Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

cryonae
27. okt 2011

@adulina jaj to nie 🙂 len je prijemne mat taku moznost, hlavne ked uz budem chodit do prace 🙂 teraz som ho mala dlho doma a uz bol strasne divy a nevybureny, urazy oboch chalanov sa stupnovali, tak som uvitala, ze je dnes skolka.... aj ked mi je luto, ze sme rano zistili, ze funguje len par tried kvoli vysokej chorobnosti a maly prisiel teda po dlhej dobe do neznameho prostredia, tusim ze je v mysickovej triede

adulina
27. okt 2011

@cryonae no nas Alinko je v myske, ale on hovoril, ze tam mali slonikov, tak neviem, inac aj Alex bol 5dni doma a des a hruza, sa divim, ze este stale mam svoju farbu vlasov, aj dostal po zadku vcera po stvrt roku asi, ale uz som fakt nevladala 😝 on ked je ten tyzden doma tak musi tam uz ist, tak dnes som ho supla, aj ked trosku este kasle ale aj dokina hovorila, ze moze ist ma vsetko v poriadku 😅

adulina
27. okt 2011

@cryonae a ty ides uz do prace?

cryonae
27. okt 2011

@adulina no u nas rovnako, maly este kasle troska, hlavne v noci, ked mu zatecu hlieny, ale cez den je v pohode, uz ani nesmrka, tak som si povedala, ze uz je na case 🙂 hotova som z neho 🙂
do prace zatial nejdem, ale uz sa troska rozhliadam po nejakom fleku... ak sa najde nieco neodolatelne, tak by som sla aspon na part time, no uvidime ako budu peniaze tlacit

adulina
27. okt 2011

@cryonae no ved aj on rano ako stary tuberak kasle, cez den je to v poho 🙂

cryonae
27. okt 2011

@adulina tak asi mali rovnakeho skolkarskeho bacila 🙂 aj ste to zvladli bez ATBs?

adulina
28. okt 2011

@cryonae nie neboli sme na ATB, len solmucol na kasel a nasivin, a Vy?

cryonae
29. okt 2011

@adulina nam dala doktorka nieco proti hlienom, obcas som dala robitussin a to je vsetko 🙂 len ten kasel nie a nie prejst :(

adulina
30. okt 2011

@cryonae nam sa uz chvalabohu lepsi, len obcas este tak buble, a chrci to v nom, ale inac poho 🙂 Tamarka tentokrat ani sopel od neho nedostala, takze to asi ani nic nebolo 😉

cryonae
30. okt 2011

@adulina u nas sme boli chori vsetci okrem Marka 🙂 ten nemal ani len soplik! ale zato Tomi brhli stale kazde rano :(

kerry
31. okt 2011

Ahojte. Súrne zháňam nejakú ochotnú, milú, zodpovednú pani, alebo maminu, ktorá by sa mi postarala o syna, ktorý má 1rok a 4 mesiace. Boli by to 2 dni v týždni + poprípade podľa potreby. Ak o niekom viete, za prijateľnú ľudskú cenu, prosím, dajte mi vedieť. Ďakujem.

kerry
31. okt 2011

@maaja Ano, poznáme sa. :D

16kristina02
3. nov 2011

hojte
Baby kde chodite ked sa už neda moc byt na ihrisku?

chrenik
8. nov 2011

ahojte maminky, je tu nejaka maminka ktora by sa pridala na spolocne kocikovanie. Mame 6 tyzdnov staru dcerku a uz ma moc nebavi sa premavat samej🙂

tinaa
16. nov 2011

ahojte, pripajam sa, od jari sme tiez bernolakovcania 🙂 Nestihla som zatial citat vase prispevky, neviete ci je u nas spinning?

psyxooo
6. dec 2011

ahojte, neviete mi povedat, ci je z Bernolakova vidiet na Kamzik? chcela by som si tam dat Satro Internet, no podmienka je viditelnost Kamzika. Dakujem za radu.

chrenik
14. dec 2011

@psyxooo, od nas z bytovky pri cintorine je kamzik pekne vidno (ak je dobre pocasie), asi to zavisi od toho kde byvas.

psyxooo
2. jan 2012

dakujem chrenik, inak, cintorin je tam, kde sa planuje ten novy kus dialnice? viete o tom nieco viac ako sa pise na internete? my budeme asi na opacnom konci, niekde pri Dunajskej ulici, este neviem nazov nasej ulice, takze odtial asi neuvidim :(

cryonae
17. jan 2012

baby neviete prosim, kde sa cvici zumba?

16kristina02
19. jan 2012

@cryonae cviči sa v kulturnom dome v stredu, ale neviem presne o kolkej 🙂

cryonae
20. jan 2012

@16kristina02 dakujem 🙂 no musim ist volakde nejaky letak pohladat 🙂
baby vy nechodite nikam cvicit?

16kristina02
20. jan 2012

@cryonae na kulturnom dome to podla mna bude napisane.

chrenik
21. jan 2012

@psyxooo, pokial som si dobre prestudovala uzemny plan Bernolakova, tak privadzac na dialnicu je planovany od mosta (smer chorvatsky) a bude sa napajat na kruhovy objazd pri Lidli. Pokial viem, na obecnom urade bolo pripomienkove konanie ohladne dialnice a tam sa mohli ludia dozvediet viac. Ja z toho celeho aj tam pocit, ze to s tou dialnicou dopadne tak, ako s dialnicou medzi Zilinou a Ruzomberkom - plany su, ale realita je hodne vzdialena 😖 😉

hafko
23. jan 2012

Ahojte dievcata zumby chtive, tak mam to z 1.ruky od Mati cvicitelky, zumba je v kulturnom dome, PO 18,00 h. a v ST19,30 h. Tak pridite sa vyskakat a pobavit , vyplavia sa tuky a aj endorfiny , dobra priprava na plesy, a nie len do siat... a z endordinov budemat radost aj rodinka... 🙂

cryonae
24. jan 2012

@hafko dakujem 🙂 nevies, ci je tam aj nejaka satna? o sprche asi mozem snivat, ze? a cenu nevies?

hafko
25. jan 2012

@cryonae takze vies je to stary kolturak z cias komnizmu moji rodicia aj som tam chedila do kina , skladali sme tam pionieraky slub, nikto tamnevlozil ani korunu investicie, vsetko iba platali aby to nepadlo, takze su tam WCka, velka sala po bokoch stolicky tam sidas veci a v strede super zabava, potrebujes vodu a uterak a chut sa zabavit a vypotit, dnes som bola Matka je naozaj super, kedze uy nemam ani 25 ani 35 , bola som tam najstarsia, si myslim, bola ohladuplna, isla super, dala aj oddychovky boli tam dievcata zaciatocnicky , ale vsetky povzbudzovala, no bola super, hudba bajecna, ja som sa dobre citila, naozaj,
pridi aj ty pozvi svoje kaamosky , ved tatkovia to hodinku vydrzia snapapkanym vykupkanym babom , a ty si oddychnes., pridi je tam super, cauko

hafko
25. jan 2012

@cryonae jaj zabudla som vstupne je 3 eura

cryonae
26. jan 2012

@hafko urcite pridem, ja som tazka zumba maniacka ;) len musim este nejak maleho odstavit uz konecne, lebo z roboty utekam domov co uz tu bolest neviem vydrzat a zase o pol osmej uspavame, takze hned ako toto vyriesim tak budem zavislacit s vami ;)
dakujem za info!

psyxooo
29. jan 2012

@chrenik dik, no snad to tak zle nebude s tou dialnicou, lebo zatial sice este nebyvame, ale tie kolony co sa tiahnu od tretej poobede z BA su hrozne 🙂 asi budem potom pracu zhanat radsej v Senci ci Trnave, ako v Blave :DDD no, mam sa na co tesit.

chrenik
31. jan 2012

&psyxooo, na tie kolony sa da zvyknut. a vyhoda Bernolakova je, ze mas niekolko obchadzkovych tras (cez chorvatsky, cez ivanku, cez novu dedinku,..). Ja som pred materskou robila vo Volkswagene a dalo sa to vydrzat. Je pravda, ze kolony su, ale je to len o zvyku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre