Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

anickaajanko
21. máj 2009

jasne rumka
mas v ip

gabii83
21. máj 2009

fiiha cimbus tak to vam gratulujem, pekne rastiete,,,
dokedy si kojila Elisku??

mi vazime 6500 je zatial len kojena
ale je dlha pridam nove fotky...
5 minut a bude to

a este k plavaniu ja chceeem velmi aby sme chodili na plavanie, ale stare hory tiez su pre nas daleko takisto sliac sama s autom trosku financne narocne....

skoda a v BB nic

martina vo Zv na plavaren s Viktoriou, a ta voda je cista?? vhodna pre babatka??

gabii83
21. máj 2009

mame nove fotky su tyzden stare aktualne

kuk na to

su v albume Lea od c. 22

xixi

martina1305
22. máj 2009

gabii, robievaju sa tam bezne plavecke kurzy pre babätka, tak ratam, ze aj voda musi byt tomu uspôsobena. v pondelok mame prvu hodinu, tak potom napisem moje dojmy 🙂

zunka
22. máj 2009

Gabi, malá je riadne žihadlo. 😀 Ako pekne dvíha riťku, keď je na brušku

gabii83
22. máj 2009

martina vedela by si mi napisat ze presne kde za kolko a vsetko co mozem potrebovat?? dakujem

zunka dakujem 😀

kika22
autor
22. máj 2009

a na sliaci maju tiez na baby plavani letnu pauzu?

cimba
22. máj 2009

ahojte babiny.
Gabi maličkú už nekojím 2 mesiace škoda 🙄 jedného rána sa zobudím a mlieko nikde tak sme na Nutrilone 😉
tvoja Leuška je zlatá 😵
ozaj maťka nejdem chodiť na plávanie malej zistili atopický ekzém v pondelok idem do BB na kožné sa dať vyšetriť, taká som bola nešťastná som sa tešila a nič. Ale Janka kámoška (tatranka) petulia ti to vysvetlí mi povedala že cez leto vybehneme niekde do bazéna a naučí ma ako držať malú a zadarmo 😝 tak ma celkom upokojila. 🙂
a kurz stojí 66.40€ stránka www.babylook.sk ale teraz je tento kurz posledný druhý začína až v septembri.

petullia
22. máj 2009

Caaaaw... no ano zv ma pauzu, bo ze je plavaren cez leto zatvorena, ta preto. ale sliac by mal fakcit aj v lete.. a pocula som, ze na zv plavarni maju najlepsie hygienu zabezpecenu, mi vravela ta instruktorka, ze najcistejsia voda z tych vsetkych co robi... na tych horach pri bb a aj na kaskadach a neviem este kde tato chodi, ta aspon tak 😝 😀 ze sice najskaredsie podmienky, ze taka stara plavaren a tak ale jednoznacne najcistejsie, tak to je podstatne 😔
cimbuska kvetinka, ta dufam, ze Eliske to do septrembra prejde a potom sa budeme cvachtosit spolu 😉 ... ste nas takto vyskrtli zo svojho notesika, teda! 😖
Anicka nenapisala by si nam o sliaci vsetkym??? ci je to tajne? 😀

kika22
autor
22. máj 2009

cimba tak mala ma ekzem...chuda...tak sa len z neho rychlo dostanete 😉

zunka
22. máj 2009

Gabi a už malá aj lozí po štvornožky? Náš je stále na mne na rukách, tak sa to hádam ani nenaučí. Prevracať sa vie, ale riťušu zodvihnúť ani za svet. Aj mu to ukazujem, keď sa pochabíme na posteli, ale on sa len rehoce a kope nožkami.
Plávanie je fajn, ja som chodila fotiť malé detičky pod vodou a poviem Vám, že to bola paráda. Niektoré riadne plakali, ale aj keď plakali maminky povedali signál " Šimonko ááá šup" a dieťatko sa zrazu nadýchlo a už bolo pod vodou. 😉 Niektoré plakali ešte aj pod vodou - nechápem ako to mohli a niektoré sa usmievali od ucha k uchu pod vodou, ale väčšina malo vygúľané očka a čudovali sa.

martina1305
22. máj 2009

jaaaaaj Cimbus, skoda ze sa nestretneme v pondelok. ja ze sa aspon zoznamime nazivo 🙂 .

Petull, tak ty si uz za sexicu! ja sa idem dat podstrihnut az v pondelok poobede, bo mi tie vlasy padaju ako besne. zajtra sa teda krasne pofotte, tesim sa na fotecky. potom ta poprosime aj nas objednas 😉

lucka0122
22. máj 2009

ahojte gabi leuska je zlata a ako narastla....uz somju dlho nevidela....idete zajtra na to pexeso?myasi hej....

petullia
22. máj 2009

Matulik... nestretneme sa zajtra? uz sme domka... juchucchu 😝 😀 teda nie ze by u maminky nebolo zle, ale no.. chnapete nie? 😅 😀
jj prudko j...a som teraz 😝 mam mahagonove vlasy, ci ako to drahy nazval 😅 taky tmavsie ako som mala a nejak strajchnute do rysava... alebo co. 😕 no ale v kazdom pripade sa na mna uz da pozriet aspon z lietadla 😎 😀

petullia
22. máj 2009

teda nebolo dobre... tak to ma byt.. ci co??? boooozweeee... ja som unavena... mala by som ist asi radsej buvat ako dopletena vypisovat, ze?! 😅

iwuskaaa
22. máj 2009

Ahojte 😉 ,
Zunka a Peťka, tak Vy fičíte aj tu? 😀 ...no pekne, pekne 🙂

petullia
22. máj 2009

saaamoska... a ty si nas zase vysnorila 😀 😀 😀

rumka
22. máj 2009

maminy máte krásne detičky 😲

martina1305
23. máj 2009

Petull, je tu tento vikend mama, doobeda ideme do BB a poobede bude ona kocikovat. Takze sa uvidime v pondelok. Som ti inak chcela vcera cely den volat, len som sa k tomu zase nedostala 😀 .

kika22
autor
23. máj 2009

rumka malá je zlatá a bohová ako sa unavila v stoličke na papanie 🙂 v kolkych mesiacoch ste začali s plávaním?
petulia a co fotenie, ako bolo?

petullia
23. máj 2009

cao cao.. no to poznam... ja sa tiez kolkokrat namotavam, ze zavolam tomu a tomu a pojdeme tam a tam a nakoniec vsetko vypali tak, ze som rada, ze sa stihnem najest 😅 ... ok ta sa zrazime v pondeli 😉
Kika este sme neboli, nas to caka poobede, uz som sa nejak nacackala, snad som to neprehnala, ale xcem take dake provokacne foto 😝 teda nie steklivo eroticky 😀 , ale tak vystredne urcite 🙂 len mi strasne stoja vlasyyy 😠 a uz sa mi vobec nexce dret za kadernickou 😖 no dako to tam hadam zvladneme, sa tesim ale uz len tak trochu nie tak ako cely tyzden.. dnes nemam nejak naladu. 😔

anickaajanko
23. máj 2009

ahojte v BB na MDD bolo fajn

pridali sme aj foto

kika22
autor
23. máj 2009

anickajanko tak mali ste aj maca ako kukam 😀
ja som bola u nasich na dome cely den vonku tak aj maly mi bol dobry...muzik v robote od rana do vecera 😔

kika22
autor
23. máj 2009

anickajanko a pozeram, ze chcete druhe bábo...to takto za sebou tak rychlo? 😨

gabii83
23. máj 2009

ahojte baby a luci mi sme boli na kralikoch ci kde na chate, a mala bola podarena prenasali ju celkom cudzi ludia a ona sa len usmievala..
ziadny rev, cely den mi spala na vzduchu na verande az do pol dvanastej, samozrejme som kukala na nu kazdu minutu....
a o pol 12 iksli sme vsetci spat a ona sa napapala a buvala dalej...

dnes tiez si ju prenasali na rukach zase dalsi cudziii sestre bola a svagorovi rozlucka najprv s rodinou a potom zvlast zeny a aj muzi, no teraz moje sestry pri ohnisku pijuuu dalej a ja len takto biedne tu kedze nemozem alkoholll
soom soferovala aj s privesom z BB hoci stojjim v zahradke lebo moj tomas zostal s chalanmi a zeny som ja roznasala domov tak stojim tak sikmo vsadejako vo dvore ale sme tu a bez skrabanca

zunka mala mi este neplazi, ale skoro,... neviem ako to nazvat co robi ...
ale nieco takéééé 😀 😀

ale cika este stale do zachodu...
minule som bola v tescu predtym sa vycikala... po troch hod. som sa vratila... plienka sucha sup na zachod a zase sa vycikala, a tak nam to uz ide jeden cely tyzden ...
okrem predvcerajska ked sa jej nechcelo....
ale je sikula na zachode sa usmieva ... sa jej tam paci... tak sa vytesujeme z nej...

a dakujem za info o plavanil...ja idem skontrolovat tych alkoholikov 😀 no dobre oslavencov....ci co su oni teraz....
rozlucka so slobodou a buduci tyz. je svadba...takze takto to vyzera u nas

vy ako??

dobru noc vsetkym

iwuskaaa
23. máj 2009

Gabii, Ty máš šikovnú dcérku 😉 😵 ...klobúk dolu 🙂 ...keď ciká už do nočníka a je taká obratná 🙂 ...
Môj manžel bol tiež včera na rozlúčke so slobodou 😀 ...dovolila som mu ostať do dnes, nemám rada, keď sa mi trepe do postele po parou 😀 . A ja som si včera užívala samotu 😵 😵 😵 ...tak dobre nám to padlo..

Peti, ja vždy každého vysnorím 😅
Kočky ako bolo dnes v BB? My sme aj chceli ísť, ale nevedela som, či z toho bude malý niečo mať 😒

kika22
autor
23. máj 2009

jaaj gabi tak mate veselo 😀 to poznam ked je oslava a ja nepijem, pretoze som bola tehotka tak som nemohla a teraz kojime 🙂 a vidis, ze to soferovanie islo...a ako stoji auto je uz jedno 😀 to sa doucis
a to malu uz takto dava na zachod? to sa rychlo zbavite plienok ja som maleho" prveho" davala od 6mes. na nocnik...a ma to efekt

anickaajanko
23. máj 2009

v BB bolo fajn
maly pokukal vyobzeral deti
psiky tam boli a on ma zvieratka rad

a odfotili nas pri tom macovi a hned nam dali aj foto vytlacene a balon

pekne to tam bolo
bola s nami aj Pupi78 s Martinkom 😉

cimba
23. máj 2009

jooooj škoda maťka že sa nestretneme ale dohodnite sa s petu a stretneme sa v meste napr. ked pôjdete s plávania, ale nič mi nehovorte lebo mi bude smutno že nechodím s vami. V pondelok idem na kožné do BB tak uvidím čo mi povie dokina ideme po známosti lebo tu je to hrôza... ☹

a to už dávate na nočník 😅 ja si to neviem predstaviť ako ju posadím na nočník ved tá sa mi dvíha na nohy už len ked sedí a neobsedí mi ešte ani chvíľu to bude hrôza učiť ju nato 😝 strašne hyperaktívna aj dnes sme boli grilovať u kámošky na dome a furt musela niečo robiť kámoška mi povedala že ani chvíľu neobsedí že je to malý diablik 😀 si to ešte užijem.............

zunka a ti fotíš normálne profesionálne? Aj máš niekde ateliér? Ozaj na MDD idem na zámok je to 31.5 už od 9.30 tak ak niektorá idete dajte vedieť...

kika22
autor
23. máj 2009

a čo je na zámku na MDD vieš niečo bližšie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre