Máte rovnaký dátum pôrodu?

cora73
24. nov 2008

Mate niektora termin porodu okolo 25 januara a budete rodit v Ruzinove?

monika330
18. dec 2008

ja som v 35 tzydni a zajtra idem na predoperacne vysetrenie pretoze maly je stale otoceny zadockom. asi mi budu robit cisarsky.. bojim a ty kde budes rodit?

a.d.r.i.k.a
18. dec 2008

moja lekárka je v Ružinove,takže asi tam...no ale chcela by som sa tam ešte ísť pozrieť predtým. dceru som rodila na Antolskej,a bola som spokojná.

monika330
18. dec 2008

ja som chcela ist tiez do Ruzinova ale idem asi na antolsku. ako to tam vyzera v nemocnici?doktory su prijemny aj sestricky?ked si bola spokojna preco ides do Ruzinova?

monika330
18. dec 2008

a nepoznas tam doktora Scholtza? aky je to doktor.. 🙂

a.d.r.i.k.a
18. dec 2008

Scholtza neznááám,mna rodil pred 3 rokmi Mudr.Čierny.Perfektný lekár,ale myslím že už tam nerobí ☹

cora73
autor
19. dec 2008

Caute,tak vcera som bola na poradni v ruzinove u Otapkovej-dobre som si to tam odsedela ☹ ☹ a dala mi dalsiu poradnu na 8.1.-co je o 20 dni.. ??? 😕 Ak odrodim skor tak ma asi picne,lebo ma neposlala na to poucenie na epi a nechcem rodit bez neho ! Takze sa asi musim zastuplovat 😀
Bola som pozriet aj porodku,celkom sa da,niekde a niekto nas odrodit predsa musi a velky rozdiel medzi nadstandartkou a normalnymi izbami som nevidela okrem tych socialok-uvidim po porode kam pojdem a hlavne ci tam bude volne.. 😉
Vytocili nas vytahy,cakali sme 15 min,kym sme sa dostali hore !!! maju tam nejaky specialny ekonomicky system zberu osob,ked sme isli odtial,po 8 min sme to vzdali a zbehli po schodoch..
Super,ked uz pridem rodit,tak si to na 9.posch. vyslapem po schodoch ! 😒 😒

jaja257
19. dec 2008

cora: na epi ta nemusi poslat doktor, tam ides sama a bez akehokolvek odporucania, zlezies do suterenu o 13.00 v lubovolny den, posedis, vypocujes uja doktora a potom s potvrdenim pojdes do pokladne a zaplatis. To je cele ohladom epi.

stellamiapiccola
19. dec 2008

ahoj cora73
ja mám termín 20 januar a rodím v ružinove 🙂

stellamiapiccola
19. dec 2008

cora73

akému lekárovy si chodila predtým?

a.d.r.i.k.a
19. dec 2008

Cora,držím palce!!!! 😵 Ja som sa rozhodla,že pojdem bez epi,aj prvé som bez,tak to dúfam zvládnem 😒

cora73
autor
19. dec 2008

Ahojte,Jaja257,dik moc za info,dufam,ze robia aj cez sviatky-nemyslim priamo 24.12. 😀 ,ale tak,do noveho roka...Ved uvidim..
Vitaj,Stellamiapiccola-ooo,ake talianske.. 😉 😉 😉 ,si tu zatial asi najblizssie k mojmu terminu,tak sa mozno naozaj stretneme..
Ja som chodila predtym k dr.Frkovi-tazky dement,ale teraz to uz neriesim,Otapkova je zevraj skvela...
Adrika,klobuk dolu,rodila som pred 13 rokmi,ale zivo si tu bolest pamatam-takze ak nemusim tak trpiet,tak nebudem...
Ak si ten epi ovsem stihnem zariadit,tie sviatky to komplikuju.. ☹

stellamiapiccola
19. dec 2008

dakujem za privítanie cora73

ja čakam prvé mám strach ja idem v pondelok prvý krát Dr.Kozolkovej aj mne môj lekár odporučil Oťapkovú ale mala dovolenku.
moje meno 😀 ono tata je talian .
budem rodiť cisárskym bojim boji mam zle oči tak dúfam ,že to zvladnem.
čo mám zobrať malemu do pôrodnice treba daku deku alebo dačo?

cora73
autor
19. dec 2008

takze moja mala Stella ?? 😀 😀 😀
O cisarskom neviem nic,mne prveho syna vyvolavali,ale co sa tyka veci chod na w.dietaaja.sk alebo aj na ine stranky o detoch a tam si pozri nemocku Ruzinov a aj dr by ti mala dat taky zoznam,co si mas vziat..
Ja malemu beriem deku,vcera som v porodke videla,ze ju deti maju,ale aj tak tam bolo strasne teplo,takze sveter co som mala zabaleny asi vybalim..No uvidim,ako bude v januari..
ak by si chcela nieco este vediet,kludne napis.... 🙂 🙂 🙂

a.d.r.i.k.a
19. dec 2008

cora,ja mám asi nejaký posunutý prah bolesti 😵 tak preto som taká odvážna...aj so zlomenou nohou som 2 týždne chodila do práce,čo sa mi zdalo,že "veď zlomenina musí boliet viac..."
A pri 1.porode ma to fakt nejak extra strašidelne nebolelo-a to som mala vyvolávačku,2 flaše do mna napustili,kým sa mi uráčilo otvoriť😀 😀
Tak si myslím,že tento 2.porod by mohol byť tiež v poho..

zuz11
19. dec 2008

potom baby nerobte naval zaciatkom januara na nadstandard 😀 😀 😀

stellamiapiccola
19. dec 2008

cora 73 dakujeeeeeeeeem si poklad

cora73
autor
19. dec 2008

Zuz11,neboooj,pokial tam nebude "velka tma" ,tam sa tam hrnut nejak extra nebudem,vcera tie co lezali na nadstandartke nevyzerali o nic lepsie ako tie na normalnom.. 😀 😀 😀
Adrika,ze vraj druhy porod byva rychlejsi a lahsi,ale na seba to aplikovat nemozem,pripadam si ako prvorodicka-po 13 rokoch zase rodit.. 🙂 🙂 🙂
A s tymi zlomeninami to tiez ovladam. Na strednej skole sme 2 dni pred prazdninami zdrhali zo skoly zoskokom z prveho poschodia-samozrejme ja jedina som si zlomila obidve zapastia 😅 a dorastova lekarka to zhodnotila ako silne udrete,nakolko som jej pred nosom bez problemov pokrutila zapastiami...Az po dvoch tyzdnoch bolesti sme isli k normalnemu dokimu.. 😀 😀
Volali ma zastavacka a na Zlate som sa chodila kupat iba po krk do vody a zasadrovane ruky nad hlavou... 🙂 🙂 🙂 Ale co,aspon su spomienky... 😉

katarinaa
19. dec 2008

cora: tebe tam teplo bolo, ale deticky (aspon moje) malo permanentne studene ruky a to bola aj zabalena do deky. ten malinky svetricek, co zaberie minimum miesta si kludne vezmi 😉 v najhorsom posles domov.

cora73
autor
19. dec 2008

Ahoj Katarinaa,asi som to zle napisala,myslela som sveter pre seba,lebo vzdy som bola zimomrava,ale teraz prave naopak,vsade mi je hrozne teplo,neboj,pre maleho mam deku aj rukavicky a ak bude treba,tak mi donesu... Dik 🙂 🙂 🙂

funy
20. dec 2008

nikto tu este neporodil?
🙂

snehulienka
20. dec 2008

moje mimi ma velkost 3400g a najneskor 5.1. rodim.

zuz tak sa tam mozno uvidime. uvilnis mi izbu na nadstandarde 🙂

zuky
21. dec 2008

...tak babule sa nám to blíži...už by som to mala najradšej za sebou , ale "počkám" si na príspevok, hi, keďže ani pri prvom som ho nedostala 😠 ...som celá "naliata" a už dlho som nespala celú noc, to je asi už predtréning...hi

...akotak pozeram asi najbližšie k mojmu terminu ma stellamiapiccola...bola som sa "dohodnut" s porodnikom Papcunom v nemocke a vraj termín sa nemení...a bola som aj na 9.poschodí, už ma začalo mrazť, keď som si spomenula, do čoho som sa to zasa "namočila", hi....a tiež ako adrika som sa rozhodla rodiť bez epi, ako pri prvom baby..tak uvidíme ako dopadnem 😕

...snáď bude voľný nadštandard a s niektorou pokecám, hi 😀

zuz11
21. dec 2008

cora, nejde o to ako kto kde vyzera ale aky ma standard, napr uz iba socialne zariadenia si skontroluj 🤐 🤐 🤐
tam je najvacsi rozdiel 😀 😀 😀

no budem sa tesit na jednu z vas na izbe ale ostatne az potom aby fakt bolo volno 🤐 len potrebujem partacku co pojde na cisarak lebo tie su separe 🤐 🤐 🤐 teda na cisarak su vyhradene pre dve izby ( teda aspon pred 2 rokmi to tak bolo) 😀 😀 😀

zuky
22. dec 2008

...jaj zuz11 rada by som sa k tebe pridala, aspoň vieš čo a kedy ťa čaká...no a to fakt neviete pohlavie? to by som nevydržala... 🤐

cmukinka29
22. dec 2008

ahojte baby,
neviete o nejakej detskej pediatricke, pediatra vo Vrakuni alebo v ruzinove.termin porodu mam 7.1 a zatial nemam vybratu lekarku

zuz11
22. dec 2008

zuky, zatial je ten termin na 99 percent az zajtra by sa mal v poradni potvrdi resp vyvratit 🤐
a hej nao nevieme pohlavie je to super ani pri Hanke sme ho nevedeli a bolo to super aj ked niekedy uz aj ja neviem vydrzat 😀 🤐

zuky
22. dec 2008

😉

a.d.r.i.k.a
22. dec 2008

Ahojte ženy 😎 Tak ako? Všetko poriadené,napečené,darčeky zabalené?????? 😀 Ja sa zasa konečne na Vianoce teším,kvoli malej,je z toho celá happy-každé rano sa pýta aký je deň,slniečko moje! 😵 Lebo od kedy som už "veľkáčka" tak mi tie Vianoce už nepripadali také úžasné-ako keď sme boli my decká. A dcerka má 3r.čiže tiež to ešte po minulé roky tak nevnímala,ale teraz už áno,a je to uuuuuplne SUPER.

stellamiapiccola
24. dec 2008

ahoj dievčata

prajem Vám všetkým Krásne Vianoce 😉

bola som v pondelok v poradni u Kozolkovej 1 krát je super tak ma to ukludnilo a ďalšiu poradňu mám 5.1.2009.

Tak si to dnes všetky užime a pozdravujem všetky babenká aj v brušku 🙂

snehulienka
25. dec 2008

pekne sviatky.
ja mavam obcas ms bolesti, tak to mozno uz pojde. v pondelok kontrola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre