Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

tinyleaf
25. mar 2011

@natashkaa mne chodi syn tu do skolky, v podstate je to dobra skolka, vraj s ovela lepsim vybavenim ako mnohe bratislavske. Napriklad moj maly ma triedu v pristavbe, co dokoncili minuly rok a vsetko maju nove. Akurat ,ze ucky su moc klebetne a staraju sa do veci do ktotych ich nic nie je, ale to je mozo len nas pripad.

tinyleaf
25. mar 2011

baby ale sa to tu rozbehlo...a ako na potvoru, ja mam pred sebou uz len dva tyzdne rodicovskej, nastupujem totizto uz do prace. Tak moc stretiek si s Vami asi neuzijem, ale hadam podniknete nieco aj cez vikend 🙂

brculka80
25. mar 2011

@16kristina02 maly zaspal par minut potom ako sme sa rozlucili. 🙂 bolo to prijemne stretnutie. tesime sa na dalsie..

16kristina02
25. mar 2011

@brculka80 asi sme Matuška rozptylovali, alebo mu vadilo že som vkuse rozpravala 🙂
Aj nam bolo super, a budeme radi ked sa znova stretneme 😎

brculka80
25. mar 2011

si myslim, ze bol zvedavy..to je po mne taky 🙂ale dlho nepospal, uz je zase hore..ako sa volo ta masticka na dasienka co si spominala?

16kristina02
25. mar 2011

@brculka80 calgel sa to vola, to by mohli mať aj tu v bernolákove v lekarni 🙂 neboj aj ja so riadne zvedava a maximko to ma ttiež po mne :D Inak ta kočka čo som tam snou stala ked si došla to bola ta kamoška čo pracuje v školke čo som tu spominala 😉
Maximko ešte pozera rozprávky a pojde za chvilku hajať.

lubena76
25. mar 2011

@16kristina02
@brculka80
ahojte baby. Dnes na zabaku som vas videla😀 Akurat s kamoskou sme isli pod tym zeleznicnym mostom a vy ste odchadzali. Aj som sa vam chcela prihovorit, ale synator na odrazadle ma neposluchal a mala som aj telefonat - tak nabuduce😀 Inak aj ja mam syna Maxima😀DD

16kristina02
25. mar 2011

@lubena76 si sa mala pripojiť 🙂

cryonae
25. mar 2011

cafte baby, my sme uz aj doma v BA a nikoho sme nestretli :'( doobeda som uz nestihla sit von, lebo tomasko bol strasne unaveny, kedze vstaval o piatej a na tom futbalovom ihrisku sme boli od 14-15 a potom este do nejakej stvrtej na zmrzke v tej kaviarnicke pri stanici

@16kristina02 nesla si ty nahodou doobeda okolo desiatej po hlavnej ceste? som tam videla mamicku s ciernym kocikom, co sa mi na teba podobala

16kristina02
25. mar 2011

@cryonae ja som išla von až o 11:00. Došla som do kaviarne poobede ked si ty tušim odchadzala 🙂 Išla som tam do zadu, lebo tam robi moj muž tak som išla pre neho a išli sme do kaviarne 🙂

cryonae
25. mar 2011

@16kristina02 no teda 🙂 a aj si ma videla?

16kristina02
25. mar 2011

asi ano, ale ty si už odchadzala .

cryonae
25. mar 2011

@16kristina02 no skoda, ze si neprisla, aspon by som vedela, ako vyzeras nazivo ;)

baby zajtra pojdete niktora von?

natashkaa
autor
25. mar 2011

ahojteeee 😀 tak super, ze ste dali uz niektore stretko a skoda, ze mne to nevyslo 😒 Cez vikend ma byt vraj nahouby pocko.

brculka80
26. mar 2011

@lubena76 no a moj drobec akurat protestoval byt v kociku..🙂 nabuduce sa pridaj..

natashkaa
autor
28. mar 2011

ahojte tak kto zajtra moze? navrhnite cas mne je jedno

natashkaa
autor
29. mar 2011

babyyyy tak stretne sa niekto dnes?

brculka80
29. mar 2011

@natashkaa my by sme mohli okolo 11.30

natashkaa
autor
29. mar 2011

@brculka80 ok tak sa stretneme tam na zabaku? ja pojdem uz skor lebo on potom okolo 12:30 uz obeduje takze kto moze aj skor tak dajte vediet! ja pojdem uz okolo 10:30

brculka80
29. mar 2011

@natashkaa ok pridem tam

16kristina02
29. mar 2011

Možno sa aj ja dostavim 🙂 podla toho kolko bude spať maximko 🙂

natashkaa
autor
29. mar 2011

@16kristina02 priditeee!!! 🙂 kedy spinkava? ja potom baby pojdem urcite este poobede okolo 4
@brculka80

16kristina02
29. mar 2011

@natashkaa teraz zaspinkal, n uvidim kolko vydrží hajakť. niekedy spinka pol hodinku niekedy hodinku a pol 😕 ale prideme ked sa zobudi a nadesiatuje 😉

16kristina02
29. mar 2011

boli sme na žabaku a tam nikoho, no vlasne došiel tam taký starší pan s vnukom, možno ho stretavať on je stale vonku s kočarom. Potom som išla okolo kaviarne a asa mi zda že tam bola mamička odtialto ale mi sme štradovali domov, lebo maximkovi bolo teplučko lebo mal bundu, tak mu dam poobede iba vestu von.

16kristina02
29. mar 2011

@jasia stou mamičkou čo si bola dnes v kaviarni tak to je moja byvala suseda. byvala som v tej istej bytovke ako ona do marca 🙂

natashkaa
autor
29. mar 2011

@16kristina02 ahojky my sme tusim uz okolo 12:30 isli. Ja som tam bola asi od 10:30 stretla som tam aj maminu odtialto (cicus) co ma maleho Nikolu. No Dominik uz bol hladny a nervozny aj Matusko zacal poplakavat tak sme isli. Zajtra idem znova tak dajte vediet kto kde a kedy 😉

16kristina02
29. mar 2011

a dnes už niktora nejdete von ??? 😒

brculka80
29. mar 2011

@16kristina02 my uz nie lebo tento moj drobec reve ako pavian. zase som ho musela trepat domov na rukach ☹

16kristina02
29. mar 2011

@brculka80 čo sa mu vonku nepačilo? 😒

brculka80
29. mar 2011

pacilo len nie v kociku lezat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre