Megastretko aprílovčiat 2008 - jar 2010

fialllka
11. jan 2010

ahojte mamulky

tuto noc ma napadla tato myslienka ... a tak zakladam novu temu, tak co, zorganizujeme si opat nieco suprove na jar? 😉

mirininu
11. jan 2010

jéj čitaš mi myšlienky 😉

ak sa nič nezomelie - klop klop, tak my sme určite za 😎

lusya
11. jan 2010

fialll super super, tešíme sa, ak bude termín vyhovovať, tak sa isto pridávame 😉

fialllka
autor
11. jan 2010

no tak nam ostava, nejako sa zladit, dohodnut termin ale hlavne najst nejake super miesto, kde by sa decka vysantili 🙂
ak mate nejaky napad, tak sup sem s nim 🙂

almika
11. jan 2010

super babule 🙂 ja som za 😉

ada30r.
12. jan 2010

Pripájam sa. Minule mi to nevyšlo a moc ma to mrzelo. Bolo by to super aj deti by si to už lepšie užili.

emily
12. jan 2010

je to super nápad ale neviem čo a ako bude s malým tak ja sa zatiaľ nevyjadrujem, uvidíme ako na tom budeme 😉 ale rada by som sa stretla

monika28
14. jan 2010

babule, veľmi rada by som išla aj ja. vlani nám to nevyšlo, sme mali taký bláznivý svadbový rok (4 svadby - a to nemôžem povedať, že 1 pohreb, lebo ich bolo 6 - to bola katastrofa ten minulý rok 😖 )...

len vás pekne prosím, neplánujte to na 17. apríla, lebo to mám zas stretávku zo strednej školy konečne prvýkrát a to po 14 rokoch 😅 inak je to v pohode. som k dispozícii každý víkend 😀

nattie
21. jan 2010

ahojte 🙂 aj ked teraz malo prispievam, priebezne vas citam a tiez by sme isli na stretko 🙂

mirininu
26. jan 2010

čaves kočky 🙂

a čo dať nejaké návrhy na miesto konania ? 😉 Ja nejako nemám zatiaľ prehľad .... ale už by asi bolo treba niečo zarezervovať .

fialllka
autor
27. jan 2010

ahojte koculky

tak som obzerala zatial len datumy ... navrhujem nejaky majovy vikend, co vy na to???

miesto som zatial nestihal omrknut ziadne ... ma napadlo, co tak sa poobzerat tam, kde sme minuly rok vyberali .... musim to kuki ... ale som k.o. trochu ma boli hrdlo ... tak som sa ku tomu nedokopala 😖

fialllka
autor
29. jan 2010

ahojte maminky

tak zaital som omrkla tu nasu temu o com sme sa minuly rok bavili a nasla som tieto linky ... co na to poviete???
resp. hodte aj vy nejaky napad 😉

http://www.herkules.sk/verbal/mlyn-liptovskatepla/

http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/bu...

fialllka
autor
29. jan 2010

a aj toto sa mi paci
http://www.penzionsustiak.sk/

ivkab
29. jan 2010

Fialka, supis ze to organizujes a nahanas ale ja neviem ako to bude u nas. My zatial skor nepojdeme lebo neviem ako budem na tom s tehu. Mozno sa to zmeni uvidim, nechcem moc ostatnych ovplyvnovat s datumom ani miestom ked neviem ci vobec pojdem.

fialllka
autor
29. jan 2010

ivkab: to je ok 😉 boli by sme radi, keby si dosla, ak bude vsetko v poriadku 😉

no mne sa najviac paci ta terchova 😉 a aj ceny su dobre, dla mna 😉 ale pozeram, ze je to so samostatnym varenim ... 😒

millienka
29. jan 2010

Fiali, bohuzial sa musim pridat k Emily a k Ivke. Sice v tom case uz budem mat cca 2 mesiace po pôrode, ale neviem povedat. Miska bude este malicka a predsa s takym babätkom niekam ist. Cize vyjadrit sa neviem. Ako rada by som isla, kedze minuleho roku sa mi to nepodarilo, ale zas okolnosti nedovoluju, uvidim 😉

trpezliva
29. jan 2010

my by sme dosli, ale dajte vediet co najskor termin 😉 terchova znie super.
dik fiallka za organizovanie 😵

zuzin78
30. jan 2010

ahojte. terchova je nadherny kraj, ja mam odtial rodinu,mame tam aj chatu, tak to Vam mozem odporucat.
my nepojdeme, ale potom si rada pozriem fotky. 🙂

fialllka
autor
30. jan 2010

no tak kocky, ktore chcete ist, nech dohodneme nejaky termin a miesto ....
kde ste vsetky????

kika: vam by to kedy vyhovovalo??? 😉

almika
31. jan 2010

fialka, tu som 😀
mne by tiež vyhovoval termín v máji.. marec, apríl to máme oslavy..
no a miesto? musím to popozerať.. 😉
a robíme to na dva dni ako minule? my by sme určite prišli na jeden deň kvôli tomu, že víkendy sú u nás pracovné..

mirininu
31. jan 2010

čafte 😉

tak aj nám zatiaľ vyhovuje máj 😉 a terchová sa mi páči a ešte som tam nebola 🙂 išli by sme 2+1 , tak ako minule .... a čo sa týka dní, tak tiež momentálne s dovolenkou nie je problém, ale ako to bude v máji, keďže teraz nevychádza žiaden sviatok, fakt neviem 😅

fialllka
autor
1. feb 2010

no dievcata, lenze s tou terchovou je to tak, ze sa tam stravujeme samy ... ale skusim zistit, ci sa tam niekde neda nieco lacne v restikach alebo ci nahodou by nam niekto neuvaril ... lebo mne sa teda za hrncami stat nechce 😉

ale prostredie sa mi velmi paci ak to je tak ako na fotkach ... detvaky by sa mali kde vyhrat 😀

fialllka
autor
1. feb 2010

tak dievcata pisala som tam, tak uvidime, aka bude odpoved ...

chcela som vediet ako je to s volnymi terminmi v maji u nich a aj so stravou .. aspon toto zatial ... a ptoom ked zistime presnym pocet, tak dohodneme alebo skusime sa dohodnut na nejakej zlave

trpezliva
1. feb 2010

Babyyy, teraz ma napadlo, sestra mala s stretko s babami z MK v Terchovej v tom penzione Sustiak a ze nikdy viac!!! majitel bol strasny. vynadal im kvoli vsetkemu, napr. ze kocikom zaspinili vstupnu halu a pod. veci, ktore sa pri detoch stavaju. Podla mna ti fiallka ani neodpise, ked uvidi, ze dalsia skupinka z modreho konika sa tam chysta.
Alebo ked odpise, ja by som vybrala radsej nejake ine miesto, on nam tam bude chodit za chrbtom a robit policajta, aby sme nieco nahodou nezaspinila nebodaj neznicili. Tusim im aj chcel dat nieco zaplatit 😕 .
Inac fotky su super aj to vyzera krasne..az na toho majitela. 😒

fialllka
autor
1. feb 2010

kika: diky za info 😉

siminks
1. feb 2010

Ahojte,ja by som sa tiež možno pridala uvidíme aká bude finančná situácia,a opýtam sa kámošky oni mali stretko z koníka teraz na jesen a boli velmi spokojní,aj ubytko , mali tam aj zimnú záhradu a všetko ok,tak skúsim a hodím potom link...bolo to tuším priSklených Tepliciach...

almika
1. feb 2010

najlepšie bude, ak budeme mať stravu, aby sme nemuseli ešte aj tam variť.. skúsme niečo pohľadať so stravou a za dobrú cenu 😉

fialllka
autor
1. feb 2010

almi: tiez si to myslim a preto som hned upozornila, ze tam nie je strava .... teda ze som sa to tam nedocitala 😉

tie zvysne linky ste pozerali? okrem tej Terchovej?

fialllka
autor
1. feb 2010

z Penzionu v Terchovej mi odpisali toto:

Zdravím Vás,

Stravu zabezpečujeme v reštauracii, Ktorá je 5min cesty od nás peši.

Obedy sú za 3,3 €, Večera za 3,-€

Pre väčšie skupiny, Neviem koľko by Vás bolo.

Posledný májoví Vikend je obsadení.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre