Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

martinna78
25. apr 2009

ahooj, ja som z Bernolakova 🙂 som len tak dnes sem nakukla do regionov, ci tu nahodou nenajdem Bernolakovo a nasla som 🙂

natashkaa
autor
27. apr 2009

Jee a ja som si uz myslela, ze dedina bez mamin 😀 si priamo z Be alebo pristahovalec ako ja. Inak som moc rada, ze som niekoho nasla pozeram, ze Ty uz maminčinkujes v plnom prude 🙂

natashkaa
autor
27. apr 2009

Mimochodom akurat pozeram, ze aka sranda, ze maju deti hned po sebe narodky ja som 24.9 😀

martinna78
27. apr 2009

ahojcek, no maminy z Bernolakova asi moc nekonikuju 😉 mozno sa nas tu nazbiera časom viac 🙂
ja som sa sem vydala, inak som z Blavy 🙂
...no veru, deti budu oslavovat vzdy spolu narodky, my to mame v rodine, aj ja s brachom sme tak 🙂
keby mi nevyvolavali porod, tak mozno mohli oslavovat aj v jeden den tie moje detuse 🙂
Pozeram, ze sa ti to pomaly krati, sa uz tesis na drobceka ze?

natashkaa
autor
28. apr 2009

No na drobca strasne ale porodu sa bojim neuveritelne zachvaty paniky ma uz chytaju. Ja uz to vidim tak maximum tri tyzdne. Aj ja som povodne s BA 🙂 teraz ked si na materskej aj tam chodievas alebo si stale v Bernolakove lebo ja som v Ba kazdy den mam tu aj byvale spoluziacky maminu no vsetkych a tak trochu si neviem predstavit, ze zrazu ostanem priviazana v Be.

martinna78
28. apr 2009

nebooj, stoji to za to vsetko, budes mat krasnu odmenu-drobceka v naruci, drzim palceky...a kde sa chystas rodit? Chodis aj na pripravy?
Nechodim moc do Ba, lebo nejazdim, vodicak mam, ale bojim sa jazdit, ale musim to uz prekonat, mam tam vela kamosiek s detmi, spoluziacky, rodicov, ostatnu rodinu, ale kedze uz mam aj skolacku a ma rozne kruzky, tak ani by som nemohla na cely den ist do Ba, no zvykla som si, ked si najdes partacku na kocikovanie, tak je to fajn 🙂

natashkaa
autor
30. apr 2009

Na Kramaroch uz mam zazmluvnenho Valenta. Nechodim na pripravy boli sme len na tom pohovore ked chce byt manzel pri porode. Ty si kde rodila?

martinna78
1. máj 2009

Ja na Antolskej, bola som spokojna aj pri Sofi aj pri malom. A muža pri porode je super mať, si vobec neviem predstaviť že by tam nebol 😝

natashkaa
autor
15. máj 2009

Antolska je tiez urcite super len niekto mi hovoril, ze tam uprednostnuju maminy priamo s Petrzalky neviem....inak je v Bernolakove niake ihrisko alebo miesto kde sa maminy stretavaju? Viem, ze jedno je priamo na skolskom dvore ale uprimne moc sa tam nevyznam

martinna78
20. máj 2009

ahoj, to som nepocula o Antolskej vobec...ked sa maly narodil, tak tam bolo vela mamiciek co neboli ani z Blavy
No ihrisko je este jedno pri bytovkach pri cintorine, ale nebola som tam davno, naposledy ked bola Sofi mala, aj my chodievame na skolak, Sofi sa tam obcas pokorculuje na tej drahe alebo na heelyskach si zajazdi, ale vela tam chodia taki velkaci-pubertaci, co sa nevhodne vyjadruju pred detmi.....

natashkaa
autor
28. jún 2009

martinka ahoj

tak my uz sme tyzden doma...porod katastrofa teda uz druhy niesom ochotna absolvovat nakoniec sme skoncili sekciou 😔 ako Ty? co nove? pozeram stale sme tu len my dve

natashkaa
autor
1. júl 2009

aaach a nikto nikde?

martinna78
9. aug 2009

ahoj Nataska, po sto rokoch som sem nakukla 😉
gratulujem k syncekovi, tak hovoris ze porod katastrofa? Boli komplikacie?
Urcite si to uz uzivas s Dominikom, cas vsetko zahoji, aky je malicky?

natashkaa
autor
30. jan 2010

ahojte obnovujem temu najde sa niekto?

bebel
5. feb 2010

Ahoj Natashkaa, ja mám v Be rodičov a sestru...a často za nimi chodíme. Inak už 5 rokov bývam v Senci 🙂 Do Bernolákova sa naši prisťahovali pred 10 rokmi z Ružinova , kde sme dovtedy vyrastali... 🙂
Bol to pre mňa vtedy - tak trochu kultrny šok. 😝

martinex
22. feb 2010

halo halo....maminy kde ste? nenasla by sa tu nejaka ktora by chodila s nami kocikovat? samu ma to nebavi 😖 😀

juvimail
6. mar 2010

no m by sme sa radi pridali...tiez nam je smutno ked sa prechadzame sami...

martinex
11. mar 2010

juvi a kde byvate? pripadne mi napis do IP a mozeme sa dohodnut 😉

natashkaa
autor
24. júl 2010

juvi martinex som tu dlllhoo nebola a pozeram, ze sa to tu rozrastlo AZ o 4 prispevky 😀 😀 😀 😀 rada dam stretko s vami my sme zacali chodit aj k tomu jazierku s kacickami co je vedla stadiona ale nikdy tam nkoho nevidim alebo aj na skolsky dvor tam je take akoze mini ihrisko neviem ci poznate ako sa inak maju drobci????

leishmania
24. júl 2010

ja budem od konca roka tiez v bernolakove 🙂

juvimail
3. sep 2010

@natashkaa my sme boli cele leto prec, teraz sa nam vytvoril nejaky taky rezim ze okolo pol deviatej ideme na prechadzku, bud na nakup alebo tam vedla stadiona, tiez tam nikoho vacsinou nestretavam:/ a poobedia uz spia sice v kociku,a le len von na dvore, nech mam chvilku cas aj pre seba🙂Neviem kedy chodievate von vy...my este nechodime, len za ruky...

natashkaa
autor
3. sep 2010

@juvimail jee ja som vas tusim dnes videla dvojickovsky golfac????? Mne je to v podstate jedno kedze Niko nikdy nespal a pochybujem, ze si uz vobec nejaky rezim najde. Idem vzdy tak medzi 9 - 11. Zalezi ci mam navarene den vopred alebo este musim utekat domov varit. Je pravda, ze posledne dva dni mi po obede zaspal na hodinu ale to nechcem zakriknut. 😀 😀 Ja chocievam bud dole na kacicky alebo na skolsky dvor alebo este dozadu za zdravotne stredisko tam som objavila ihrisko.

juvimail
4. sep 2010

@natashkaa golfacom by som to nenazvala, ale je to sportak taky prevazne oranzovy🙂Vcera sme brazdili bernolakovske cesty hore dole hala bala ako ma napadlo🙂 Tam za zdravotnym sa tusim stretava aj nejaky matersky klub v pondelok a v stredu...

natashkaa
autor
4. sep 2010

tak to si nebola Ty bol to sedy vyslovene golfac (palice). A na to ihrisko sa da ist je to verejne 😕 😕 nieze tam moze len ten mat klub a ja sa tam s nim hrajkam 😀 😀 zajtra ak bude krajsie skocim doobeda bud na kacice alebo tam

leishmania
4. sep 2010

v bernolakove strasne chyba park nejaky...kedysi bolo terajsie golfoe ihrisko ako verejny park, bolo to super. ako deti sme sa tam hravali...ti co to kupili mali podla zmluvy nechat cast verejnu, ako park, ale nejak sa to nedodrzalo...

minnehaha2005
4. sep 2010

baby, neviete o nejakom podnajme v Bernolakove?

juvimail
8. sep 2010

@natashkaa Ked zacnu nasi poriadne behat, urcite to tam vyskusame. Mna uz lakalo ist aj na to stretnutie mamiciek, kedze v Bernolakove nikoho nepoznam, apson by som sa s niekym zoznamila, ale to tiez cakam na to, kedy sa nasi budu vediet aktivnejsie zapojit do hry a nebudu len prilepeni na mne, aby som z toho aj nieco mala 😀

@leishmania Aj srahy hovoril, ze ten park bol super a ze to tu strasne chyba, to vidim aj ja. Akurat je fajn, ze je aspon pri starej skole nieco malo pre deti a teraz aj pri stadione pri zabaku. Nejake preliezacky urobili aj pri novej cukrarni na rohu Zeleznicnej pri rampach, ale tam je to dost nebezpecne, ked take dieta vyleti na cetu alebo nieco, par nehod sa tam uz stalo ☹

@minnehaha2005 bohuzial nie:(

natashkaa
autor
8. sep 2010

my mame teraz dva krat do tyzdna plavanie a teraz som sa prihlasila do Hojdany na cvicenie spievanie s detmi takze chvalabohu budeme mat aktivit dost a v Bernolakove budem tak dva dni tydzni. 😝 😝 😀 😀

juvimail
8. okt 2010

@natashkaa no ja take aktivity s dvoma nemozem, lebo vsade treba jedneho dospeleho na jedno dieta a rozdvojit sa bohuzial neviem:( Ked som planovala babo, tak som chcela chodit na plavanie, tancovanie, spievanie a vsetky tieto aktivity a teraz nic z toho:(

natashkaa
autor
8. okt 2010

@juvimail jasne to je pravda ale zas ja musim s nim lebo sam sa nudi 😒 😒 by mi zdemoloval dom ked su dve aspon sa na chvilu same zahraju ci nie? ja tam chodim hlavne preto lebo je tam vela deti a on sa s nimi zahra a ja mam chvilku klud 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre