Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa jasnačka že viem 🙂 oproti byva moja sesterka. ten rožný dom pri tom travantom ostrovčeku 🙂 ale nikdy som si nevšimla že tam kde bola požičovňa stojí nejaký dom. iba viem že tam je ten predný mur z požičovne 🙂

natashkaa
autor
22. mar 2011

juu tak pockaj my sme dom vedla toho predneho mura 😅 taky citronikovo zlty s velkym drevenym podbranim. A mojmu muzovi tvrdili ze Pascal bol v nasom dome 😕

@16kristina02

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa jasnačka tak už viem kdeee 🙂 mate taký hrozne rozburaný chodník pred domom, že? 😀 no požičovna bola v tom vedla vas, čo si ja pametám 😕

natashkaa
autor
22. mar 2011

no tam je ten chodnik totalne rozburany este dva domy pred nami aj za nami DES 😠 😠 chodit po ceste maly sa mi pekne uz vyrypal na odrazadle

16kristina02
22. mar 2011

to ti verim, ale to je asi všade tu v Bernolákove, malo kde je fajn chodník. a kde zmyzla ta andrea_b???
ako to vyzera v tej kvetinke?

16kristina02
22. mar 2011

Idem spať, aby som bola zajtra fit. lebo taketo prechladnutie ma dosť unavuje 😒 ☹ Dobru noc

natashkaa
autor
22. mar 2011

@16kristina02 kvetinka je fajn len je to hroooooozne malinke. je tam taky plastovy domcek, trampolina, preliezka so smyklavkou par sedaciek pre maminy hracky a nechala tam normalne bar ktory tam bol este v tej pizzerke a mozes si tam kupit caj kavu pitie. Ja by som ale ten priestor zvacsila aspon po kuchynu. ale mozeme byt radi ze tam aspon nieco je. Samozrejme par vychytavok ako prebalovaci pult premensie deti som nevidela.

natashkaa
autor
22. mar 2011

@16kristina02 dobru, ja sa musim ist ucit lebo za chvilku skuskujem a neviem sa donutit 😖

cryonae
22. mar 2011

@natashkaa dik za tip s kulturakom 🙂 mozme potom chodit ocumovat aj tam :D

@16kristina02 ta zahrada s tym trabantom to je ine peklo :D moj syn to nevedel pochopit, stale dokola sa ma pytal, preco je tam to auticko na kope :D

andrea_b
23. mar 2011

@16kristina02
@natashkaa
byvam na Jablonovej - to je smer na Novu Dedinku

16kristina02
23. mar 2011

Ahojte, idete dnes von?
cryonae, ten bordel tam už je niekolko rokov 🙂
andrea_b jasnačka že viem kde je jablonová 😉

natashkaa
autor
23. mar 2011

@16kristina02 AHOJ no kurnik ze som necitala skor, my sme v tom case ked si Ty pisala boli uz na tej smyklavke pri cukrarni. Ale ak budes citat este tak ja idem znova poobede. okolo pol 4 asi

cicus13
23. mar 2011

Tak naša prvá návšteva v kvetinke dopadla celkom ok...bola som tam s kamoškou...aj jej dvoma deťmi.....prebaľovací pult sa chystá..dokonca sme tú tetu vyspovedali a chystajú aj vonku niečo...nejaké preliezky...ale ešte nevedela povedať kedy...a ešte že kapacitu majú 10 detí....teda ak sa vyberieme a bude plný stav..môžme ísť domov 😀 😀
@natashkaa a my sme išly okolo asi 10.30 približne....

natashkaa
autor
23. mar 2011

@cicus13 skoda mohla som ist myslela som, ze tam nikto nebude

16kristina02
23. mar 2011

My sme teraz došli, boli sme dole pri čiernej vode na tom ihrisku, ale my sme išli von až o 12:00. nie vtedy ked som sem pisala. 🙂 neviem či ešte pojdem niekam dnes, lebo mi zasa začina hučať v hlave, možno pojdeme ale na dvor sa pohojdať ked sa vyspí drobček, ale ešte ani nezaspal :/

brculka80
24. mar 2011

@cryonae my by sme mohli zajtra ist na prechadzku. daj vediet kedy by si mohla..

16kristina02
24. mar 2011

Ahojte, ja pojdem zajtra pozrieť do kvetinky,, prida sa niekto?

cryonae
24. mar 2011

@brculka80 @16kristina02 zajtra budem urcite v bernolakove, ale neviem, kedy doobeda prideme, lebo este musime skocit na upsvr, vsak skuste napisat, kde a kedy budete a skusime sa dostavit 🙂

brculka80
24. mar 2011

@cryonae my sa budeme prechadzat pri zeleznici, kde je ta kaviaren a mále ihrisko okolo 12.30-13.00. inak mas rovnako stareho drobca ako ja..🙂

16kristina02
24. mar 2011

Ahojte. Ja uvidim zajtra kedy pojdem do kvetinky, podla toho kedy sa mi Maximko zobudi rano, a podla toho uvidim kedy pojde zasa hajkať.

Jejda baby keby som aspon vedela ake maťe kočare alebo ako vas spoznám? možno by som sa aj cez obed pripojila ak by nevadilo. My mame concord športový.

cicus13
24. mar 2011

My chodíme doobeda okolo 10-10.30 😉

cryonae
24. mar 2011

@brculka80 jejooo, kedy si rodila? ja 4.10 🙂
no medzi 12-15 von moc nechodievame, lebo to mi Tomasko spinka :/ my chodievame tak od 10-12 a potom 15-18

@16kristina02 moje vozitko si mozes pozriet v albume
a mna spoznas velmi lahko, vacsinou s kocikom nahanam Tomaska a hucim po nom, lebo rad robi neplechu... taky zivsi tvorecek je to :D

16kristina02
24. mar 2011

@cryonae ok 🙂 a budeš v kaviarni? či sa prechadzať? alebo do kvetinky?

16kristina02
24. mar 2011

@cicus13 my sme tak dnes išli ale to sme išli do ivanky na trhy kupiť čapice jarne.

cryonae
24. mar 2011

@16kristina02 ak bude pekne, tak asi niekde okolo kaviarne a potom na kafco ;) kvetinku si necham ked bude niekedy skaredo vonku
v ivanke su nejake trhy?

16kristina02
24. mar 2011

Ja tomu baby nerozumiem, nechapem kde chodia všetky mamičky? ved ja som ani dnes nikoho nestretla, a to som bola dva krat vonku. včera na ihrisku pri čiernej vode (sama) a dnes za zdravotným strediskom a tiež sama.

16kristina02
24. mar 2011

@cryonae Vo štvrtok byvaju v ivanke trhy a chodí tam predavať jeden pán super čapice, no len ja do kaviarne moc asi nepojdem, čo tam budem robiť, ked mi maximko ešte nechodí sam a v kočári asi seded nebude ked si ja budem popijať džusik :D a hojdať ho možem ist aj niekde na ihrisko 😎 možno na chvilku by soma le vybehla.

cryonae
24. mar 2011

@16kristina02 a kolko ma drobcek? a kde je to ihrisko pri ciernej vode?

16kristina02
24. mar 2011

@cryonae 29.3 bude mať 11 mesiacov. ako je futbalove ihrisko, tak za tym mostom, je tam fajn, su tam kačeny občas, preliezky,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre