Nádejné septembrovky 2013

nicolettka2126
25. dec 2012

Je tu už niekto kto by mal tušáka že má fazuľôčku?? 🙂 Ja som ešte dosť v rozpakoch-testy sú také "nerozhodné" (je tam dušík,ale ešte slabučký) a ms by "mala" dojsť dneska,tak pevne verím že nepríde 😀
A skúšala som si vypočítať termín pôrodu-vychádza mi to na 4.9.2013 🙂
Dúfam že sa čoskoro pridáte a že ak sa nám to potvrdí tak sa budeme spolu tešiť,podporovať a pomáhať si 🙂

kiki75
27. máj 2015

@saska.t mala tiez vela rozprava, len nasa miesa slovencinu a madarcinu.....🙂 kedy to bude jednoduchseie?? Stale si neviem predstavit druhe dieta, ale coraz intenzivnejsie na to myslim......bojim sa a neviem co dalej.....ako by som to zvladala....vy mate aky rozdiel medzi detmi?
@nika1985

nika1985
27. máj 2015

@kiki75 my mame 2roky a 2mesiace je to super aj ked tazke baby sa spolu zahraju mne starsia vo veku ako je teraz Anetka uz sama rozpravala papala bola uz skoro odplienkovana spavala sama v izbicke takze tam nebol ziaden problem ani som ju tolko na rukach nenosila ako mladsiu. Neviem si predstavit iny vekovy rozdiel vsetko ma svoje pre aj proti takto sa doplnaju starsia naucila mladsiu pocitat do 5 su sice medzi nimi bitky a vadenice za hracky ale aspon nemusim riesit to ze ty si uz velka tebe treba ine hracky alebo take ze mna to uz nebavi mne pusti ine pustim im spolu napr. masu a su stastne obe vsetko v podstate robim s nimi naraz sesternica ma 7rocny rozdiel a tam boli vacsie vadenice ako u nas. Ale hovorim vsetko ma svoje pre aj proti obe ma potrebuju na starsiu to trosku viac vplyva ziarli neskutocne aj ked to moc na javo a potom vybuchne snazim sa im venovat pozornost rovnako aj ked samozrejme to nejde predsa malu treba prebalit a nemozme strikat a hrat sa s takymi vecami ked je tam krpec ale to su iba drobnosti. Tak asi tolko k tomu starsia mala tusim rok a pol ked som ostala tehu pre porovnanie.

marseillka
27. máj 2015

@saska.t hehe to mate dobre, nam je aj 74rka este velka v pase 😀 ja od 1.6 idem do prace tiez ale tatinko bude s malou bo jaslicky su narvate ale mozno od septembra nieco bude, uvidime. Nasa nic nerozprava okrem mama, baba a citoslovcia zvierat. Len prstom stale ukazuje ze hmm hmm. 😒 ale nevadi

marseillka
27. máj 2015

@kiki75 u nas sa zlepsilo spanie ked sa odstavila z mlieka. a zuby robia neplechu. ked nejdu tak sa budi max. 2x, niekedy vobec co predtym tak ako vy aj 10x. a momentalne zaspava a spi pri mne sem tam tak asi ma potrebuje citit preto sa nebudi casto. Musime len vydrzat a dockame sa.

saska.t
27. máj 2015

@kiki75 ja mam 5 rocny rozdiel a uplne v pohode, ale tvojim obavam rozumiem, tiez som mala, ale da sa to zvladnut 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre