Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

tinyleaf
1. mar 2011

jasne, napisem, ked sa budeme chystat von

natashkaa
autor
1. mar 2011

ahojte aj zajtra (streda) vybehnem ak sa niektorej chce....

juvimail
1. mar 2011

@natashkaa Ahoj, aj ja by som rada, ale rovnako v Bernolakove uz nebyvam 😢

natashkaa
autor
2. mar 2011

@juvimail vsetci radsej z tejto dediny odisli 😀 nic tu nieje..

tinyleaf
2. mar 2011

natashkaa suhlasim, moc aktivit pre deti tu nie je, s ihriskami je to bieda, ziaden park, no skoda ☹

juvimail
2. mar 2011

@natashkaa ja som neodisla az tak celkom dobrovolne:D a myslim, ze je tam toho viac ako vo vacsine obci na Slovensku🙂A chysta sa prerabka parku pred kulturakom, tak o chvilu bude aj to, len treba byt trpezlivi🙂)A co mamickovsky klub Korab?

natashkaa
autor
2. mar 2011

mozno tym ze som sa pristahovala z Ba som az prilis narocna 😒 tam je kopu miest a moznosti na vyzitie s detmi. Ja som len clovek ktory nedokaze kazdy den trcat doma a tu som nato odkazana. Na nervy 😖 preto sa trepem kazdy druhy den do Ba do materskeho centra. Korab je len strata casu. uz jedna maminka tu pisala ze ked tam bola nikto tam nebol. Ziadne kruzky pre deti neposkytuje. Takze radsej s nim vybehnem na kacice,

ako pises velmi pomoze ta prerabka aspon to ihrisko na to sa velmi tesim ale to mne uz aj pomaly skonci materska vlastne 😀

leishmania
2. mar 2011

@natashkaa ja som povodne z bernolakova, momentalne v Ba, a chystame sa spat do bernolakova, uz teraz mam z toho trochu des, som si zvykla na Ba, budem si muset zvykat ked tam pojdeme

natashkaa
autor
2. mar 2011

@leishmania no praaave!!!!

leishmania
2. mar 2011

@natashkaa cez vikend ale budem v bernolakove, tak ked bude maly v pohode mohli by sme vyjst na chvilku, s nim sa na dlho neda, on mi v kociku vonku spi max hodlu a krd sa zobudi, chhyti nerv ze nic nevidi, uzsa tesim na sportak a leto

natashkaa
autor
2. mar 2011

@leishmania juu no to vikendy su jedine dni kedy sa snazim s muzom vypadnut. Takze urcite nebudem doma. 😒

cicus13
2. mar 2011

Ahojte ja sa pridávam.....vôbec som si nevšimla túto tému 😀

leishmania
2. mar 2011

@natashkaa ved ja tam chodim k rodicom dost casto, a ked sa otepli budem tam este viac...
@cicus13 ved tato tema neni moc aktivna tak sa ani necudujem 😀

cicus13
2. mar 2011

@leishmania no tak asi preto 😀 😀 ale ani ma nenapadlo, že by sa tu niekto našiel 😉

leishmania
2. mar 2011

@cicus13 inak tvoj niki mi na niektorych fotkach pripomina mojho simonka, mozno tym, ze ma tiez taku uzsiu tvaricku

cicus13
2. mar 2011

@leishmania to je milé 😉 mi sme po tatinkovi, celá tvár je na neho 😵

leishmania
2. mar 2011

@cicus13 aj simik! po mne som zatial spozorovala len prsty na nohach :D

cicus13
2. mar 2011

@leishmania 😀 no u Nás sú aj prsty po tatovi 😵 po mne má len keď sa usmeje tak sa mu zúžia očká ako číňanovi....inak mám pocit, že si ocinko urobil svoju kópiu 😀

leishmania
2. mar 2011

@cicus13 my mame tiez kopiu ocina doma...este sa ma naschal provokacne zvykne pytat mm ze ci som uz nasla nieco co je po mne 😀

adulina
2. mar 2011

ahojte, aj my byvame v Bernolakove uz skoro 5 rokov a tuto temu som nasla az teraz, tiez sa rada stretnem, lebo tiez vacsinou chodime sami von a je to nuda teda hlavne pre mojho syna, nechce sa mu prechadzat. 😀

inac caf @tinyleaf, ani mi nepovies ze je takato tema na MK 😉

cicus13
2. mar 2011

@leishmania 😀 😀 😀 provokatér 😀 ale fakt 9 mes. nosíš, tešíš sa a potom som celý ocinko 😀 😀

cicus13
2. mar 2011

@adulina ja tiež až denska 😀

leishmania
2. mar 2011

@adulina jej tak ty mas tiez decembrovciatko?

tinyleaf
3. mar 2011

@adulina adi vsak aj ja som tuto temu objavila len nedavno 🙂 Mamin nas tu je dost, co mame pocit ze tu nie je co robit, tak raz sa nam hadam podari vymysliet nejaky spolocny program 🙂

natashkaa
autor
3. mar 2011

NO SKVELEEEEEEEE ako sa nam to nakopilo 😉 Moc som RADA!!! 😀
Baby pozor neviem ci ste zaregistrovali ale v polke Marca sa ma otvorit na Hlavnej nove materske centrum Kvetinka. Takze paraada
@cicus13
@adulina
baby baby vitajte 🙂

cicus13
3. mar 2011

@natashkaa ahoj, ďakujem.....a kde na Hlavnej ?

tinyleaf
3. mar 2011

@natashkaa to fakt? Este som o tom nepocula, ale materske centrum by urcite potesilo 🙂

tinyleaf
3. mar 2011

tak som si nasla aj stranku a vyzera to zaujimavo, aj nejake tvorive dielne budu...uz aby to bolo 🙂

natashkaa
autor
3. mar 2011

no no 🙂 🙂 tesim tesim.
@cicus13 daj si www.ozkvetinka.sk (dufam, ze mi odkaz nezamknu)
@tinyleaf

no idem ja pisat seminarku nic nestiham dieta zasplo vycerpane z plavania ale u nas to bude len tak na 3 hodky

cicus13
3. mar 2011

@natashkaa stihla som pozrieť tú stránku, ale nič dokopy tam nemajú....ale kukla som na mape a viem kde to je...
to ale vyzerá na nejaký súkromný dom, tak som zvedavá čo to bude zač a možno sa tam stretneme všetky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre