Máte rovnaký dátum pôrodu?

cora73
24. nov 2008

Mate niektora termin porodu okolo 25 januara a budete rodit v Ruzinove?

gergi7
7. jan 2009

nic v zlom petinka11 ale to mas nejake dost blbe terminy, a podla menzesu ti to ako vychadza

petinka11
7. jan 2009

PODLA MS mi to vychadza 14.1,toho 21.1 ani len netusim kde zobrali,lebo to nemam ani z ultrazvuku ani podla ms,jako fakt neviem

jaja257
7. jan 2009

petinka, ja som bola dnes na kontrole a nic. Vsetko uzavrete, mala vysoko ☹ a dva terminy v cudu, dalsi v nedelu. Podla ultrazvuku mala minuly tyzden 3700 g dnes ma mozno uz aj 4 kg ☹ v piatok mame ist do prodnice za doktorom a tasku mam mat v aute. Mozno jej trosku pomozu. Ja som totiz nie obor, mam len 1,66 cm a mala vyzera na obrika. Dufam, ze ma v piatok neposle domov cakat dalej, lebo sa mu tam asi rozplacem.......

petinka11
7. jan 2009

jaja-no piatok je uz zachvilu tu,tak to vydrzis ak by to do vtedy neprislo,a male je teda uz fakt velke,gratulujem.neskusal na teba dr.ten hmat na urychlenie????to by mohlo pomoct.a inak ja som uz od 34t.otvorena na 2 prsty,male je uz dole od 30t.a aj tak mi to je na nic,a teraz nie a nie von.......tak mozno to s tym ci si alebo nie nema ani nic spolocne

jaja257
7. jan 2009

No neviem, nieco tam smatral a bolelo to , dost, teda. Mozno sa nakoniec aj stretneme v porodke 😀 to by bola fakt sranda. Ku ktoremu doktorovi chodis?

alisve
7. jan 2009

Jaja tak to mas pekne ze sa drobcekovi nechce von 😉 ....no myslim si vzhladom na tvoju vysku a velkost babatka, ze ti mozno budu robit cisarsky, obvykle to tak robia ked je rodicka mala a babo moc velke..a tvojmu sa este ani von nechce ist 😉 ...skus sex..ten zabera 😉 😉 😉

alisve
7. jan 2009

Petinka, a ty si teraz v ktorom tt?

alisve
7. jan 2009

stellamiapiccola, gratulujem k drobcekovi 🙂 🙂 🙂 🙂 , teda porod si mala fakt superrychly 😉 😉 ...mozeme len slepo(v dobrom) zavidiet 😉 😉 😉

alisve
7. jan 2009

Zuky, super ze ste uz doma 😉 ...mala mala moc silnu zltacku? Kolko ste boli v nemocke? U koho si rodila?

alisve
7. jan 2009

Babulky, cerstve mamulky, ktore to uz mate za sebou.....u koho ste rodili? MAli ste dokiho zazmluvneneho? Rodili ste niektora aj na tej relativne novej sale s polohovatelnym kreslom? nastrihovali vas vsetky? a poloha bola klasicka na chrbte alebo vam aj dovolili ju zmenit? 😉 😵
JA sa tam chystam do poradne asi zaciatkom buduceho tyzdna.lebo vysledky z kultivacie u mojho dokiho budem mat az tento piatok 😕 ..este musim obvolat,kedy tam ist, aby som tam nebehala zbytocne 😒

petinka11
7. jan 2009

jaja-nemam zazmluvneneho dr,lebo mi tam robi kamoska sestricku a povedala ze ona to vybavi,ze si to nemam zbytocne pltit
alisve-zajtra mi zacina 40t.tak by som uz aj ja rada rodila myslela som ze to stihnem do 10.1 lebo mi zacinaju dost surne povinnosti ale vizera to tak ze ani mne nepraje

petinka11
7. jan 2009

kocky a neviete ako je to z nadstandartom v ruzinove?????je plno ci ,sa da v pohode dostat.........neviete???????a vy mate kedy termin??????mozno sa stretneme aj niekde na vzdycharni

jaja257
7. jan 2009

petinka, neviem, ale ja ho chcem tiez, uz len kvoli pohodliu, ze wc a sprcha na izbe.

alisve: ak ju vyskusam, tak ti dam vediet 😀 mozno budem tehotna do smrti 😠

petinka11
7. jan 2009

ja chodim do poradne k foltinovy,vraj je dost na peniaze,ale myslim ze svoju robotu robi ok,a k hrabcokovy ten ma vzdy odflakol az mu kamoska povedala ze sa pozname a zrazu bol z neho uplne iny doktor,a vraj ak by som chcela rodit tak ma odrodi aj hned,ale ja nechcem vyvolavacky,tak ze mam s toho zmiesane pocity,ale aj tak si nikoho nebudem zazmluvnovat,mam len epi a ak vijde tak nadstandart,vraj nech ma sluzbu ktokolvek vsetci su tam dobry teda az na nejakeho araba.komplikovane meno

snehulienka
7. jan 2009

petinka, ci je volny nadstandard s dozvies az tesne pri porode, resp po nom..

petinka11
7. jan 2009

ano to viem ale ci neviete aka je v tomto obdoy porodnost,ci byva volne alebo je baby boom

katarinaa
7. jan 2009

konstantny babyboom 😀

a.d.r.i.k.a
8. jan 2009

.... 😒 no teda,dúfam že sa mi nejaká tá "nadštandardná izbietka" ujde. Ma až mdloby obchádzajú,keď si predstavím,ako tam stojím po porode s osuškou na chodbe a čakám na sprchu....a že ako tá spoločná "nenadštandardná" musí vyzerať,to ani nechcem vedieť.... 😒

jaja257
8. jan 2009

No baby ved uvidime. mozno prave vtedy ked prideme my tak bude volno. Ja chcem tiez mat pohodlie, ale u mna to vyzera, ze budem tehotna do konca zivota, tak asi by mi malo byt fuk, ci je nadstandart alebo nie ☹

snehulienka
8. jan 2009

peta, ja ked som dosla 27.12. bolo asi 6 posteli volnych ale sa zaplnilo.
cisarskym tusim nedavaju na nadstandard.
co sa tyka sprch na nastandarde, nerobte si iluzie, plesnive jak tie druhe, len krajsie kachlicky a ze ich mate na izbe.

petinka11
8. jan 2009

no necakam carlton,ale aspon mozem ist na vecko a do sprchy kedy budem chciet,ale uvidime zvladli ine zvladneme aj mi............snehulka mala si zazmluvneneho dr???a koho????
jaja a a.d.r.i.k.a. kedy mate termin?????a lekara mate zazmluvneneho??????????????

jaja257
8. jan 2009

ja som mala termin 5.1.2009 a teraz mam dalsi v nedelu. No radost. Mam zazmluvneneho Krizku st. a ani mlady nie je zly. Ja som take jablko, ked nie je jeden tak je druhy. Krizkost. je kolegynin manzel tak sa staraju obaja.

zuky
8. jan 2009

...alisve...dr. som si akosi zazmluvniť papiarovo nestihla, iba ústne (keďže termin bol 14.1.)...bola som u neho 2 krát v poradni...no a deň pred pôrodom mi pri prehliadke povedal, že rodiť nebudem ešte minimálne dva týždne...no a na druhý deň začali kontrakcie...a on mi nedvíhal telefón celý deň...takže ma nakoniec odrodil babský tím, ani neviem ako sa volalii, bola tam jedná protivná stará raketa, inak všetko mladé baby, veľmi zlaté...nastrihli ma trochu, mala som iba 4 stehy, mala je drobunká, takže pôrod bol ľahší a rýchlejší ako ten predošlý a tiež sa cítim už viac-menej zotavená...
...a čo sa tíka žltačky, tak kvôli nej sme tam boli dlhšie o 2 dni, a +1 deň pretože bola malá kvôli žltačke spavá, málo papala, a tak schudla...ale už ideme hore 😵

zuky
8. jan 2009

...ozaj Dr, sa volala Papcun

petinka11
8. jan 2009

jaja tak ty to mas super,starost s kazdej strany,tebe sa nemoze nic stat!!!!inak ja mam tiez termin teraz v nedelu podla ultrazv.z 10T.ale potom este 16.1,no a potom ma uz poraziiiiiiii

jaja257
8. jan 2009

petinka, ja som mala tiez 4 terminy, 4.1, 5.1, 11.1 a posledny mam 13.1. a potom ma porazi lebo uz budem v 42 tt a to teda je fakt na mslu

petinka11
8. jan 2009

no mi hovar,ale citim sa uz fakt na rozpadnutie uz ma aj brucho boli picha,,,,,,,,,,,,,az do stehien mi to ide........a mimi sa nevie umuuudrit

petinka11
8. jan 2009

jaja do ako urychlit orod som ti napisala ten koktejl

snehulienka
8. jan 2009

peta, Dr. krizko ml. spokojnost na 1000percent

a.d.r.i.k.a
9. jan 2009

Ahojte!petinka ja mám 21.1,roďiť by ma mala Oťapková Peťa,chodím ku nej cele tehu,aj pred tým som k nej chodila do amb. A zazmluvnenú ju "oficiálne" nemám,ale sme sa dohodli,že keby dačo.volám jej....Ináč keby ma ona nemohla odroďiť,tak určite fičím radšej na Antolskú... 😖 Tam som rodila v r.2005,bola som maximalne spokojna a ani nadštandard som nemala... Tam sú tie izby super vyriešené. Z toho Ružinova prehnitého mam už dopredu nočné mory... 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre