Muži vs. Snažilky

alis110
29. aug 2018

Ahojte žienky, túto diskusiu zakladám na rozptýlenie od toho nášho každodenného snaženia, cieľom je aby sme sa trošku pobavili na úkor našich ctených polovičiek😉 Ako vaši partneri zvládajú vaše snaženie? S akými bláznivými nápadmi vás niekedy prekvapili? Ja mám takýchto príbehov viac než dosť, tak dúfam že sa podelíte aj s tými vašimi😉

evalin88
29. aug 2018

Ten moj to neako extra neprezival. Po prvom pokuse vyhlasil.... "už je to len na tebe" 😁 akoby už bol otec. Keď to na prvy raz nevyšlo bol v šoku 🤔

prechadzka
29. aug 2018

@evalin88 tak to nejak.Ze vsak uz nedostanes ms..omg po 1x.😅

alis110
autor
29. aug 2018

@prechadzka @evalin88 to poznam to si myslia vsetci muzi, ze su taki samci ze na 1. Krat sa ich kamosi uhniezdia a bude z toho samozrejme chlapec😂 moj mi dnes po obede zahlasil " tak zlatko chod si uz odmerat tu teplotu ci uz nie si tehotna" 🙈

alis110
autor
29. aug 2018

A minule prisiel vitazoslavne z roboty s novym pozoruhodnym zistenim... vraj s kolegami nasiel clanok o tom, ze 1 pivo denne podporuje tvorbu a zlepsuje vitalitu spermii🤪 pozeram na neho, no fasa takze nakoniec budem mat doma plodneho alkoholika😂

nivea93
29. aug 2018

Môj chlap mi celý náš vzťah (keď sme ešte deti ani z ďaleka neriesili) hovoril ze on je určite neplodny. Po tom ako sa nam zadarilo stále behal a hovoril mi aké on ma super spermie 😂😂🤦🤷

alis110
autor
29. aug 2018

@nivea93 moj tych svojich vola "PLAVČEKOVIA"😂

adame_
29. aug 2018

Môj ma zlý spermiogram.. Boli sme u viacerých dr. kde nám dali tú istú diagnózu..a môj dal každému doktorovi odpoveď s úsmevom : A šak stačí jedna, nie? .... 😀 nádych výdych 8krát za sebou fakt pomáha 😀

deti95060810
29. aug 2018

@alis110 môj zas rýchlobežci...

alis110
autor
29. aug 2018

@adame_ boli sme vcera v OBIcku kupit farbu a pred nami pri pokladni mala taka pani na rukach malu cernosku a moj tak kuka a zrazu na plne usta " laska, skoda, ze nie som cernoch vidis ake by sme mali pekne deti" pani sa otocila nevedela ci sa smiat ci plakat ja cervena ako paradajka a manzel sa tvaril ze sa ho to netyka a akoze si zacal obzerat radsej tuskove baterky pri pokladni v style "ja nic ja muzikant"

buubuu
30. aug 2018

@alis110
@deti95060810 my mame doma Spartanov 🙂

evalin88
30. aug 2018

@alis110 preto maju cas.. moj sa spamatal az v 37 rokoch.. a myslel že na prvý šup.. dosť ma to pobavilo vtedy

bubinko1506
30. aug 2018

Moj si tiez myslel, ze "to da" na 1.sup. Po polroku, ked bol kvoli zapalu u urologa, tak rychlo vytriezvel - spermiogram katastrofa, sanca na vlastne deita minimalna. Po styroch rokoch sa nam vdaka ivf narodili dvojicky, odvtedy chodi hrdo, aky je chlap, ze ma dvojicky😂

prechadzka
30. aug 2018

@bubinko1506 aj ten moj, ze my to dame na dvojicky ( som Z dvojiciek ), no moja hlava hovori len to nie :D

alis110
autor
30. aug 2018

@evalin88 no moj ma 35 takze tiez to nie je nebe a dudy😂

pietrins
30. aug 2018

my sme to pár krát skúšali, no asi sme netrafili to správne obdobie na oplodnenie. Muž to síce nedával extra najavo , ale bolo z neho cítiť že je sklamaný. A teraz, pomaly pár dní pred pôrodom, stále hladká bruško, ťuká po ňom "moja najrýchlejšia spermia" a keď sa niekto opýta na bábätko tak hneď odpovie: to je moje bábätko 🙂

buubuu
30. aug 2018

Moj muz este s byvalou partnerkou velmi chcel. Len sa nedarilo, spermio katastrofa a ani ona nebola v pohode. Po 10 rokoch tuzby po potomkovi sa mu to podarilo so mnou a tiez nie len tak. Musela som byt stimulovana kvoli ovulacii. Ked som mu povedala, ze to bude chlapec bol v 7.nebi. Na druhy den rano na mna s vaznou tvarou pozera a vravi: nabuduce som sa rozhodol, ze spravim dceru 😃

titla
30. aug 2018

My sme sa rozhodli, že teda ideme zamiesiť na bábätko na dovolenke po tom čo ma požiadal o ruku. S veľkou istotou vyhlásil, že domov sa už vraciame traja. Keď som sa ho snažila vyviesť z omylu, že teda nebol vhodný čas na plodenie (mala som tesne pred MS), tak zahlásil, aby som nepodceňovala plavcov... :D Už je to rok a plavci furt nedoplávali do cieľa...

alis110
autor
30. aug 2018

@titla aj moj si mysli to iste mi hovori ze zlatko neboj sa v septembri ideme na dovolenku, more, slnko, moji plavcekovia budu nabudeni, chystaj si uz perinku pre mimco😂

bubinko1506
30. aug 2018

@prechadzka preco? Dvojicky su uplne v pohode. Raz sme to s muzom skusili, ze on mal cely den jedneho a ja druheho. Len s jednym to bola normalne nuda😂. Chceme este tretie babo, tak uvidime, ci sa opat podaria dvojicky😉

evalin88
30. aug 2018

Nam sa zadarilo a syn ma 5 mesiacov.. otecko ho vola.." ty moja najrychlejsia žubrienka " 🏊‍♂️

prechadzka
30. aug 2018

@bubinko1506 jooj, to rada citam, ja tam vysoku pravdepodobnost ze budu :D , okrem mna mame v rodine asi 4 pary dvojiek, a ked som v january cakala povedali ze budu 2, ale nedopadlo to dobre..No moj chlop furt ze on chce 2 naraz, ale ja mam stres ved to je velmi narocne , ale budem rada hlavne nech su zdrave deticky

prechadzka
30. aug 2018

@alis110 aj moj, vzdy si mysli ze na dovolenke alebo nejakom pobyte to suplneme ..To su chlapi :D

z1984
30. aug 2018

@evalin88 aj ten moj bol v šoku ze po prvom mesiaci nic. Co uz prvy krat ked sme zacali ze a si tehotna 🤔😂

z1984
30. aug 2018

@titla no presne este ked sme boli prvy den na dovolenke a nechccel domna ze nie dnes . A potom ma poziadal o ruku a si myslel ze hned v ten den aby si pamatal den ziadosti 😂

evalin88
30. aug 2018

@z1984 hned po prvom raze sa ma opytal kedy to uz budem vediet .. asi su vsetci rovnaky fakt.. ako deti

alis110
autor
30. aug 2018

Ale baby co mne ten moj vyviedol... asi pred dvoma tyzdnami po milovani, mi zrazu chytil hore nohy a zacal mnou triast jak pri neznej revolucii klucami, ja v soku , pozeram na neho jak keby som videla kabelku od vuittona pod stromcekom, proste sok, a on z vesela mnou trasie v ociach stastny pohlad a mrmlal si nieco ako "shake it, shake it" po prvotnom soku sa ho pytam ze co to pre kristove rany stvara a on ze" no co asi zatriasam plavcekov aby sa dotriasli tam kde maju"💩🙈 pozeram na neho, ze ci mu to naozaj mam nejako logicky vysvetlit, no jedine co som dostala zo seba bol obrovsky vybuch smiechu a veta typu, laska moja vagina nie je milkshake a takto to naozaj nefunguje😂

z1984
30. aug 2018

@alis110 tiez takto somnou triasol este sa aj pozeral ze ale ich tam je 😂

anve
30. aug 2018

@titla 😂😂😂😂

adamera
30. aug 2018

@alis110 mňa chcel donútiť robiť stojky s plným obsahom,lebo kolega mu "poradil" že to pomáha..

alis110
autor
30. aug 2018

@adamera to doverne poznam mna sviecky😂 este mi aj ukazoval ako ju mam spravne urobit😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre