Mladé snažilky - prvýkrat v ISCARE Bratislava

anlady
30. aug 2011

Ahojte,
o dva týždne ideme prvýkrát do BA do ISCARE na IUI, ktorá sa pridá,nech zdieľame pocity a dojmy, skúsenosti....

anlady
autor
30. aug 2011

Prípadne Vás poprosím o skúsenosti, tie ktoré ste tam nedávno boli. Ďakujem moc moc 🙂

anlady
autor
30. aug 2011

prosím, potrebujem info... ☹

kristinabianka
9. okt 2011

Ahoj,ja len Ti chcem odpovedat,ze ja som chodila od septembra k dr.Maršíkovi do Iscare v BA,personal a sluzby su podla mojich dojmov ,na urovni,su tam mili zamestnanci aj setricky su super.takze len to naj ,mozem odporucat 😉
@anlady
@anlady

anlady
autor
10. okt 2011

@kristinabianka
Tak my sme si to nakoniec rozmysleli- že až bud. rok,alebo teraz v decembri. Inak už si podstúpila IUI?? Podarilo sa? A ešte prosím ťa-koľko krát tam treba ísť?

kristinabianka
10. okt 2011

@anlady ahoj ja som zatial mala len inseminaciu a cakam do piatku,idem na krv a uvidime aky bude vysoky HCG hormon 🙂 😉

anlady
autor
11. okt 2011

@kristinabianka ty si nechodila na nejaké ďalšie vyšetrenia,či kontroly? prišla si a naplánovali ti hneď insemináciu?

kristinabianka
11. okt 2011

ano ja uz dlhsie chodim k doktorovi Marsikovi a takto sme sa dopracovali k prvej Inseminacii 🙂

stella881
19. jan 2012

ahojte ženičky , som tu nová ...moja gyn. nas poslala do ISCARE v BA na spermiograf...chcela by som sa vas spytat, či tam mam volat a objednat sa alebo tam staci prist... a ako to cele prebieha ...dakujem za odpoved 🙂

katuska54
20. jan 2012

@stella881 musis si zavolat a objednat sa. partner potom pojde do miestnosti kde odovyda material a asi do hodinky mate vysledok

katuska54
20. jan 2012

@anlady ahoj ja chodim do ISCARU a uz som apsolvovala aj prve neuspesne IUI. ale personal je super,su mile sestricky aj doktori. ja sice chodim k doktorke a som s nou spokojna. maju ludsky pristup.

stella881
20. jan 2012

@katuska54 dakujem 🙂

havranica
21. jan 2012

aj ja chodim do ISCARE BA, sice mam za sebou 1. neuspesne IVF, s nasou pani doktorkou som velmi spokojna....myslim si, ze cely personal je tam velmi fajn

kominar
3. mar 2012

@anlady A hoj ja mam za sebou 5 IVF stoho 2 IVF na Zochovej tam začínalo Iskare 3 IVF vnovom Iskare mala som veľmi ferovu a lucku hlavne Lek Tazberikovu ˇpracuje na100% aj ma pozrela v sukromnej gyn ktoru ma Gynfe v bratislave aj keď som nebola jej pacoškou odporučila nam aby ma sledoval niekto na folimektriu nakolko telo nema rado umele hormony terz som mala krasnu folikulu 19mm snaď to teraz vyslo ak nie zase idem na 10a14 dc krasny večer praje kominár

b.bardyova
3. mar 2012

Ahojte , ja mam svojho sukromneho lekara ale zakroky chodi robit do iscaru..mam pocit, ze aj iui tam bude robit ...teraz som cerstvo po laparosopii a mam pocit, ze buduci mesiac pojdeme na inseminaciu..drzim vsetkym palceky

b.bardyova
3. mar 2012

@havranica ahoky mozem sa spytat, ze kolko ta stala IVF?
alebo to hradila poistovna

micak
18. apr 2012

Ahojte,
v kontaktnom formulari na ich stranke pisu, ze je potrebne si so sebou priniest vysledky urcitych vysetreni. Je to ozaj potrebne? Nerobia si tie vysetrenia sami? Dakujem !

anlady
autor
18. apr 2012

@micak ževraj tam donesieš tie čo máš a tie ktoré nemáš ti spravia,ak nemáš žiadne,tam ti spravia 🙂 info priamo odtiaľ od lekára,čiže z pravej ruky 😵

pistaciaa
18. apr 2012

@anlady presne tak 🙂

luthy22
30. apr 2012

Ahojte, bola som prvý krát v Iscare a chcú vyšetriť aj partnera. Viete mi niektorá z ás popísať, ako ten spermiogram robia? Koľko je na to času, aké prostredie, či tam môžem ísť s ním? Prípadne mi napíšte do súkromnej pošty nejaké to podrobno. Ďakujem pekne

zvolsiinylogin
30. apr 2012

@kominar ahoj, chcela som sa ta spytat, ci nevies, ako je to s folikulmi, ja som mala pred 10 rokmi 30, potom 29 a naposledy mi nasiel 21 a 24, oni sa zmensuju, alebo mi to este dorastie? dik..

chilinkaxxx
15. máj 2012

@luthy22 ahoj, my sme tam boli dnes. Je tam naozaj veľmi milí personál, vyžiadali sme si pri obj. dr. Petrovú, lebo som na ňu čítala iba dobré odporúčania a bola naozaj veľmi milá, všetko nám vysvetlila a dala nám veľkú nádej, lebo sme obaja mladí a že nebude problém. Spermiogram sa robil hneď, platí sa 9evri, pričom partner pôjde do miestnosti s pohárikom a keď bude "hotový" 🙂 odovzdá ho sestričke a do pol hodiny je výsledok. Zoberú vám obom krv a o týždeň máš aj tie výsledky. My musíme mesiac čakať, či sa spermie rozhýbu poriadne a pôjdeme len na insemináciu, alebo sa nerozhýbu a pôjdeme na ivf.

anlady
autor
17. máj 2012

@zvolsiinylogin folík rastie pomaly a zase praskne a zase od znovu

kominar
27. máj 2012

Ahoj ja sa chcem Ti ospravedlniť že odpovedam až teraz mala som prepad .Takže v ISKARE dakujem za vela do 34r som bola udajne v porietku teraz zistili nisie %antimulerarneho hormonuhormonamy sa vytvorili fol ale z 5*IVF 1krad embrio vložili do mna telo neprialo.Do prepadu som sa mesiac co mesiac tesila z folikumetri bolla tam vzdy 1 krasna fol aj bez hormonov folikumetriu rogia na gynekologi za8e.Obrat sa na doktorku Tazberikovu je nesmierne lucka chapava a hlavne ferova za co jej nesmierne som vdacna odporucam kominar

rearo
4. dec 2014

Som odporucene na inseminaciu'dr.valky uz pred rokmi povedal ze to je nic sme zdravy obaja spermspermiogram je ok ja tiez len mam38 r.muz 30 pol roma sa snazime no nejde to ja jedno dieya mam on este nie...sme zdravy,pomoze inseminacia? Mate skusenosti?

henka152
5. apr 2015

Ahojte,
chcem sa vás spýtať čo mi budú robiť v iscare na prvom stretnutí? Spravia mi hneď vyšetrenie ?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. 🙂

neznama0
27. feb 2016

Ahojte. Nezvyknem na tomto portali reagovat, prevazne len citam Vase skusenosti. Ale toto musim zverejnit. Dnes mi svagrina, ktora bola uz dvakrat v ISCARE, povedala jednu sokujucu vec a to, ze po druhom neuspesnom KET, ktory sa robil po druhej schvalenej ziadosti v tejto poliklinike, SFALSOVALI jej podpis na tretej a teda poslednej ziadosti, a poslali ju na schvalenie do zdravotnej poistovne BEZ JEJ VEDOMIA!!! Nastastie na to vcas prisla a stihla to oznamit aj v zdr.poistovni. Ziadost ma samozrejme schvalenu, no do ISCARE uz v ziadnom pripade nikdy nepojde, ale idu do zahranicia. Ked mi to dnes rozpravala, neverila som vlastnym usiam.... Takze takto zalezi reprodukcnym centram na pacientkach. Ja chodim do inej polikliniky, ktoru tu viacero z vas ospevuje a nie som spokojna...ano personal je skvely a mily, lekar svojsky...ale.... Pri nedavnom KETe sa mi zazdalo, ze ked sestricka vzala tu hadicku s rozmrazenymi embrykami, ze ju vymenila za inu, ktoru mala pripravenu na stolceku (nie som si na 100% ista, kedze sa mi postavila chrbtom, ale tak ta 70%)... teraz cakam na vysledky po KET ale predpokladam, ze opat budu negativne... Takze dievcata, budte obozretne a pozerajte co sa pri vkladoch okolo vas deje a ak sa rozhodnete, ze uz v nejakej poliklinike nechcete absolvovat dalsie zakroky, dajte to pisomne vediet aj do zdravotky....Ja to uz budem riesit takto....Neviem co si mam o tychto nasich slovenskych centrach mysliet....aspon je vidiet, ze je to len o peniazoch....je to smutne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre