Mladé mamičky z dedinky Chtelnica pri Vrbovom. Ste tu?

galinka
30. okt 2007

Ahojte mile mlade mamicky,
v Chtelnici nebyvam dlho a i touto cestou by som si tu rada nasla nejaku kamaratku, mladu mamicku na kocikovanie, kamaratenie, vymenu nazorov pri vychove deti. mam trojmesacnu dcerku a chodim s nou von sama, a to nie je ono....Budem rada, ak sa niektora z Vas ozve....Vopred sa tesiiiim... 🙂

viamka
30. okt 2007

no, ja ti nechcem brat iluzie, ale ak je to taka "malicka" dedinka ako pises, co skusit zoznamit sa na poradni u pediatra? nie su vacsie sance ako tu??? ale drzim ti strasne moc palce, chapem ako ti je, ked zijes niekde, odkial nepochadzas.....

jesenka
30. okt 2007

viamka ma pravdu, kolko obyvatelov ma Chtelnica? asi nie je vysoka sanca, ze tu najdes maminu na kocikovanie ☹ a na vymenu nazorov zabehni do : Spolocny termin, Julove babatka 2007

galinka
autor
30. okt 2007

hm, asi mate pravdu, ja chodim s malou lekarke do trnavy, nie do chtelnice, asi aj to je dovod, preco som si tu nenasla kamaratky...

viamka
3. nov 2007

ako sa ti dari???? ak nikoho nemas, nevzdavaj sa a skus sa spytat v potravinach, ci niekto v dedine kocikuje.... predavacky ti povedia.....

zuzanky
9. jún 2009

Ahojte babule

Síce som už v TT ale z Chtelnice pochádzam. A je to najväčšia dedina v okolí. 🙂
Galinka ak sa chceš z niekym zoznámiť treba ísť do Pizzerie. Tam sa stretávajú niektoré mamičky. Alebo sa skús zapojiť do fóra pod názvom Piešťanky tam chodia aj Chtelničanky. Z chtelnice sú : keti, sofi, milhaus,... 😉

zuzka1.
24. jún 2009

ja som skoro Chtelnicanka, pochadzame z tade, uz niekolko rokov prestahovani, ale cela familia je tam.
v sobotu ideme prave tam

milhaus
24. jún 2009

chod do temy piestanky, tam chodíme ale dá sa i sem ak chces len teraz si baby akosi dávajú prestávku od MK
chodi sem sofia, sofi, keti, ja, stanka26, zuzanky a mimushe je z dolneho lopasova
v ktorej časti chtelnice bývas?
a ešte danca.b, skoro som na nu zabudla
mi sme väčšinou pri družstve všetky iba danca.b je z dolneho konca
deti od 1 - 4 roky

zuzka1.
24. jún 2009

danca je sestrina spoluziacka, babka mi byva v bytovke pri drzstve uz milion rokov
uz tam nebyvame cez 20 rokov, ale rodina je tam, tak sa snad aj vidime v soobu na priehrade, co,?

milhaus
25. jún 2009

myslim že tato tema je zbytočná, sme zvyknuté už chodit do témy piestanky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre