Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa kde to je? daš link? nevedela som to naist

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02 ja to nechapem ja som tam bola o pol12 a potom este o po 4 a len som nakukla videla som jednu maminu s hlbokym kocikom tam sedela na lavicke tak som isla na prechadzku dalej idem ku smyklavke nikto tak idem kuk do kvetinky ta pani tam akurat malovala schody a hovori mi ze nikto tam nieje

adulina
24. mar 2011

@natashkaa no náhodou my sme sa tam vzdy hrali, lebo ked tam prideme tak povedz malemu, ze ideme domov 😀 ked mame este plný sácok chleba a kaciek ako maku a este aj hojdačka 😀

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa tak sa asi všetky miname 🙂 musime sa nejako dohodnuť aby sme sa niekde stretli 🙂

16kristina02
24. mar 2011

@adulina kde byvaš?

natashkaa
autor
24. mar 2011

@adulina hej hej aj my krmime 😀 ale posledne dva tyzdne sme isli ako prve na tu smyklavku pri cukrarni tam sa vyhral a potom som isla k zabaku a to uz tak pospaval takze som sa ani nezdrziavala

idem pozret tu strechu

adulina
24. mar 2011

my sme boli v kvetinke minuly piatok ked prsalo, maly sa vyjasil, potom sa tam hral s takymi dievcatkami-dvojickami,
mala sa kukala z mojho narucia a isli sme domov spať 😀

teraz sa my vacsinou pohybujeme po cyklochodniku, lebo mladý ma odrázadlo tak tam lieta 🙂

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa my sme nekrmili lebo sme nemali čim, ale už viem že budeme bravať chleba zo sebou 😎

adulina
24. mar 2011

@16kristina02 na sadovej

natashkaa
autor
24. mar 2011

@adulina hej hej s tymi dvojickami sa hral minule aj Niko tusim Nelka a Ninka ze?
@16kristina02 Tak sa dohodnime!!! 🙂 ja mozem v utorok doobeda aj poobede napiste niekto cas a mozeme dat stretko na tom zabaku

adulina
24. mar 2011

@natashkaa
@16kristina02
a vy baby kde bývate

hej volali sa tak Nelka a Ninka, zlatučké 🙂

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa ja neviem povedať teraz čas, lebo ja viem podla toho kedy mi rano maximko vstane tak podla toho ide prvý krat spať, vda dni po sebe spaval do osmej a teraz dva dni do šiestej 😒

16kristina02
24. mar 2011

ja byvam na kvetnej ulici. Ty si dosťahovana? či ,,domaca"? 😀

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02 to su uzasne casy!!!! uprimne zavidim. Oka tak ak budes moct v utorok alebo ktorakolvek z vas napiste.

jasia
24. mar 2011

Ahojte kočky som tu nová a rada by som sa zoznámila s nejakými mamičkami na pokecanie, kočíkovanie a veci obdobné... V Bernolákove bývame už tri roky ale zatiaľ tu nikoho nepoznám tak by to bolo super s niekym pokecať 😉 Prajem pekný večer

adulina
24. mar 2011

@16kristina02 no na opacnej strane, kamoška býva na polnej
a som aj aj - mama je rodáčka, ale bývali sme v BA a teraz sme sa vratili s manželom 😉

16kristina02
24. mar 2011

@jasia aj my budeme radi ked sa mamičky nakopia a bude nas konečne viac 🙂

natashkaa
autor
24. mar 2011

no tak sa tu nakoniec postretavame

@jasia ahoj 😉

16kristina02
24. mar 2011

@adulina neviem kde je sadová 😒 poznaš ma? Malochová za slobodna 🙂

jasia
24. mar 2011

ahojte som rada že sú tu mamičky lebo keď chodievam s malou tak skoro vôbec žiadnu nestretnem tak neviem či neupravím malej spánok vonku aby sme sa stretli 🙂

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa a vy kedy vstvate???? 😒

16kristina02
24. mar 2011

@jasia kolko ma dcerka?

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa ja mam taký pocit že som ťa raz vydela pri zmrzline si bola so synčekom on bol na odražadle, a potom ked ste už prešli cez cestu si ho na ruky brala, asi už nechcel na tom isť. možno tak tyýden do zadu 😕

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02 ako budik nieco pred 5 kazde rano 22 mesiacov. 😒 ale Dominik ma od malicka problemy so spankom napriklad jemu stacia v noci 4 hodky a cez den vela krat nespi vobec. Teraz mam stastie posledne dva tyzdne ze dal hodku mozno uz konecne nastava ten slubovany zlom 😀

jasia
24. mar 2011

dcérka má 4,5 mesiaca mám čierny kočík a chodím s ňou do parku k štadiónu tak neviem či tam vôbec chodievate...

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa jejda že pred 5 😕 tak to si možem potom gratulovať 🙂

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02 no tak toto je dost mozne lebo nechodievat teraz uz s kocikom prave na odrazadle. a Ty si bola kde?bola si s kocikom?

16kristina02
24. mar 2011

@jasia počkaj počkaj, a nemaš na kočary aj čiernu sieťku proti hmyzu????????

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa ano mi chodime s kočikom, aj som na teba pozerala že či pozdravim alebo nie 😕

natashkaa
autor
24. mar 2011

Baby ja pisem uplne dyslekticky lebo sedim v obyvke v tme a nevidim na klavesnicu tak len co spamati stlacam a potom ked to po sebe citam 😖 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre