Máte rovnaký dátum pôrodu?

cora73
24. nov 2008

Mate niektora termin porodu okolo 25 januara a budete rodit v Ruzinove?

alisve
9. jan 2009

zuky, super ze zltacka ustala a malinka pribera..doma je predsa len doma, no nie ?! 😉 😉 ...a ta stara raketa ako vyzerala? 🙂 🙂 🙂

petinka11
9. jan 2009

a.d.r..i.k.a-nohej ruzinou je stara nemocnica a zisla by sa nejaka rekonstrukcia,ale nejako sa uz tym nechcem zatazovat ci som si vybrala dobre alebo nie.uz lan nech to konecne pride a mam to za sebou!!!!!

jaja257
9. jan 2009

tak a ja som nazad doma. Mala sa proste zatla a hotovo. Robili mi ozvy a kontrakcie. Kontrakcie tam su ale nepravidelne, mala stale vysoko a ja zatvorena. Proste parada..... ☹

zuky
9. jan 2009

..alisve taká mensia, chuda, blond vlasy, okuliare...
petinka, jaja nezavidim, drzim palce...ale vas tie deturence nathuju... ☹

a.d.r.i.k.a
9. jan 2009

jaja,hlavu hore! 😉
Ja som prve mimčo prenášala 10 dní....aj tak mi nakoniec vyvolávali.A už to aj na cisarák vyzeralo,lebo po 2 flašách oxitocínu som bola stále len na 4 prsty...proste des! No nakoniec na mna mudr.použil nejakú fintu "fň"-mala som pocit že mi "tam" strčil ruku až po lakeť 😲 a potom sa to rozbehlo...
Tak držím palce,nech sa to rozbehne samé.

jaja257
9. jan 2009

adrika, ja viem, ze to nie je ziadna tragedia, ked prenasam, len uz mam z toho nervy. Ja uz to chcem mat za sebou.
zuky: mala je krasna

a.d.r.i.k.a
9. jan 2009

jaja,veď ja ti verím....ja som ešte len 37tt a už by som to najradšej tiež mala za sebou...fučím,spať sa nedá,klby ma bolia jak h.ovado... ☹

alisve
10. jan 2009

Adrika plne s tebou suhlasim 😀 😀 😀 ..ja som na tom podobne 😉 😉 😉

cora73
autor
12. jan 2009

Ahojte,tak mame chlapceka Jakubka,3450 g a 50 cm,sice v 38 tyzdni,ale uplne zrely a v poriadku,narodil sa 6.1. 19.48,rano o piatej mi odisla voda,okolo osmej sme prisli do Ruzinova,nechcela som sa otvarat,tak pichli vyvolavacku,kedze som nestihla si vybavit epi,tak mi ju nechceli pichnut,ale potom sa to nastastie vybavilo,ale az v tych najhorsich kontrakciach-ale stihla akotak zabrat,maly bol na tri tlaky von,trocha som sa natrhla-na 4 stehy,v nemocke sme boli do vcera-5 dni,lebo mal zltacku a nevladal papat a nepriberal.Zato dnes som vobec nespala,celu noc plakal,som uplne grogy,takze domace prace odsuvam a idem sa zlomit do postele..Dufam,ze si na to fesak nezvykne-v nemocke krasne v noci vedel spinkat....Ale sme radi,ze sme uz konecne doma doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a.d.r.i.k.a
12. jan 2009

🙂 cora,GRATULUJEM !!! 🙂 A prajem veľa zdravia .

stellamiapiccola
12. jan 2009

cora blahoželám tak sme to prežily ja som 6.1 odchádzala z nemocky 😉

stellamiapiccola
12. jan 2009

tiež som rodila koncom 37 ,mala som termín 20.januara a 2.1 v noci 3.30 mi odtiekla voda tak som utekala do nemocky a už si ma tam nechaly a o 7.15 bol Leo na svete 3120g,48 cm .rodila som sekciou a nezabrala mi spinalka tak lekarka nechápala okamžite ma uspaly no tie bolesti potom nič moc ale už je to zamnou jupííííííííííííííííííí

tehulky držte sa zvládnete to 😉

alisve
12. jan 2009

Cora gratulujem k drobcekovi 😉 🙂 🙂 🙂 ..neboj,on si najde svoj rezim a bude dobre 😉 😉 😉

jaja257
12. jan 2009

Cora, gratulujem.

Ja tu tusim porusujem vsetky pravidla. Mala totiz este vobec nema zaujem opustit brusko. Dnes sme boli na kontrole a nic. Tak zas v stredu a ak nic, tak budeme planovat. Neviem co tym myslel doktor ale asi bude vyvolavat porod. Takto som dopadnut nechcela. ☹ ☹

zuky
12. jan 2009

...gratulujem core aj stelle....my sme tam museli byt spolu, hmmm
drzte sa mamicky aj skoro mamickyyy 😎

a.d.r.i.k.a
14. jan 2009

...nikto nič novééé???? 😒 žeby ticho pred búrkou ???? 😉

ivana68
18. jan 2009

cora blahozelam asi sme spolu boli v nemocnici.Ja som rodila v nedelu 4.1.o 15.30 a narodila sa nam baba 3460g a 50cm. apustili ma domou vo stvrtok 8.1.
ako vravis konecne doma

snehulienka
18. jan 2009

gratulijem vsetkym

cora73
autor
19. jan 2009

Baby,baby,kde ste vsetky? Co mate doma noveho? Babatka ako? My mame za sebou chripku,moj starsi syn ju chudacik doniesol,behali sme po byte v ruskach na tvari ako chirurgovia,len aby to Jakubko nedostal,ja som ju asi chytila,ale len troska,bolia ma kosti,ruky-hrozne,a kozu mam tak nechutne citlivu na dotyk,a nemozem sa pozriet do svetla,trocha aj hrdlo,ale hadam to rychlo prejde...Maly je v poriadku,trocha sme sa trapili s mlieckom,asi 2 dni som ho mala malo,strasne som sa bala-aj sme kupli Nutrilon-ale prebojovali sme sa cez to-dufam. 🙂 🙂 🙂
Maly celkom pekne spi,len teraz zacal trocha vymyslat,rano je hore od 3 do 5-tej,a stale mrnci,tak len prebalujem a kojim ako blazniva..Niekedy vydrzi 3 hodky,niekedy si pyta uz po hodine,ale stolicu ma krasne zltu,v utorok ideme na kontrolu,tak dufam,ze nieco pribral a ze uz nema az taku zltacku.. Piste,co mate nove..... 😀 😀 😀 😀 😀

a.d.r.i.k.a
19. jan 2009

Ahoj cora! Tak ti prajem pevné nervy a úspešné kojenie... 😀 😀 😀 Moja staršia,kým si našla ten svoj režim papací tak aj každú 1/2 hod.pýtala,som bola na nervy 😀 ,ale sa to spravilo a kojili sme sa do 21.mesiaca.
ja idem dnes večer k Oťapkovej,hovorila že už to bude posledná poradňa 😉 tak sa ozvem,že ako to so mnou vyzerá.minulý tyždeň som bola na 2prsty,ale zatial nič moc necítim,že by sa malo diať.... 😖
A ty si nakoniec u koho rodila?

caruzo19
19. jan 2009

zienky,na kolkatke a kedy su tie predporodne poradne? mna poslali na 53 v stredu doobeda,to su tie hromadne,alebo nie?ze ci tam chytim naval

jaja257
19. jan 2009

Ahojte babulky, u nas sa babatko este stale nekona. Zajtra nastupujem do nemocnice na pozorovanie a vyvolavacku. A asi nam hrozi cisarsky rez. No proste je to na nervy 😖

caruzo: netusim, ja som sla rovno k t dr. krizkovi a bolo. ten je 54, ale ta je teraz z technickych dovodov zatvorena. Skus sa potom spytat ako to je. Ak si chces zazmluvnit niekoho, tak zajdi aj za nim alebo zavolaj alebo sa spytaj jeho sestricky.

caruzo19
19. jan 2009

ja prave chcem zazmluvnit a obvolal mi to moj doktor,mam prist v stredu doobeda,len neviem ci su vtedy tie hromadne poradne,na aku dlhu dobu sa mam pripravit ze tam stravim

jaja257
19. jan 2009

joj, no prvy krat je tam viac ludi, ale ked prides, tak si zober cislo na poradie, tato ambulancia funguje podla poradoveho cisla a su dost rychly. My sme zvycajne cakali okolo 1 hodiny zalezi od rychlosti lekara.

cora73
autor
20. jan 2009

Cau Adrika,tak sa ti to dufam uz rozbehne.. 🙂 🙂 🙂 Ja som rodila u Otapkovej,akurat to bolo tak narychlo,lebo 8.1. som k nej mala ist do poradne a dohodnut sa na porode a na epi,a nakoniec som to zrychlila a 6.1. sa maly vypytal na svet.. 😀 😀 😀 😀 ale bez problemov,zavolala som jej,ze uz som v porodke a vecer ma odrodila-uplne perfektne,ovela krajsi porod ako ten prvy-ten bol HROZNY-hlavne v pristupe ku mne.. 😠 😠 😠
Dnes sme boli u doktorky,maly krasne pribera-200 g,dufam,ze sa to kojenie nepose...,ale stale ma tu zltacku.. ☹ ☹ ☹ Tak ti drzim palce,nech uz mas toho mrnuska doma.. 🙂 🙂 🙂 A aj vy vsetky a nech mate kraaasne porody!!!!!

a.d.r.i.k.a
20. jan 2009

no tak ešte týždeň počkáme...už by som to najradšej nejako urýchlila 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre