ale tentokrat tam nic..aj v tom novom som bola, tam len jedny...fakt som vsetko presla, ale tentoraz nikde nic!teda pokial nechcem dat chlpacovi ruzove🙂

matuskovamamina
24. jún 2009

ale dakujem za zoznam🙂

sanja17
24. jún 2009

nemaz zac matuskova mamina 🙂 mohla by si mi poradit ako si mam urobit fotoalbum 🙂

sanja17
24. jún 2009

a etse kde je witmanov dom oproti divadlu tam si bola? tam je tiez obchod s detskym oblecenim 🙂 alebo este jeden obchod je babymava sa to vola tam maju tiez detske veci je to v jednom podchode ako je banka CSOB tak o jeden alebo dva podchody nizsie a je to uplne vzadu strepane a je tam aj videopozicovna a mobilshop skus este aj tam pozriet 🙂

matuskovamamina
24. jún 2009

vo witmane ano, tam len jedny a ten druhy este musim najst🙂
fotoalbum- klik na fotoalbumy, klik na moje fotoalbumy a klik na vytvorenie fotoalbumu...duam, ze ti to pojde

sanja17
24. jún 2009

matuskovamamina neviem ako tam mam dat tie fotky do toho albumu vies to chcem dat z mobilu 🙂

matuskovamamina
24. jún 2009

ale uz ich mas skopirovane v pc, nie?

sanja17
24. jún 2009

nie nemam ich skopirovane ani neviem ako sa to robi ☹

mimi21
24. jún 2009

ahojte dievcata, nahodou som sem kukla

matuskovamamina, poznas ten detsky sekac za murami? skusila si tie polodupky pozriet tam?
ja som tam mojej malej par kupila, a vacsinou anglicke znackove, ved tie deti to ani nestihaju znicit, len z toho vyrastu

matuskovamamina
24. jún 2009

mimi, myslis plechac???ak hej, tak o nom viem, len sa tam nikdy nedostanem, lebo je to daleko od svokrovcov...

sanja, neviem aky mas telefon, ale musis ho pripojit k pc cez kabel/to si mala urcite pribalene aj s navodou/, nainstalujes program na to urceny a potom to skopirujes.

kika22
autor
24. jún 2009

detsky plechac myslela asi mimi ten za murami kde je ak kozmetika a ucnovske kadernictvo...tam je toho tovaru fakt dost 😉

cimba
24. jún 2009

matuskovamamina nie tento sekáč je za múrami kde dakedy stávali autobusy ked sú trhy je tam aj kaderníctvo učňovské oproti prevádzkovej budove železničiarov...
no dnes úžas s počasím doobeda bola moja mamina s ELIšKOU dážd ako zmyslov zbavený ja poobede aj dážd aj slnko no úžas......... 😝

kika22
autor
24. jún 2009

cimba tak super, ze uz mate zubky...a mala Eliska aj horucky alebo kakala viacej? ci bola len mrzuta?

matuskovamamina
24. jún 2009

baby dakujem, ja to raz najdem🙂))

pupi78
25. jún 2009

Dobré ránko 😵
My sme sa s MM kultúrne vzdelali na koncerte a dnes sa cítim ako zbitý pes. Som trochen nevyspatá. 🙄
No kukám, že dnes počasie tiež o ničom. 😖 😠

kika22
autor
25. jún 2009

pupi ani nevrav...a na mna lezie uz nadcha 😠

matuskovamamina
25. jún 2009

pupi, takze bolo dobre?

kika ak chces, tak ti poslem aj moju nadchu, nech sa bavia spolocne 😉

mimi21
25. jún 2009

ahojte
ano myslela som ten sekač ako pisala cimba
inac vo zv katastrofa s deckymi vecami, ja som tu strasne malo pokupila
neda sa to porovnat s blavou, take HM, alebo CA, este ze mm casto chodi do blavy a ked som bola tehu tak som sa zviezla s nim a nakupila si 😵

matuskovamamina
25. jún 2009

mimi, to som ja ani nemohla spomenut, ze kupit nieco babatku, lebo "to ma este cas, aj tak nevies aky velky bude" a pod. bla, bla...a teraz nie je kedy vybehnu, alebo tam a hentam nie...najlepsie, ked idem sama....

pupi78
25. jún 2009

Matušmami, áno bolo super, len mi v noci trochu hučalo v ušiach. Ale malo to tam celkom dobrú úroveň. 🙂
No ja malému väčšinou kupujem háby cez MMB alebo NEXT. Väčšinou mu všetko sadne. Niekedy o číslo väčšie, ale to nevadí, vyhrniem rukávky a je to cool. 😅
Tu v ZV kupujem v MAVE, má pekný výber aj kvalitu. 😵

matuskovamamina
25. jún 2009

pupi, a to je co???

pupi78
25. jún 2009

cez net - MMB Mimibazár - www.mimibazar.sk
NEXT - www.next.co.uk (je to v angličtine)stačí si pokukať tovar napísať kódy a niektoré baby čo predávajú na mimibazári to objednajú,len dávajú drahšie, mne to nosí sesterka, lebo tam pracuje
Keby si chcela vedieť viac, napíšem do IP

kodada
25. jún 2009

pupi kde je MAVE?

matuskovamamina
25. jún 2009

som myslela to MAVE..cez MMB obcas aj ja nieco kupim, len drobec sa vymyka velkostiam, lebo je moooooc dlhy, takze 68 su pre nas o nicom a zase vacsie mu je velke, takze ja uz radsej len osobne a hlavne s nim!chodim a skusam...

kika22
autor
25. jún 2009

matuskovamamina tak poslem aj ja nadchu k tebe...xixixi....
mimi mozno ked tu postavia tu europu tak tam bude HM a CA, teda kiezby...mne to nosia z Nemecka a su to fakt dobre a lacne veci.... 😉

matuskovamamina
25. jún 2009

no a s tou europou teda aj daco spravia????ci len o tom budu rozpravat?

kika22
autor
25. jún 2009

no uvidime ....

cimba
25. jún 2009

no kikuš viac kakáme ale sme aj mrzutý ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre