Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

16kristina02
31. mar 2011

My sme tam došli ked ste už boli všetky preč 🙂 rozložili sme si dečku a piknikovali 🙂 🙂 😎

brculka80
31. mar 2011

@16kristina02 idilku ste si spravili 😎 a my sme sa akurat zobudili. normalne som zaspala s malym 😎

natashkaa
autor
31. mar 2011

@16kristina02 inak to s tym piknikovanim dobryl napad.

cicus13
31. mar 2011

@natashkaa držíme prsty 😉

cicus13
31. mar 2011

@brculka80 bola som pozrieť tie čiapočky 😀 a pôjdem kúpiť zajtra 😉 lebo mali len maličké , Matúško Ti spinkal potom ? Ja som tiež zalomila s malým poobede 😀 a ten piknik je super nápad 😀

natashkaa
autor
31. mar 2011

Dakujeeeeeeem. Prave som si zopakovala polovicu maly asi 7x hore 😒 idem haji lebo mam oci ako angorak

brculka80
1. apr 2011

@cicus13 spinkal kym sme dosli do obchodu a tam otvoril take oci. 😎 cely bol prekvapeny, ze kde zase je. a potom sme zaspali asi od 15tej do 16.30..super, tak snad nejaku ciapocku kupite..
mozme nabuduce zobrat deky a piknikovat 🙂

16kristina02
1. apr 2011

ahojte, dnes sa asi nebude dať piknikovať lebo bude mokra trava :( ani neviem kde pojdeme dneska von, asi len tak tulať po dedine 🙂 😉

natashkaa
autor
4. apr 2011

ide niekto zajtra?

brculka80
5. apr 2011

@natashkaa Matusko je chory, tak mi nepojdeme. podarilo sa ti spravit skusku?

16kristina02
5. apr 2011

@natashkaa my pojdeme ale ešte neviem kam 🙂 možno na žabak.
@brculka80 prajeme skoré uzdravenie.

natashkaa
autor
5. apr 2011

@brculka80 tak to je skoda nech ste cim skor ok. Hej hej mam Acko 😀
@16kristina02 tak napis potom. Ja idem akurat robit obed mam taku tu zltu cukina tak hladam na nete co s nou

natashkaa
autor
5. apr 2011

@16kristina02 tak ja nakoniec nejdem ☹ volala mi jedna spoluziacka zo zakladky ze za hodinu je u mna. Takze teraz stres milujem neohlasene navstevy

16kristina02
5. apr 2011

@natashkaa ok, nevadi, mi pojdeme asi len na dvor lebo hrozne fučí, možno do kvetinky pojdeme

brculka80
5. apr 2011

@natashkaa vidis aka si sikula..@16kristina02
dakujeme, nie je to nic vazne, ma kasel a soplik..
dnes ma nas drobcek 6 mesiacov 🙂

16kristina02
5. apr 2011

@brculka80 tak potom velká gratulacia, dnes sa kamoške narodil drobček 🙂 🙂

brculka80
6. apr 2011

@16kristina02 dakujeme, super budete mat dalsieho kamosa 🙂

natashkaa
autor
6. apr 2011

ahojte baby ako sa mate? tento tyzden mi to nejak nevychadza jediny den co som bola doma bol utorok aj to mi prisla necakane spoluziacka. Zajtra ideme na plavco a poobede ideme do Vrablov. V piatok mam pravidelne stretnutia s babkou 😀 😀 😀 😀 😀 raz do tyzdna musim byt u nej lebo by sa bez maleho zblaznila a ja si zas nenecham ujst taku tu pravu babkovsku slepacku, perkelt, halusky, sulance, pyrohy alebo svieckovu ktore mi potom nabali na vikend 😝 😝 😝 mnam mi sliny tecu

mychaella
7. apr 2011

Ahojte maminky, len tak som nakukla ci tu je nejaka tema na Bernolakovo a vyhodilo mi to Vas. Tak ak by Vam nevadilo rada by som sa pridala 😉

@brculka80 jej ahoj

brculka80
7. apr 2011

@mychaella vitaj. jasne, ze sa mozes pridat. budeme len radi. uz aj mna skolila choroba, tak par dni nie som v stave ist von, maleho to nastastie prechadza...

mychaella
7. apr 2011

@brculka80 Dakujem za privitanie, a skore uzdravenie prajem, aspon drobcovi to prechadza..aj my sme boli chori doma vsetci ale uz sme ok nastastie.

cicus13
7. apr 2011

@brculka80 Matúškovi všetko naj dodatočne...a rýchle vyzdravenie 😉
@mychaella ahoj
@natashkaa no super, že si to zvládla 🙂

Dnes sme boli na žabiaku a nikde nikoho....len jedna pani učiteľka priviedla skupinu škôlkarov tak tam bol hurhaj 😀 😀 ale malý ich sledoval 🙂

natashkaa
autor
7. apr 2011

@mychaella vitaj 🙂
@cicus13 Dakujem 🙂 buduci tyzden ideme klasika urcite v utorok a v stredu mozno ak pridem v rozumny cas s plavca tak aj v pondelok poobede. Inak v pondelok chcem ist pozriet zumbu v kvetinke len tk pre zaujimavost aj ked si myslim, ze tam bude malo miesta
@brculka80 nech si cim skor ok!

brculka80
8. apr 2011

@cicus13 dakujeme. a kupila si tie ciapocky?

cicus13
8. apr 2011

@brculka80 no chodila som tam dva dni ☹ až nakoniec dostali...ale iné ako má Matúško....Vy máte krajšiu 😉
a ako Vám je ?

brculka80
9. apr 2011

@cicus13 pomaly sa liecime. malemu to uz prechadzalo, ale zase sa mu vratil soplik. to asi odo mna chytil 😢

cicus13
10. apr 2011

@brculka80 tak prajeme skoré uzdravenie.....ale vonku je aj tak hrozne. My sme neboli poobede vôbec vonku, malý bol mrzutý...a už viem prečo....prerezal sa nám prvý zúbok 😀

brculka80
11. apr 2011

@cicus13 tak super gratulujeme..jeden mate za sebou 🙂

16kristina02
11. apr 2011

Ahojte, kde ste všetky? čo je s Vami? zajtra pojdeme do kvetinky ak chcete sa pridajte, budeme radi.

16kristina02
13. apr 2011

halooooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre