Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

mummy01
24. mar 2012

@chrenik na skolu som sa pytala....

chrenik
25. mar 2012

@mummy01 sorry zle som si vsimla, ale predpokladam ze situaciu bude podobna. 😒

jaslicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chrenik
8. máj 2012

@jaslicky webstranka volako nefunguje, nacita sa, ale zostane biela☹

jaslicky
10. máj 2012

@chrenik skuste klik na web. stranku este raz, dufam, ze to uz pojde www.jasle-tomajerry.sk. Ak nie, prosim kontaktujte ma mailom prip. zodpoviem na akekolvek otazky.

jaslicky
27. máj 2012

moj e-mail: marianna.brezikova@centrum.sk alebo jaslickarsky mail: info@jasle-tomajerry.sk 😉

adulina
18. jún 2012

Ahojte kočky,
Prosim ak by ste mali chut zahlasovať, potešíme sa.
Stačí len jeden jediny Váš hlas !
Tamarka je na 8. strane, predposleny rad
http://www.funradio.sk/sutaze/21626-babo-pre-lu...
D A K U J E M E

sesilia
29. jún 2012

nejaka mamicka na travenie spolocneho casu s detickami sa nenajde🙂?

vevet
6. júl 2012

@sesilia a v ktorých končinách Bernolákova?

sesilia
6. júl 2012

@vevet my byvame kusok od toho noveho ihriska. a vy?

vevet
6. júl 2012

@sesilia my v bytovke na Družstevnej, takže by sme mohli niekedy stretnúť na novom ihrisku...niekedy budúci týždeň...

sesilia
6. júl 2012

@vevet ok,mohli.tak daj vediet, ked pojdete.

vevet
6. júl 2012

@sesilia dobre, tak ked budeme mat na plane ísť tam tak sa aj deň vopred ozvem, prípadne ráno v ten deň...

vevet
11. júl 2012

@sesilia ahoj, zajtra sa chystáme doobeda na ihrisko, prídete aj vy? Niekedy okolo 9:00.

sesilia
11. júl 2012

jej si mila, ale prave zajtra mam vybavovacky a s malym bude mamina. Tak ja sa ti najblizsie ozvem, ak mozem.

vevet
11. júl 2012

@sesilia dobre, takže čakám správu od teba.

natashkaa
autor
20. júl 2012

Ahojte dievcata pamata si ma este niekto s prvej zostavy??? ako sa mate? Kika čitam ze sa znova stahujete? ako znova uz ste sa? tolko noviniek....my sme sa uz v Ba zabyvali konecne som stastna a spokojna. Do Bernolakova ale chodime skoro kazdy vikend kedze domcek ostal. Sem tam sme skocili aj na ihrisko ale tam ani nohy. 😒

16kristina02
29. aug 2012

@natashkaa Ahoooojky, jej tolko krat na vas myslím že ako sa mate 🙂 Ano my sme sa zase stahovali na druhý koniec bernolákova smerom na novu dedinku, ale ešte staale nie do svojho, stale sme v podnajme. Inak sa mame dobre, všetko beží tak jak ma. a vy ako? Ked budeš niekedy v bernolákove tak sa ozvy, radi vas uvidime.

kikushka2386
28. okt 2012

zienky je tu niektora co podavala trestne oznamenie?lebo neviem ci mozem tu u nas podat alebo musim do Senca

mamucka
7. jún 2013

ahojte prosim vas kde je AREAL? pozerala som, ze su dni obce a niektore podujatia su zrovna tam, a ja netusim kde to je?

zdenin
11. jún 2013

žienky prosim vás kedy býva v Bernolakove uvítanie do života??

sesilia
11. jún 2013

@zdenin v kulturnom dome to byva.

zdenin
11. jún 2013

@sesilia kde to viem sle kedy 🙂 ci raz za rok alebo za 2

sesilia
11. jún 2013

@zdenin aha, zle som si to precitala. Byva to urcite 2x do roka, ak aj nie viackrat. My sme to mali v septembri.

paprikacervena
23. júl 2013

Ahojte, v sept sa nam ma narodit prve babo a ja zacinam uvazovat o pediatrovi. V Bernolakove som 3 roky, ale v sfere detskych lekarov som sa zatial nezorientovala, poradite mi? Ratam s tym, ze za lekarom budeme dochadzat. Zatial sme sa nerozhodli, ci lekar v Ba, Velky Biel, Ivanka alebo Senec. O Bernolakove sme po pravde nejak neuvazovali, nemam racionalny dovod preco nie, ale... Ak mate pozitivne skusenosti s tunajsim lekarom, sem s nimi. Uz maminy, ake mate skusenosti, nejake vyhody/nevyhody nemat lekara priamo pod oknami? Totiz, zatial si to neviem velmi predstavit, prevlacat male babatko, popr aj starsie dieta s teplotou. Dakujem

adulina
23. júl 2013

@paprikacervena pisem preto, ze rozhodne nie nie nie nie Bernolakovska doktorka je to "vražda" 😝
dobra doktorka je v ivanke, v biely, na ciernej vode, my chodime do BA do petrzalky a nie je to taka katastrofa, dalo sa to zvladnut aj ked boli deticky malinke, dufam, ze sa dobre rozhodnes a budete aj s babatkom spokojní 🙂

brona110
22. aug 2013

@paprikacervena ja som nasho maleho prihlasila do Ivanky v pediatricke Mudr. Misikovej, je velmi zlata, zatial mam z nej dobry pocit.

paprikacervena
25. aug 2013

@adulina @brona110 ahojte, dakujem za odpovede. Nakoniec sme sa rozhodli pre Mudr.Misikovu z Ivanky. Uvidime ... 🙂
Pekne leto

cryonae
24. sep 2013

ahojte, aj my chodime do Babyklinik k DR. Mysikovej, zatial max spokojnost.

Mala by som prosbu, hladam pani na upratovanie RD v Bernolakove 1x tyzdenne cca na 4 hodiny, ponukam 5 EUR na hodinu, bola by som velmi vdacna, keby ste mi niekoho odporucili, vrela vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre